So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd ve 12:00 hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Třeťáci si zahráli pod širým nebem, dorost zdolal Liberec a Říhovi to nadále pálí ostrými

A tým

Zápas přesunut. Tachov se nedostavil k utkání (nedostatek hráčů).

Další utkání: 27.1. od 16:00 v Třemošné

B tým 20.1.   HC Domažlice – HC KLAUSTIMBER 4:4

Další remízu má na kontě B tým Domažlic. K utkání se vyjádřil Jakub Kříž, střelec dvou branek: „Celý zápas jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii. Bohužel jsme jako první inkasovali hned na začátku, a poté soupeř přidal další branku. Ač jsme prohrávali 0:2, tak se nám naštěstí podařilo otočit stav na 4:2. Tento stav trval ještě pět minut před koncem. Bohužel jsme závěr utkání nezvládli a soupeř nám dal dva góly, a tak utkání skončilo nerozhodně. Je to škoda, od vítězství nás dělilo asi jen pět minut. Příště si musíme počínat lépe a nesmíme si nechat utéct vítězství těsně před koncem. A k mým brankám… první gól jsem dal po parádní nahrávce Standy Deckera a druhý z dorážky, kdy se Matějovi Petržíkovi podařilo dostat puk až za brankáře a já jsem puk jen dorazil za brankovou čáru. Jelikož jsem nastoupil na led po 14 dnech, tak jsem za ty dva góly hodně rád“.

Branky: 2x Kříž, Sedláček Weber Da.

Další utkání: 28.1. od 15:00 doma v Plzni s HC Město Touškov

MD 20.1.        HC Domažlice – HC Liberec B  8:7

“Tohle utkání, na které kluci pozvali své kamarády a učitele se náramně povedlo z hlediska vývoje i z pohledu diváka. Ideální scénář pro psychicky odolné fanoušky, kteří jsou schopni vstřebat strhující okamžiky a zvraty. Nikoliv však pro trenéra. Už v kabině byli kluci na utkání nažhaveni. Z týmu byla cítit chuť po vítězství a úspěchu. Psychická připravenost a koncentrovanost na utkání se také projevila v první třetině v podobě velice kvalitního, až výborného herního projevu. „Nástup do utkání se nám povedl. Liberec nám nestíhal, tahal za kratší konec. Až se zdálo, že hosté jsou hlavou stále ještě v autobusu. Hráči plnili pokyny, dodržovali systém. Díky tomu jsme odcházeli do kabin za stavu 4:0. Kluci byli vývojem uspokojeni, v kabině panovala uvolněná atmosféra. Ač jsem o přestávce na hráče apeloval, že nás čeká dalších 40 minut, že musíme udržet výkonnost a koncentraci po zbytek utkání, že radovat se můžeme, až po závěrečném hvizdu rozhodčího, tak si to hráči k srdci nevzali. Ve druhé třetině jsme si sice dokázali vytvořit dokonce pětibrankový náskok, a vedli jsme 6:1. Ale Liberci se povedlo pětibrankový náskok postupně snižovat. S přibývajícími brankami na našem účtu, stoupala také nervozita na domácí střídačce. Hráči cítili, že pomalu ztrácí pevnou půdu pod nohama. Začali kupit zbytečné chyby, zmatkovali a nedokázali se vrátit zpět k výkonu, který předváděli v první třetině. A tak rázem z našeho kvalitního koncentrovaného výkonu a jisté hry se stala hra nervózní, hra plná chyb a obav. To vedlo až k tomu, že hosté srovnali na 6:6. V kabině jsme si před 3. třetinou řekli, co je potřeba změnit, abychom se vrátili k naší hře. Naštěstí se nám povedlo utkání krkolomně dovést do vítězného konce. Hodně nám během utkání pomohl opět Štěpán Říha, který se třikrát střelecky prosadil a přidal i tři asistence. V utkání nebyla o emoce nouze, divákům se to muselo líbit. Po utkání jsem mohl být spokojen s výkonem některých našich hráčů, kteří předvedli jeden z nejlepších výkonů sezóny. Dobře se také prezentovali hráči ze starších žáků. Spokojen jsem však nebyl s vývojem utkání a psychické lability. Na tom musíme zapracovat.“ Zhodnotil utkání trenér Václav Polívka

Branky: 3x Říha, 2x Holomoj, Straka, Nguen, Baumgartner

21.1.   HC Benátky nad Jizerou – HC Domažlice 8:1

Po výhře v Domažlicích si připsali dorostenci výraznou prohru v Benátkách. K utkání se vyjádřil Vojtěch Váchal: „Oproti sobotnímu utkání jsme nepodali úplně nejlepší výkon. Soupeř byl od začátku lepší a celkově měl i víc ze hry. Měli jsme chuť hrát, ale na soupeře jsme prostě neměli. Také se nám nedařilo proměňovat naše šance. Soupeř byl prostě lepší. Podle mě šlo o velice silného soupeře, na kterého jsme zatím v nadstavbě nenarazili.“

Branky: Říha

Další utkání: 27.1. od 14:30 doma s BK Mladá Boleslav

STŽ

Volný víkend.

Další utkání: 27.1. od 12:00 doma s HC Plzeň 1929

20.1.        HC Lvi 2009 z.s. – HC Domažlice 18:1

V Českých Budějovicích nastoupili mladší žáci k značně nerovnoměrnému souboji. Naši hráči ročníku narození 2006, 2007 s početnou podporou hráčů narozených v roce 2008 nastoupili proti budějovickým hráčům převážně ročníku 2006. Pouze dva hráči byli 2007 a navíc v jejich řadách nastoupili rovněž dvě hráčky ročníku narození 2004, což pravidla soutěže povolují. Jen z výčtu věku hráčů je zjevné, že domažličtí nemohli domácím konkurovat. Tomu také odpovídá výsledek utkání. Hvězdou utkání se hypoteticky stal Lukáš Fridrich, který jako jediný z Domažlic skóroval, a to z jediné střely, kterou hosté vyslali na soupeřovu klec. Za druhou hvězdu našeho týmu lze považovat brankáře, který se v brankovišti nezastavil.

Branky: Fridrich L.

Další utkání: 27.1. od 10:00 doma s HC Plzeň 1929

3. třída

Netradiční zážitek mají za sebou hráči třetích tříd, kteří se dostavili na mini turnaj do Stříbra. Netradiční zážitek tkvěl v tom, že ve Stříbře se hrálo pod širým nebem. Na což nejsou hráči vůbec zvyklí, tradičně se nastupuje v krytých halách. Turnaje se zúčastnily týmy Tachova a Wolves Plzeň. Týmy A i B si ze Stříbra, kromě zážitku, odvážejí každý také jednu výhru ze dvou odehraných zápasů.