Kalendář

<< únor 2019 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Mistrovká utkání:

Čt 21.2.2019 ("B") Radobyčice - DO  Odloženo

-------------------------------

So 23.2.2019 (4.tř.) Klatovy - DO (P9236) 9:15

So 23.2.2019 (3.tř.) v Domažlicích (P9420 - 10:00 DO-KT, 11:00 KT-RO, 12:00 RO-DO)

So 23.2.2019 ("A") DO - Klatovy 19:00 (1. zápas semifinále Play-off)

-------------------------------

Ne 24.2.2019 (DO) Louny - DO U4486 10:55 (bus, odjezd v 7:15 hod. od ZS)

------------------------------- 

Pro zobrazení víkendových výsledků klikni na nadpis "Mistrovská utkání" nebo níže na "Více"

 

 

Více »

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 

Mediální partner

 

 

 

Desatero pro rodiče          

1. Nezasahovat do činnosti trenéra při tréninku a utkání. Problémy řešit mezi čtyřma očima s trenérem nebo vedoucím mužstva

2. Nevynucovat si zařazení svého syna (dcery) do sestavy

3. Nepostávat u mantinelu – volat k sobě děti a radit jim, jak mají hrát

4. Nevstupovat do prostoru střídaček během zápasu

5. Nevstupovat do šaten s výjimkou kontroly výzbroje a výstroje

6. Nekouřit na ZS

7. Nepokřikovat na rozhodčí

8. Nenosit hokejistům starším 10 let výstroj

9. Nenarušovat tréninky a zápasy odjezdem na chaty, chalupy či jiným způsobem omezovat docházku dětí

10. Nezapomínat na pravidelnou kontrolu výzbroje (ribana, bruslí, dresu,...) svého syna (dcery)

 Desatero správného hokejisty

1. Jsme jeden tým, který musí táhnout za jeden provaz – jeden za všechny, všichni za jednoho

2. Plnit pokyny trenéra během tréninků i zápasů

3. Odvádět maximální výkony při trénincích i zápasech

4. Neposmívat se a nenadávat spoluhráči, kterému se něco nepovede

5. Být dochvilný, dodržovat termíny srazů před zápasy a tréninky

6. Účastnit se tréninků v maximální možné míře. Včas se omluvit trenérovi nebo vedoucímu mužstva, pokud se nebudu moci zúčastnit zápasu

7. Na ledě i mimo něj bránit a chránit spoluhráče

8. Dodržovat životosprávu – hlavně dostatek spánku před zápasem

9. Vytvářet příjemnou a vítěznou atmosféru v týmu

10.Dodržovat hygienu – osprchovat se po každém tréninku a zápase 



Mladší žáci 2018/2019

Novinky: 17.2.2019

So 16.2.  P5108  Žebrák - DO  9:3

 

Příští utkání:

23.-24.2.2019 volno

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Mladší žáci HC Domažlice sezóna 2018/2019  (roč. 2007-2008)

Soutěž: Liga MŽ PLK sk. 9  "D"

Trenéři:

Hl.tr.: Muchka Martin           tel: 724 952 063, email: martinmuchka@yahoo.com

Vedoucí týmu: Rada Štěpán tel: 603 560 799, email: radojc@centrum.cz

As.tr. Klaus Martin               tel: 734 739 179, email: martin.klaus@zbuch.net

As.tr. Kalous Petr                 tel: 724 352 556, email: p.kali@seznam.cz

As.tr. Doležal Ladislav          tel: 776 237 783, email: -----

 

Pravidelné tréninky od 3.9.2018 do 29.3.2019

Pondělí   17:30-18:15 (18:30-19:15 suchá)

Úterý     18:45-19:45  (MŽ+SŽ)

Středa    ----------------                      

Čtvrtek  16:15-17:15 (17:30-18:00 strečink)

Pátek     ----------------

 

Hráči:

1)  Faina T.

2)  Faschingbauer H.

3)  Fremuth M.

4)  Hais M.

5)  Hrabík K.

6)  Jankovcová Z.

7)  Kabourek D.

8)  Kalous V.

9)  Karolyi D.

10) Klas M.

11) Krejsa S.

12) Látal J.

13) Levička M.

14) Mareš J.

15) Mayah R.J.

16) Nesnídal D.

17) Ondřička Š.

18) Račinský Š.

19) Rada J.

20) Rada M.

21) Sika M.

22) Sladký V.

23) Sokol Š.

24) Toupal V.

25) Zíka J.

 

Rozpis zápasů sezóna 2018/2019

 

r. 2018

------------------------------------------

So 15.9.   P5005  DO - Rokycany  4:3

So 22.9.   P5007  Sušice - DO (ZS Sušice)  1:18

Pá 28.9.    P5014  DO - Příbram  1:15

So 6.10.    P5018  Žebrák - DO  12:1

So 13.10.  P5023  DO - Plzeň 1929  3:11

Ne 21.10. P5029  Třemošná - DO  5:5  

So 27.10.  P5032  DO - Klatovy  3:10

3.-4.11.     P5040  volno

So 10.11. P5041  DO - Pilsen Wolves  0:7

So 24.11.  P5050  Rokycany - DO   4:3

Ne 25.11.  P5052   DO - Sušice     12:1

So 01.12.  P5059   Příbram - DO 14:00 (odloženo)

So 8.12.    P5063   DO - Žebrák     4:10

Ne 16.12. P5068   Plzeň 1929 - DO  16:4

So 22.12.  P5074   DO - Třemošná  6:9

 

r. 2019

So 5.1.       P5077 Klatovy - DO 11:5

So 12.1.     P5085   volno

So 19.1.     P5095  DO - Rokycany 5:8

So 26.1.     P5086   Pilsen Wolves - DO 13:1

So 2.2.       P5097  Sušice - DO  9:7

So 9.2.       P5104  DO - Příbram 3:9

So 16.2.     P5108  Žebrák - DO  9:3

Ne 17.2.     P5113  DO - Plzeň 1929  6:11

So 2.3.      P5119  Třemošná - DO 10:30

So 9.3.       P5122   DO - Klatovy 10:00-12:00

16.-17.3.    P5130   volno

So 23.3.     P5131   DO - Pilsen Wolves 10:00-12:00

 

konec sezóny

------------------------------------------

 

Aktualizováno 17.2.2019