Kalendář

<< březen 2020 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Mistrovká utkání:

------------------------------

Novinka: od 28.3.2020

Sledujte a sdílejte výzvu šétrenéra HC Domažlice, přidejte se a cvičte s ním

------------------------------- 

Pro zobrazení víkendových výsledků  7.3.-8.3.2020  klikni na nadpis "Mistrovská utkání" nebo "Více""

Více »

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 

Mediální partner

 

 

 

Desatero pro rodiče          

1. Nezasahovat do činnosti trenéra při tréninku a utkání. Problémy řešit mezi čtyřma očima s trenérem nebo vedoucím mužstva

2. Nevynucovat si zařazení svého syna (dcery) do sestavy

3. Nepostávat u mantinelu – volat k sobě děti a radit jim, jak mají hrát

4. Nevstupovat do prostoru střídaček během zápasu

5. Nevstupovat do šaten s výjimkou kontroly výzbroje a výstroje

6. Nekouřit na ZS

7. Nepokřikovat na rozhodčí

8. Nenosit hokejistům starším 10 let výstroj

9. Nenarušovat tréninky a zápasy odjezdem na chaty, chalupy či jiným způsobem omezovat docházku dětí

10. Nezapomínat na pravidelnou kontrolu výzbroje (ribana, bruslí, dresu,...) svého syna (dcery)

 Desatero správného hokejisty

1. Jsme jeden tým, který musí táhnout za jeden provaz – jeden za všechny, všichni za jednoho

2. Plnit pokyny trenéra během tréninků i zápasů

3. Odvádět maximální výkony při trénincích i zápasech

4. Neposmívat se a nenadávat spoluhráči, kterému se něco nepovede

5. Být dochvilný, dodržovat termíny srazů před zápasy a tréninky

6. Účastnit se tréninků v maximální možné míře. Včas se omluvit trenérovi nebo vedoucímu mužstva, pokud se nebudu moci zúčastnit zápasu

7. Na ledě i mimo něj bránit a chránit spoluhráče

8. Dodržovat životosprávu – hlavně dostatek spánku před zápasem

9. Vytvářet příjemnou a vítěznou atmosféru v týmu

10.Dodržovat hygienu – osprchovat se po každém tréninku a zápase LIDÉ A HOKEJISTÉ BUDOUCNOSTI

 

Hc Domažlice představuje svojí klubovou filosofii v podobě projektu „Lidé a hokejisté budoucnosti“. Projekt, který již funguje v partnerské hokejové škole LZ Brain game HS (LZhockeycamp.com), která připravuje na sezónu také profesionální hokejisty v čele s Janem Kovářem z ruského Magnitogorsku, je zaměřen nejen na stránku hokejovou, ale také lidskou. Program, který vyžaduje po hráčích maximální disciplínu, ale zároveň tréninkový proces, ve kterém si užijí neuvěřitelnou porci zábavy, proces ve kterém je možné chybovat a projevit tak na maximum svůj potenciál, to vše zažijete v program „Lidé a hokejisté budoucnosti“. Pojďte s námi zažít revoluci v ledním hokeji, revoluci ve výchově mládeže, buďte součástí Hc Domažlice a tvořte s námi budoucnost!

 

Body programu:

 

PROGRAM RRC (READING, REACTION AND CREATIVITY)

Radost, výkon, učení se … 3 základní složky, které obsahují každý tréninkového programu HC Domažlice. Žádné bezhlavé a nekonečné opakování jednotlivých cvičení, hráči se naučí reagovat a vytvářet si svůj zásobník řešení jednotlivých situací, díky níž se svou kreativitou, nasazením a elánem, stanou váženějšími ve svém klubu.

" Neuč se, jak řešit situace při zápase, nauč hlavu ať je řeší za Tebe"

THE BRAIN GAME  

Jedná se o zcela nový a unikátní program LZ Zdravotní hokejové školy. Základy této metody pochází z golfového prostředí. Pro potřeby ledního hokeje jsme však tuto metodu upravili a vytvořili určitý nový stupeň, kdy se snažíme jednotlivé dovednosti natolik zautomatizovat, že záměrně hráče odvádíme různými prostředky od myšlení na konkrétní pohyb. Docílíme tím zásadního kroku stát se kvalitním hokejistou, protože hráč si osvojí techniku hole natolik, že o ní při hře nebude přemýšlet, bude hrát neustále s " hlavou nahoře " a soustředit se tak pouze na průběh hry. Metoda je součástí tréninkového procesu kempů LZ Zdravotní hokejové školy.

"Vstup do nové dimenze tréninku"

PROSTŘEDÍ

Prostředí v tomto případě především šatna je hodně podceňované téma, přitom má zásadní vliv na výkon jedince, mužstva, chování hráče na ledě i mimo led. V postatě při výkonnostně vyrovnaných mužstvech při nahlédnutí do jejich šatny poznáte vítěze, disciplinované mužstvo, které nevynechá žádné střídání, žádnou příležitost, tak moc je tohle téma důležité pro Váš výkon a ne jen pro Váš výkon, protože většinu pravidel ve Vaší šatně si přenášíte i do osobního života.

"vstup do šatny ve vás probudí výjimečnost okamžiku, výjimečnost každého utkání a každé vteřiny, která se na ledě i mimo něj odehraje"

REPREZENTACE

Reprezentace klubu i sebe sama, jeden z prvků, kterým je svět NHL daleko napřed před ostatními. Zde je zavedeno pravidlo, kdy se na zápasy jezdí zásadně v klubových barvách. Jednak jde o reprezentaci klubu, který Vám dává tu možnost, být součástí této úžasné kolektivní hry a vy jste zodpovědní za jeho dobré jméno. Jde však také o Váš vlastní výkon a o nastavení Vaší mysli. Pokaždé když si ráno oblečete klubové barvy, Váš mozek zaregistruje, že se něco děje, že Vás čeká výjimečný okamžik.

"Buďte hrdí na svůj klub, stejně tak je potom on hrdý na Vás"