19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Pá 16.11.2018 ("B") Rapid Plzeň - DO 20:30 (ZS Kooperativa Plzeň)

-------------------------------

So 17.11.2018 (4.tř.) v Rokycanech (9:45 RO-TŘE, 10:45 TŘE-DO, 11:45 RO-DO, bus odjezd v 8:15 hod. od ZS)

So 17.11.2018 (2.tř.) v Domažlicích 10:00 DO-KT, 11:00KT-RO, 12:00 DO-RO)

So 17.11.2018 ("A") Tachov - DO 16:30

Ne 18.11.2018 (3.tř.) v Třemošné (9:15 TŘE-KT, 10:15 KT-DO, 11:15 TŘE-DO, bus odjezd v 7:45 hod. od ZS)

Ne 18.11.2018 (SŽ) DO - Sušice 12:00

Více »

Žádný z týmů o víkendu neokusil hořkost porážky, všichni vítězně!

A tým 10.11.          HC Domažlice A – HC Meteor Třemošná 13:4

A tým na domácím ledě přivítal soupeře z Třemošné. Utkání bylo pro domácí pikantní. Většina z týmu se zná osobně s brankářem Třemošné Filipem Smejkalem, jenž je současně brankářem plzeňských Akademiků, kde hraje i velká část domažlických. Již před zápasem probíhalo hecování, kolik gólů dostane. Na odpověď se nemuselo čekat dlouho. Již po třinácti vteřinách musel hostující brankář lovit kotouč z branky. Druhý gól přišel vzápětí, přesněji hned v druhé minutě utkání. Hostující tým nechával často Smejkala na holičkách a pobyt v brance mu rozhodně neulehčoval. Ve dvanácté minutě se musel otáčet již za třetím kotoučem, který pronikl za jeho záda. Autorem všech prvních tří branek byl Marek Horejš, který k utkání řekl: „Zápas hodnotím velice pozitivně. Od začátku utkání až do jeho konce jsme měli zápas pod kontrolou. Také mně se osobně dařilo, ze zápasu mám výborný pocit. V tomto zápase jsem hrál poprvé v sezóně na centru první formace, mezi Polívkou V. a Faschingbauerem, kam mě trenér postavil na začátku utkání. Díky těmto klukům jsem dal během dvanácti minut tři branky. Dostával jsem často přihrávky mezi kruhy a na mně už bylo jen kotouč umístit.“ Hattrickem však Horejš svoje střelecké představení neuzavřel, po přihrávce útočně laděného obránce Muchky přidal branku čtvrtou. Ale to ještě nebylo v jeho podání vše! V padesáté deváté minutě dovršil „bůra“. K utkání dále řekl: „Jsem rád, že jsme zapracovali na herním projevu v druhé třetině. Jelikož druhé třetiny nám v předchozích zápasech nevycházely dle našich představ. Vždy jsme v nich polevili, ale tento zápas nikoliv. Myslím, že letos můžeme dojít hodně daleko, pokud budeme plnit pokyny trenéra.“

Sestava: Novák – Polívka O., Kulhánek “A“, Muchka, Klement, Prachař, Polívka V., Faschingbauer “C“, Baxa, Škarka, Horejš M., Kučera, Polata, Sedláček, Jabůrek, Sequens.

Branky a nahrávky: 1. Horejš (Polívka V., Faschingbauer), 2. Horejš (Faschingbauer, Polívka V.), 12. Horejš (Polívka V., Faschingbauer), 17. Kulhánek (Kučera), 20. Baxa (Sequens), 21. Horejš (Faschingbauer, Polívka V.), 24. Polívka V., 28. Faschingbauer, 29. Polívka V. (Muchka, Faschingbauer), 37. Prachař (Polívka V., Faschingbauer), 38. Polata (Kučera), 58. Polata (Kučera), 59. Horejš (Polívka V.).

Další utkání: 19.11. v Sušici od 16:00

B tým

B týmu se k utkání nedostavil soupeř.

Další utkání: 19.11. v Plzni od 16:45 proti Chotíkov B v Kooperativa Aréně

MD 4.11.                    HC Domažlice – HC Baník Sokolov 6:1

Mladší dorostenci přivítali na domácím ledě tým ze Sokolova, který je na posledním místě v tabulce. Ač byl soupeř v tabulce poslední, nebyl to vůbec lehký soupeř. Utkání zhodnotil brankář domácích Zbyněk Varga, který pustil pouze jednu branku. „Podali jsme solidní výkon, vítězství jsme si zasloužili. Myslím si, že jsme mohli proměnit více šancí, které jsme si vytvořili. Na jejich proměňování musíme zapracovat, stejně tak na přebírání hráčů a zastupování se.“ Ke svému výkonu dodal: „Myslím, že se mi zápas celkem povedl. Celý zápas jsem se snažil plně koncentrovat. Rozhodila mě pouze inkasovaná branka. V první třetině se mi některé zákroky opravdu povedly, myslím, že jsem dnes náš tým opravdu podržel.“

Branky: 2x Holomoj, 2x Říha, Havlovic, Kozlík.

Další utkání: 17.11. v Chebu od 15:30, 19.11. v Domažlicích od 10:30 s Rokycany

STŽ 4.11.                  HC Domažlice – TJ Sušice 12:1

Další utkání: 17.11. v Příbrami od 11:15, 18.11. v Domažlicích od 12:00 s Táborem

4.11.                    HC Domažlice – HC Vimperk 3:1

V sobotu mladší žáci nastoupili k domácímu utkání proti HC Vimperk a konečně brali body po výhře 3:1. Už v šatně před zápasem bylo znát odhodlání a koncentrace na první vítezství v sezoně. Kluci od prvních minut bojovali a předváděli úplně opačný výkon než v minulém utkání v Rokycanech. V utkání se dvakrát prosadil Dany Knopp. Třetí branku si připsal Štěpán Sokol, který přišel na výpomoc ze čtvrté třídy. Byla to rovněž jeho první branka za kategorii mladších žáků. K utkání se vyjádřil kapitán Oskar Šmerda: „Dnes se všichni opravdu snažili. Soupeř nebyl vůbec lehký. My jsme však měli více šancí a střel, ale více gólů se nám bohužel nepodařilo vstřelit. V koncovce a střelbě se musíme ještě hodně zlepšit!“

Branky: 2x Knopp, Sokol

Další utkání: 17.11. v Příbrami od 9:15, 18.11. v Domažlicích od 10:00 se Soběslaví