Kalendář

<< únor 2019 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Mistrovká utkání:

Čt 21.2.2019 ("B") Radobyčice - DO  Odloženo

-------------------------------

So 23.2.2019 (4.tř.) Klatovy - DO (P9236) 9:15

So 23.2.2019 (3.tř.) v Domažlicích (P9420 - 10:00 DO-KT, 11:00 KT-RO, 12:00 RO-DO)

So 23.2.2019 ("A") DO - Klatovy 19:00 (1. zápas semifinále Play-off)

-------------------------------

Ne 24.2.2019 (DO) Louny - DO U4486 10:55 (bus, odjezd v 7:15 hod. od ZS)

------------------------------- 

Pro zobrazení víkendových výsledků klikni na nadpis "Mistrovská utkání" nebo níže na "Více"

 

 

Více »

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 

Mediální partner

 

 

 

Desatero pro rodiče          

1. Nezasahovat do činnosti trenéra při tréninku a utkání. Problémy řešit mezi čtyřma očima s trenérem nebo vedoucím mužstva

2. Nevynucovat si zařazení svého syna (dcery) do sestavy

3. Nepostávat u mantinelu – volat k sobě děti a radit jim, jak mají hrát

4. Nevstupovat do prostoru střídaček během zápasu

5. Nevstupovat do šaten s výjimkou kontroly výzbroje a výstroje

6. Nekouřit na ZS

7. Nepokřikovat na rozhodčí

8. Nenosit hokejistům starším 10 let výstroj

9. Nenarušovat tréninky a zápasy odjezdem na chaty, chalupy či jiným způsobem omezovat docházku dětí

10. Nezapomínat na pravidelnou kontrolu výzbroje (ribana, bruslí, dresu,...) svého syna (dcery)

 Desatero správného hokejisty

1. Jsme jeden tým, který musí táhnout za jeden provaz – jeden za všechny, všichni za jednoho

2. Plnit pokyny trenéra během tréninků i zápasů

3. Odvádět maximální výkony při trénincích i zápasech

4. Neposmívat se a nenadávat spoluhráči, kterému se něco nepovede

5. Být dochvilný, dodržovat termíny srazů před zápasy a tréninky

6. Účastnit se tréninků v maximální možné míře. Včas se omluvit trenérovi nebo vedoucímu mužstva, pokud se nebudu moci zúčastnit zápasu

7. Na ledě i mimo něj bránit a chránit spoluhráče

8. Dodržovat životosprávu – hlavně dostatek spánku před zápasem

9. Vytvářet příjemnou a vítěznou atmosféru v týmu

10.Dodržovat hygienu – osprchovat se po každém tréninku a zápase 



Muži - "B" 2018/2019

Novinky: 19.2.2019

So 16.02.  PB137  DO - Třemošná 5:5

 

Příští zápas:

Čt 21.02.    PB144  Radobyčice - DO 20:00 (ZS Plzeň HMA) bude odloženo na žádost soupeře

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Muži - "B"  HC Domažlice sezóna 2018/2019

Soutěž: Krajská soutěž mužů plzeňského kraje  sk. "B"

 

Hl. trenér:

Vedoucí týmu: Veber Ondřej  tel:

 

Tréninky:

vždy v pátek od 20:30-21:45 (případná změna bude uvedena)

 

Hráči:

1)  Hrdlička Tomáš  (G)

2)  Voldán Pavel

3)  Voldán Matěj

4)  Decker Stanislav

5)  Bursík Martin

6)  Klement Michael

7)  Skrejval Martin

8)  Holomoj David

9)  Rada Vojtěch

10) Kříž Jakub

11) Blažek Ondřej  "A"

12) Petržík Matěj

13) Kupčík Milan

14) Martinec Ota   

15) Veber Ondřej   "C"

16) Weber David    "A"

17) Špirk David

18) Blažek Matěj

19) Blažek Šimon

20) Sedláček Patrik

 

Rozpis zápasů sezóna 2018/2019

2018

-------------------------------------------------------------

20.09.-25.09.  PB001  volno

So 29.09.        PB014  DO - Chotěšov    3:6

So.06.10.        PB016  Kralovice - DO    0:3

So 13.10.        PB027  DO - Líně            3:4

Ne 21.10.        PB031  Losiná - DO        5:1

So 27.10.        PB040  DO - Omega Plzeň  odloženo

So 03.11.        PB046  Třemošná - DO   4:2

So 10.11.        PB053  DO - Radobyčice  2:6

Pá 16.11.        PB061  Rapid Plzeň - DO  4:2

So 24.11.        PB066  DO - Spartak Sedlec  8:3

So 01.12.        PB076  Strašice - DO       3:3

So 08.12.        PB079  DO - Staňkov     10:1

Ne 16.12.       PB091  Zbiroh - DO        11:3

 

2019

-------------------------------------------------------------

03.01.-08.01.  PB092  volno

Pá 11.01.        PB105  Chotěšov - DO      6:4

So 19.01.        PB107  DO - Kralovice 1944  9:1

Ne 27.01.        PB118  Líně - DO             4:1

So 02.02.        PB122  DO - Losiná          5:1

So 09.02.        PB131  Omega Plzeň - DO 5:4

So 16.02.        PB137  DO - Třemošná     5:5

Čt 21.02.        PB144  Radobyčice - DO 20:00 (ZS Plzeň HMA)

So 02.03.        PB152  DO - Rapid Plzeň 16:00-17:30

07.03.-12.03.  PB157  Sp. Sedlec - DO  (ZS Třemošná)

So 16.03.        PB167  DO - Strašice 16:00-17:30

21.03.-26.03.  PB170  Staňkov - DO (ZS Domažlice)

So 30.03.        PB182  DO - Zbiroh 16:00-17:30

 

Aktualizováno: 19.2.2019