Kalendář

<< únor 2018 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Mistrovká utkání:

So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd ve 12:00 hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

 

Více »

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Mediální partner

 

 

 

Desatero pro rodiče          

1. Nezasahovat do činnosti trenéra při tréninku a utkání. Problémy řešit mezi čtyřma očima s trenérem nebo vedoucím mužstva

2. Nevynucovat si zařazení svého syna (dcery) do sestavy

3. Nepostávat u mantinelu – volat k sobě děti a radit jim, jak mají hrát

4. Nevstupovat do prostoru střídaček během zápasu

5. Nevstupovat do šaten s výjimkou kontroly výzbroje a výstroje

6. Nekouřit na ZS

7. Nepokřikovat na rozhodčí

8. Nenosit hokejistům starším 10 let výstroj

9. Nenarušovat tréninky a zápasy odjezdem na chaty, chalupy či jiným způsobem omezovat docházku dětí

10. Nezapomínat na pravidelnou kontrolu výzbroje (ribana, bruslí, dresu,...) svého syna (dcery)

 Desatero správného hokejisty

1. Jsme jeden tým, který musí táhnout za jeden provaz – jeden za všechny, všichni za jednoho

2. Plnit pokyny trenéra během tréninků i zápasů

3. Odvádět maximální výkony při trénincích i zápasech

4. Neposmívat se a nenadávat spoluhráči, kterému se něco nepovede

5. Být dochvilný, dodržovat termíny srazů před zápasy a tréninky

6. Účastnit se tréninků v maximální možné míře. Včas se omluvit trenérovi nebo vedoucímu mužstva, pokud se nebudu moci zúčastnit zápasu

7. Na ledě i mimo něj bránit a chránit spoluhráče

8. Dodržovat životosprávu – hlavně dostatek spánku před zápasem

9. Vytvářet příjemnou a vítěznou atmosféru v týmu

10.Dodržovat hygienu – osprchovat se po každém tréninku a zápase 



Mladší dorost 2017/2018

 

  

Trenéři:

Václav Polívka   728 618 861, email: apolivkav@seznam.cz

Jiří Pavlásek      

as. Tibor Varga, Martin Klaus 

Vedoucí týmu:

Hynek Říha   tel: 728 729 733, email: riha.hy@seznam.cz

 

Hráči:

Červený Šimon

Havlovic Kryštof

Haas Matěj

Holomoj Vojtěch

Janů Jan

Kobes Daniel

Mašek František

Nguyen Duc Trung

Říha Štěpán

Váchal Vojtěch

Varga Zbyněk

Bulka Kryštof  (ukončen SS k 31.12.2017)

Straka Martin  (hostování z TŘE)

Kozlík Patrik    (ukončen SS k 31.12.2017)

 

Pravidelné tréninky 4.9.2017 - 6.4.2018

Úterý     20:00-21:00 (ev.+ hráči ze st.dorostu)

Středa   19:45-20:45

Čtvrtek  18:45-19:45

 

Rozpis mistrovských utkání - Eliod-regionální liga mladšího dorostu KVK sk.C

 

10.09.2017         Plzeň B - Domažlice   9:1

Ne 17.09.2017    Ostrov n/O. - Domažlice  5:11

Ne 24.09.2017    Sokolov - Domažlice      5:7

So 07.10.2017    Rokycany - Domažlice  K3215   3:4 (SN)

Ne 22.10.2017    Domažlice - Karlovy Vary B  K3221    5:14

Pá 27.10.2017    Domažlice - Cheb    K3210         6:0

Ne 29.10.2017    Domažlice - Plzeň B   K3222      5:6

So 04.11.2017    Domažlice - Ostrov n/O. K3226    2:6

Ne 12.11.2017    Domažlice - Sokolov  K3229         6:1

Pá 17.11.2017    Cheb - Domažlice   K3231             4:5

Ne 19.11.2017    Domažlice -Rokycany K3236         3:4

Ne 03.12.2017  Karlovy Vary B - Domažlice K3242   4:6 

 

2.část

Rozlosování dle umístění ve skupině.

Družstva, která se po základní části umístí na 1.-3. místě ve skupině A (Liberecký kraj), B (Středočeský kraj), C (Plzeňský kraj) a D (Ústecký kraj) postoupí do skupiny "K", kde se spolu utkají vždy dvoukolově.  V opačném případě družstva, která skončí po základní části ve skupině A (na 4.-8. místě), B (na 4.-8. místě) se utkají dvoukolově ve skupině "N". Družstva umístěná po základní části ve skupině C (na 4.-7. místě), D (na 4.-8. místě) odehrají vzájemná utkání ve skupině "O" dvoukolově. 

 

Rozpis zápasů Eliod - Regionální liga ml. dorostu nadstavba skupina "K" 

 

So 09.12.2017 Kobra Praha - Domažlice S4004      7:4

So 16.12.2017 Poděbrady - Domažlice S4017         4:5 (SN)

Ne 17.12.2017 Domažlice - Karlovy Vary B  S4020  4:5 (SN)

Pá 22.12.2017 Plzeň B - Domažlice  S4030             7:5

So 06.01.2018 Litoměřice - Domažlice S4031        10:2

So 13.01.2018 Domažlice - Litvínov B S4042           5:3

Ne 14.01.2018 Chomutov B - Domažlice S4044       3:1

So 20.01.2018 Domažlice - Liberec B S4053           8:7

Ne 21.01.2018 Benátky nad Jizerou - Domažlice S4057  8:1

So 27.01.2018 Domažlice - Mladá Boleslav B  S4064      4:15

Pá 02.02.2018 Domažlice - Benátky nad Jizerou  S4123  0:6

So 10.02.2018 Domažlice - Kobra Praha S4070               5:8

Ne 11.02.2018 Hvězda Praha - Domažlice S4075           10:2

So 17.02.2018 Domažlice - Poděbrady S4083                  5:6

So 24.02.2018 Karlovy Vary B - Domažlice S4086   15:10 (Bus odjezd 12:00)

Ne 25.02.2018 Domažlice - Plzeň B S4096 17:00-19:30

So 03.03.2018 Domažlice - Litoměřice S4097  14:30-17:00

Ne 10.03.2018 Litvínov B - Domažlice S4108

Ne 11.03.2018 Domažlice - Chomutov B  S4110 12:00-14:30

Čt 15.03.2018 Domažlice - Hvězda Praha S4009 17:00-19:30 (dohrávka z 10.12.2017)

Ne 18.03.2018 Liberec B - Domažlice S4119

Ne 25.03.2018 Mladá Boleslav B - Domažlice  S4130

Tabulka po základní části: zde

Tabulka nadstavby postupové sk. do extraligy: zde

 

 

Aktualizováno: 19.2.2018