16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Novinky:

v "dokumentech ke stažení" naleznete nový formulář (Žádost o posouzení zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu) pro hráče ledního hokeje, bez něhož nelze hrát soutěž. Od nové sezóny 2018/2019 musí mít všichni hráči od 3.tříd až po juniory sportovní lékařskou prohlídku se zátěžovým testem s EKG. Sportovní lékařské prohlídky se zátěžovým testem jsou pouze na objednávku a to nejblíže v Plzni nebo Rokycanech. Cena se pohybuje cca 400,- Kč. Nezapomeňte si vzít sebou již vytištěný formulář! Termín dodání nejpozději do 3.9.2018 hlavním trenérům jednotlivých kategorií.

Více »

Starším žákům akce “Naplňme stadion“ vyšla, mladší žáci překvapili

A tým – volný víkend

Další utkání: 2.12. od 18:00 v Domažlicích proti HK Rokycany, o.s.

B tým             HC Domažlice – HC Panasonic Plzeň  5:3

B tým vyhrál na domácím ledě. Utkání zhodnotil Tibor Varga, který kvůli zranění bohužel do utkání nezasáhl. K utkání řekl: „Poprvé jsme se utkali se soupeřem, který se snažil hrát hokej a nesnažil se o agresivní útoky vůči našim dorostencům. Bohužel musím konstatovat, že náš tým již několik týdnů hraje různě seskládaný z důvodu marodky, a proto nehraje v takovém složení, jak bychom si všichni představovali. První třetina byla z mého pohledu hodně vlažná. Vytvořili jsme si sice několik příležitostí, ale proměnili pouze jednu. Od poloviny druhé třetiny jsme začínali mít více ze hry a vytvářeli si více možností ke skórování, které jsme ale bohužel neproměňovali. Naopak díky osobním chybám jsme museli dotahovat náskok soupeře. Ve třetí třetině už jsme začínali mít navrch zejména po fyzické stránce, soupeři docházely síly a my si vytvářeli další šance. Nakonec jsme srovnali a přidali i další branky, které rozhodli o naší výře. V současné době jsme na 4. místě, ale nemáme započtenou kontumaci s Bezdružicemi, takže bychom měli být v tuto chvíli na velice pěkném 3. místě. Osobně si myslím, že pokud budeme v plné sestavě, tak je tým schopen bojovat o 3.místo.“

Branky: Petržík, Sedláček, Sekerák, Voldán M., Weber

Další utkání: 10.12. od 18:45 v Domažlicích proti Holýšov B

MD 4.11. -  volný víkend

Další utkání: 3.12. od 10:30 v Karlových Varech

STŽ 25.11.    HC Domažlice – HC Motor České Budějovice 5:4

„Tento zápas byl specifický nejen pro samotné starší žáky, ale pro celý klub HC Domažlice. Současně s ním totiž probíhala akce Naplňme stadion, a tak se hrálo před nadprůměrně početnou diváckou kulisou. Naši hráči dominovali v první polovině zápasu a vybudovali si čtyřgólový náskok. V závěrečné třetině však hosté snížili slepenými góly na rozdíl jedné branky a bylo znát, že zodpovědnost vůči divákům a reprezentaci celého klubu, svazovala mladým domažlickým hokejistům ruce. Přes velké úsilí a vůli, ale nakonec dotáhli zápas do vítězného konce a mohli si tak užít společnou děkovačku se skvělými příznivci.“ Zhodnotil zápas hlavní trenér Lukáš Zdrha

Branky: 2x Pluhař, Hruška, Toupal, Schröpfer

26.11.             HC Tábor – HC Domažlice 5:4

„Bylo to podobné jako předchozí zápasy, přesto že tým již není pohromadě, jako při mém příchodu před třemi lety, ostatní kluci udělali velký pokrok ve svém rozvoji a dokážou dominovat nad všemi soupeři, naše hra má povětšinou hlavu a patu, je plná sebevědomí, kombinace i krásného hokeje, pak ale vypadneme z koncentrace na pár minut a slepené góly nás stojí zápasy. Stejně tak tomu bylo i v Táboře, vedení 3:1, obdržený gól ve vlastní přesilovce a za pár minut prohráváme 3:4. Pro budoucnost jsou však takové zápasy velká škola, protože ve starších žácích jsme stále v procesu učení a pro spoustu kluků jejich životní zápasy teprve přijdou. Pokud správně uchopí nabyté zkušenosti z podobných situací, bude to přesně ta cesta, jak je zvládnout. Chtěli bychom tedy pogratulovat soupeři k vítězství a pustit se do další práce." Zhodnotil zápas hlavní trenér Lukáš Zdrha

Branky: 2x Toupal, Hruška, Weber

Další utkání: 2.12. od 16:30 v Jindřichově Hradci

25.11.      HC Domažlice – HC Motor České Budějovice  9:7

Mladší žáci mají za sebou náročný víkend se dvěma zápasy. V sobotu se utkali na domácím ledě s velkým klubem HC Motor České Budějovice. V neděli pak vyrazili na dlouhou cestu do Tábora. Sobotní zápas proti Budějovickým byl do posledních vteřin opravdu vyrovnaný. Pokaždé když naši kluci Motoru odskočili o gól, soupeř vždy skóre dorovnal. S blížícím se závěrem zápasu rostlo v domažlických odhodlání dovést utkání do vítězného konce. Minuta a půl scházela do závěrečné sirény, stav byl 7:7, když Zbynďa Paidar po další přihrávce od Denise Kabourka zvýšil na 8:7. Ostatně tito dva hráči společnými silami tento den vyprodukovali mnoho gólů a oba zaznamenali hatrick. Motor se poté rozhodl pro hru bez brankáře a zavřel naše kluky v obranném pásmu, ale nepřálo mu štěstí. Chybnou přihrávku vystihl Denis Kabourek a pohotovou střelou přes celé hřiště do prázdné soupeřovi klece potvrdil výhru Domažlic 9:7. Mladší žáci tedy zaslouženě nad Motorem Č. Budějovice vyhráli, a to i přes zbytečná a častá vyloučení, která stála tým mnoho sil. Vždyť kluci nasbírali 16 trestných minut proti 6 soupeřovým!

Branky: 3x Paidar, 3x Kabourek, 2x Ondřička, Klas

26.11.             HC Tábor – HC Domažlice 6:2

V neděli se mladší žáci přesunuli ke svému letošnímu poslednímu soupeři na šestnáctý mistrák, a to do Tábora. Bohužel se jich sešlo jen 9 a oba gólmani. Nouzově tedy zaskočil "do pole" brankář Matěj Rada. Začátek zápasu, i přes takto oslabený tým, nebyl špatný a kluci do 6 minuty drželi skóre 1:1. S přibývajícím časem se ale začal projevovat výše zmíněný "nešvar" a kluci byli často na trestné lavici, někdy i ve dvou, a nasbírali 18 trestných minut! Nespokojený trenér proto o druhé přestávce naše hráče srdnatě pokáral a ti se pak ve třetí třetině vrátili ke "svojí" hře. Ve třetí části utkání už tedy naši kluci jednoznačně nad Táborem dominovali a třetinu vyhráli 0:1. Na zvrácení výsledku 2:6 to už ale nestačilo.

Branky: Kabourek, Knop

Další utkání: 2.12. od 14:30 v Jindřichově Hradci

4. třída 26.11.

Kluci odehráli na miniturnaji v Rokycanech utkání s domácími Rokycany a s Wolves z Plzně. Na straně týmů A se poprvé podařilo Domažlickým porazit silného soupeře Wolves Plzeň. Kluci hráli výborně a měli touhu po vítezství. Tuto chuť si přinesli i do dalšího utkání, které bohužel nezvládli a prohráli o jednu branku. A to i přes to, že v utkání vedli již o čtyři branky. Na straně B kluci bohužel prohráli oba dva zápasy, ale soupeřům v obou utkáních nasázeli spousty gólů. Pochvalu zaslouží hlavně hráči 3. tříd, kteří rozhodně pomohli starším hráčům k uspokojivým výsledkům.