Kalendář

<< únor 2018 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Mistrovká utkání:

So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd ve 12:00 hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

 

Více »

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Mediální partner

 

 

 

Desatero pro rodiče          

1. Nezasahovat do činnosti trenéra při tréninku a utkání. Problémy řešit mezi čtyřma očima s trenérem nebo vedoucím mužstva

2. Nevynucovat si zařazení svého syna (dcery) do sestavy

3. Nepostávat u mantinelu – volat k sobě děti a radit jim, jak mají hrát

4. Nevstupovat do prostoru střídaček během zápasu

5. Nevstupovat do šaten s výjimkou kontroly výzbroje a výstroje

6. Nekouřit na ZS

7. Nepokřikovat na rozhodčí

8. Nenosit hokejistům starším 10 let výstroj

9. Nenarušovat tréninky a zápasy odjezdem na chaty, chalupy či jiným způsobem omezovat docházku dětí

10. Nezapomínat na pravidelnou kontrolu výzbroje (ribana, bruslí, dresu,...) svého syna (dcery)

 Desatero správného hokejisty

1. Jsme jeden tým, který musí táhnout za jeden provaz – jeden za všechny, všichni za jednoho

2. Plnit pokyny trenéra během tréninků i zápasů

3. Odvádět maximální výkony při trénincích i zápasech

4. Neposmívat se a nenadávat spoluhráči, kterému se něco nepovede

5. Být dochvilný, dodržovat termíny srazů před zápasy a tréninky

6. Účastnit se tréninků v maximální možné míře. Včas se omluvit trenérovi nebo vedoucímu mužstva, pokud se nebudu moci zúčastnit zápasu

7. Na ledě i mimo něj bránit a chránit spoluhráče

8. Dodržovat životosprávu – hlavně dostatek spánku před zápasem

9. Vytvářet příjemnou a vítěznou atmosféru v týmu

10.Dodržovat hygienu – osprchovat se po každém tréninku a zápase 



1.+2. třída 2017/2018

 

 

1. + 2. třída

 

Trenéři:

hl.tr. Tibor Varga,    tel: 602 786 294, email: tibor.v@tiscali.cz

as.tr. Zbyněk Wolf,   tel: 723 018 851, email: zbynekwolf@seznam.cz

as.tr. Jiří Huml,        tel: 602 941 404, email: joe.huml@centrum.cz

 

Hráči:

Anders Vítek

Černý Václav

Hron Petr

Huml Ondřej

Jahn David

Jirout Matěj

Kalous Jan

Kozák Tomáš

Kukačka Jaroslav

Látal Marek

Marešová Kateřina

Mitrutoiu Sára Jana

Ondřička Rostislav

Paidar Zdeněk

Pták Martin

Pták Vojtěch

Tauer Jonáš Václav

Tochor Jakub

Toman Josef

Tomášek Vojtěch

Veselá Karolína

Veselý Kryštof

Němec Matouš

Wolf Natanael

Dudová Evelína

 

Následně od 4.9.2017 pravidelné tréninky:

Pondělí:   16:15-17:15

Středa:    16:00-17:00

Pátek:      16:00-17:00

 

Rozpis mistrovských a přátelských zápasů PLK 2. třída (r.2010, minihokej 3x15 hr. čas)

 

St 4.10.2017  (1.tř.) přátelák HC Domažlice - HC Plzeň 1929  (13:5)

Ne 15.10.2017  Plzeň 1929 - Domažlice, Klatovy (DO-KT nehráno, PL-DO A: 13:3, B: 24:3).

Pá 20.10.2017  (1.+2. tř.) přátelák Domažlice - Meteor Třemošná (A 8:3, B 5:12)

St  01.11.2017 (1.tř.) přátelák HC Domažlice - HC Plzeň 1929  (11:7)

Ne 05.11.2017  v Tachově (Plzeň 1929-DO  A_19:2  B_15:3, Tachov-DO A_7:14  Mar.Lázně-DO B_22:0

Pá 17.11.2017  (1.tř.) přátelák Domažlice - HC Meteor Třemošná  (7:3) 

Ne 26.11.2017  (1+2 tř.) přátelák   HC PLzeň 1929 - HC Domažlice  (A: 8:19,  B: 3:21)  

St 06.12.2017 (1.tř.) přátelák  Domažlice - Plzeň 1929   (7:11)

Pá 08.12.2017 (2.tř.) přátelák Domažlice - Plzeň 1929    (2:18)

So 16.12.2017 (2.tř.) turnaj v M.Lázních (konečné 3. místo z 10 týmů) 

DO - Plzeň 1929 6:7             

DO - M.Lázně  12:3

DO - Sokolov  14:0

DO - Ostrov n/O.   9:1

DO - Pilsen Wolves 8:2 (o 3. místo)

  

 

So 13.01.2018  Domažlice - Plzeň 1929, Třemošná (DO-Plzeň A 8:18, B 2:18; DO-Třemošná A 5:8, B 7:14)

So 03.02.2018  Rokycany - (ROA-DOA 1:40, ROB-DOB 19:0, TCA-DOA 8:13, ML-DOB 7:4)

So 10.2.2018 V Plzni (přátelská ut. 1.tř. PL1-DO 1:6, PL2-DO 1:15, TŘE-DO 1:7)  2x15 min. hr.času

So 17.2.2018  v Tachově (TCA - DOA 1:15, ML-DOB 4:7, TŘEA-DOA 6:8, TŘEB-DOB 1:11)

Ne 04.03.2018 Domažlice - Tachov, Klatovy P9611  10:30-14:00

So 10.03.2018 v Domažlicích turnaj 4 týmů (8:45-15:00) ve fázi příprav

 

Aktualizováno 19.2.2018