So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd ve 12:00 hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

A tým zdolal Chotíkov, mladší dorost zdolal Litvínov B a starší žáci odehráli pěkný zápas proti prvnímu týmu tabulky

A tým 13.1.   HC Chotíkov – HC Domažlice 3:10

I přes jasně vypadající výsledek, nebylo utkání vůbec jednostranné. Alespoň ne tedy po první třetině. Domažličtí odcházeli po dvaceti minutách do kabin za stavu 2:0 pro Chotíkov. Od druhé třetiny přišel na led z kabin jiný tým hostů, a to se také projevilo na ledové ploše. K utkání se vyjádřila opora obraných řad Domažlic, Tomáš Blumentrit. Ten k utkání řekl: „Vstup do zápasu nám úplně nevyšel, soupeř hrál od začátku dobře, aktivně napadal a měl větší nasazení než my, což se projevilo i na výsledku po první třetině. My jsme tam měli pár šancí, ale neproměnili jsme je. Po první třetině bylo trochu dusno v kabině. Vyříkali jsme si, co musíme změnit, abychom byli v utkání úspěšní. To jsme pak plnili a utkání se nakonec povedlo. Od druhé třetiny jsme již měli více ze hry a přidali i góly, které pramenily z naší aktivity směrem dopředu. Navíc nám od druhé třetiny dorazil do prvního útoku Venca Polívka, který je rozdílovým hráčem, a to se na naší hře také projevilo.“ I přes jasné vítězství nebyl trenér Domažlic s týmem spokojen. Hráči byli po utkáni pokáráni za uvolněnou morálku, která na střídačce panovala s přibývajícími brankami na účtu soupeře a která rovněž hraničila se zdravým respektem k soupeři.

Sestava: Červenka – Kulhánek “A“, Blumentrit, Muchka, Polívka O., Malota, Polívka V., Faschingbauer “C“, Sequens, Baxa, Škarka, Kučera, Horejš, Jabůrek, Polata.

Branky a nahrávky: 21. Faschingbauer, 22. Kučera (Muchka, Baxa), 28. Jabůrek, 29. Kulhánek (Baxa, Polata), 33. Polívka O. (Kulhánek, Sequens), 35. Sequens, 47. Muchka (Malota), 54. Polívka V. (Muchka), 55. Baxa (Polata, Kučera), 58. Blumentrit (Kučera).

Další utkání: 27.1. od 16:00 v Třemošné

B tým 13.1.   HC Jiskra Bezdružice – HC Domažlice 5:2

B týmu utkání v Plzni nevyšlo podle představ, a to nejen výsledkově. Hráči nebyli rovněž spokojeni s herním projevem týmu. K utkání se vyjádřil brankář Domažlic Dominik Zůna: „Zápas hodnotím jednoduše a pouze z pohledu brankáře. Myslím si, že jsme zápas neodehráli s dostatečným nasazením, nedali jsme do zápasu opravdu vše, navíc se nám téměř nic nedařilo v koncovce. Náš herní projev byl velice chaotický. Nedokázali jsme založit ani pořádný útok. Na druhou stranu jsme se snad poučili z chyb a nebudeme je nadále dělat. Příště do toho dáme všechno, abychom vyhráli a neopakovali výkon, co jsme předvedli dnes.“

Branky: Klement, Weber David

Další utkání: 20.1. od 14:30 doma s HC Klaustimber

MD 13.1.        HC Domažlice – HC Litvínov B  5:3

Velice povedené utkání odehráli mladší dorostenci v sobotu na domácím ledě. V nadstavbové části si připsali první výhru v základní hrací době. K utkání se vyjádřil Matěj Haas: „Po nevydařeném zápase v Litoměřicích jsme se utkali s dalším neznámým soupeřem z Litvínova. Nevěděli jsme, co můžeme od soupeře čekat, ale v průběhu utkání se ukázalo, že jsme více než vyrovnaným soupeřem. Dostali jsme sice první gól, ale z naší hry bylo cítit velké odhodlání po výhře, které jsme také dosáhli. Je třeba vyzdvihnout Štěpána Říhu, autora hattricku a také brankáře Honzu Janů, který nás několikrát podržel. Myslím si, že jsme všichni zahráli na hranici svých možností, a že i bez posil z Třemošné můžeme hrát dobrý hokej a být konkurence schopní“.

Branky: 3x Říha, Havlovic, Straka

14.1.   HC Piráti Chomutov B – HC Domažlice 4:1

Po vydařeném utkání v sobotu se dostavili hráči Domažlic k utkání do Kadaně. Na hráčích od začátku utkání byla znát únava z cestování a také nedostatek sil, které hráčům ubral zápas den předem. Únava v kombinaci s neschopností prosazovat se v jasných vyložených šancích byla pro hráče dosti frustrující a jen těžko hledali cestu z nepříznivého rozpoložení. Utkání zhodnotil Matěj Straka: „Myslím si, že jsme jim v některých situacích trochu nestíhali, také nás víc dohrávali. K vítězství chybělo lepší proměňování našich šancí, více zápalu do hry. A co se týče mě, myslí si, že jsem mohl lépe zakončovat své šance, hlavně tu, jak jsme jeli dva sami na nulu.“ Domažličtí se dostali za utkání nejméně osmkrát do postavení, kdy byli již sami před brankářem, ale bohužel neproměňovali.

Branky: Říha

Další utkání: 20.1. od 11:30 doma s Libercem B, 21.1. od 11:45 v Benátkách nad Jizerou

STŽ 13.1.      IHC Písek – HC Domažlice 7:4

Branky: 3x Weber, Hůrka

14.1.   HC Domažlice – HC Slavoj Český Krumlov 11:2

Branky: 2x Jelínek, 2x Kazda, 2x Pluhař, 2x Schröpfer, Hůrka, Wolf, Weber

Další utkání: 27.1. od 12:00 doma s Plzní

O víkendu jsme sehráli další 2 zápasy, které hodně ukázaly o možnostech dalšího působení týmu starších žáků. Náš tým totiž doznal na začátku roku velkých změn. Opustili nás 2 hráči, které si vyhlédly extraligové kluby (přejeme jim hodně štěstí v dalším působení) a navíc máme několik dlouhodobě nemocných, přesto jsme díky víkendovým zkušenostem zjistili, že máme hned několik dalších lídrů, kteří jsou pro tuhle roli okamžitě připravení. Nejdříve jsme v sobotu svoji předvedenou hrou překvapili suverénního lídra tabulky z Písku, kde jsme dlouho (v 10 hráčích) drželi nadějný výsledek a nakonec gólem do prázdné branky prohráli 7:4, aby jsme pak druhý den na svůj výkon navázali a porazili doma Český Krumlov poměrem 11:2.

13.1.        IHC Písek – HC Domažlice 20:1

14.1.   HC Domažlice – HC Slavoj Český Krumlov 0:5

Další utkání: 20.1. od 10:45 v Českých Budějovicích

2.třída 13.1.

Naši hráči odehráli dvojutkání na domácím ledě proti silným soupeřům z Plzně a Třemošné. Bohužel se nepodařilo výhrát žádný duel.  V kádru chybělo několik nemocných opor, což se částečně projevilo i v konečném výsledku. Soupeři byly ve všem o stupínek lepší, přesto je potřeba všechny hráče poschválit za bojovnost.

Domažlice - Plzeň

A družstvo  8:18 (1:6, 1:5, 6:7)  branky: Jahn D. 4x, Wolf N. 3x, Huml O.

B družstvo  2:18 (1:7, 1:6, 0:5)  branky: Dudová E., Marešová K. (TS),

Domažlice - Třemošná

A družstvo  5:8 (1:5, 2:1, 2:2)  branky: Wolf N. 3x, Jahn D. 2x

B družstvo  7:14 (2:5, 3:3, 2:6) branky: Látal M. 2x, Černý V. 2x, Dudová E. 2x, Toman J.