21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

A tým přivezl plný počet bodů z Tachova, B tým remizoval, Toupal 4x skóroval

A tým 4.11.               HC Tachov – HC Domažlice A   2:8

V Tachově se A tým na výhru příliš nenadřel. Utkání zhodnotil David Sekerák: „První třetina byla v našem podání povedená. Dali jsme rychle dva góly, na které reagovali domácí oddechovým časem. Po něm se nám povedlo přidat brzy třetí branku, a ta jasně určila vývoj zápasu. Od druhé třetiny jsme ale jako v každém dosavadním zápase polevili. Hru jsme zpomalili, na střídačce si dělali srandičky a nechali se zbytečně vylučovat. Navíc rozhodčí nám moc nakloněn nebyl. No a třetí třetina se dohrávala již v poklidném a pomalejším tempu než ostatní zápasy, k čemuž přispěl i dost nekvalitní led. Jako pozitivní vidím, zařazení Michal Klementa do sestavy. Michal je věkem ještě dorostenec a působí v B týmu. Získal první zkušenosti s hokejem na této úrovni, a dostal prostor i v oslabení“. Po pěti odehraných zápasech zhodnotil David Sekerák i to, jak velký rozdíl vidí mezi KLM, kterou hraje A tým letos a soutěží KSM, kterou hráli muži v předchozí sezóně. Vyjádřil se také k síle týmu. „Rozdíl mezi soutěžemi je pořádný. V porovnání s loňským rokem, kdy jsme hráli KSM, mám docela problém srovnat se s rychlostí a hokejovostí této soutěže. Není na nic moc času, ale nadále se budu snažit, abych se se soutěží a její kvalitou srovnal. Velkou radost mám z toho, že postupně dostávají na ledě prostor i mládežničtí odchovanci klubu a na ledě se neztratí. To svědčí o dobré práci v klubu. O hokej v Domažlicích je zájem a doufám, že bude ještě daleko větší. No a síla týmu je jasně daná, máme velice silný tým. V kabině je dobrá parta, spousta srandy. Mladí i staří si rozumí, a to je fajn. Hráči prvního útoku Polívka, Kučera a Faschingbauer jsou rozdíloví hráči. Jak na puku, tak rychlostně. Soupeři se mohou právem obávat této úderné řady.“ Tomuto tvrzení odpovídá i fakt postavení hráčů v kanadském bodování. Faschingbauer mu vévodí s šesti góly a deseti přihrávkami, hned za ním je Polívka s dvanácti nahrávkami a dvěma góly. Kučera je pátý se sedmi góly a třemi nahrávkami.

Sestava: Novák – Polívka O., Kulhánek “A“, Muchka, Klement, Prachař, Sekerák, Polívka V., Faschingbauer “C“, Kupčík, Baxa, Škarka, Horejš M., Kučera, Polata.

Branky a nahrávky: 3. Polívka V. (Faschingbauer, Prachař), 4. Kupčík (Sekerák, Škarka), 8. Faschingbauer (Polívka V., Kučera), 14. Polívka O. (Kulhánek, Faschingbauer), 17. Faschingbauer (Kučera, Muchka), 38. Horejš (Baxa), 40. Polívka V. (Faschingbauer, Kučera), 45. Muchka (Baxa).

Další utkání: Pá 10.11. v Domažlicích od 20:15 s Meteorem Třemošná

B tým 5.11.               HC Allianz Plzeň – HC Domažlice B 1:1

B tým z Plzně přivezl remízu a k utkání se po zápase vyjádřil Patrik Sedláček: „Utkání jsme odehráli v deseti hráčích. Bylo nás málo a bylo to těžké. Nastoupit musel i trenér Pavlásek. Po pár odehraných minutách bylo jasné, že utkání bude hodně tvrdé a bude hodně těžké odvézt si domů nějaké body. To se také potvrdilo v průběhu utkání. Prohrávali jsme 1:0, ale hlavy jsme nesvěsili. Nakonec se nám podařilo vyrovnat. Nerozhodný stav 1:1 vydržel až do konce utkání. Hra v průběhu utkání byla až moc tvrdá, hodně za hranou. Řekl bych, že hlavní rozhodčí měl s řízením utkání velké problémy. Nakonec musel poslat předčasně do kabin i jednoho z domácích hráčů. Bylo štěstí, že jsme zápas ve zdraví přestáli, ale bylo to o zuby a nehty.“

Branky: Kupčík (as.Iha)

Další utkání: Ne 19.11. v Plzni od 16:45 s HC Chotíkov B

MD 4.11.                    HC Domažlice – HC Čerti Ostrov 2:6

Odvetný zápas na domácím ledě dorostencům nevyšel podle představ. Prohráli i přes to, že si na soupeře dost věřili. Na venkovním ledě totiž dokázali soupeře porazit 5:11. K utkání se vyjádřil Šimon Červený: „S výsledkem utkání nejsem vůbec spokojen, hodnotím jej negativně. Myslím, že jsme nehráli všichni na 100 %. Rozdíl oproti venkovnímu utkání vidím i v nervozitě před domácím publikem. Nebo alespoň já jsem to tak měl“. V Ostrově dokázal Šimon Červený dvakrát skórovat, doma se mu to bohužel nepovedlo.

Branky: 2x Říha

Další utkání: 12.11. v Domažlicích od 10:30 s HC Baník Sokolov

STŽ 4.11.                  TJ DDM Rokycany – HC Domažlice 3:9

Branky: 4x Toupal, Hájek, Hruška, Jelínek, Pluhař, Špaček

Další utkání: 11.11. v Domažlicích od 12:00 s TJ Sušice

4.11.                    TJ DDM Rokycany – HC Domažlice 18:0

Soupeř udeřil od prvních minut. Rychlou hrou nás předčil, a na to naši kluci nestačili reagovat. A tak po odevzdaném výkonu prohráli 18:0. Nyní musí sebrat veškeré síly a v sobotu na domácím ledě předvést opačný výkon proti HC Vimperk.

Další utkání: 11.11. v Domažlicích od 10:00 s HC Vimperk

4. třída 4.11.

Kluci se na domácím ledě prezentovali dobrými výkony, jak proti Rokycanům, tak proti Klatovům. A tým prohrál 9:10 s Rokycany a proti Klatovům vyhrál 9:6. B tým prohrál obě utkání.

3. třída 5.11.

Soupeři Domažlic v Klatovech byly týmy Rokycan a domácích Klatov. Oba naše týmy A i B dokázali vyhrát jedno utkání ze dvou.

2. třída 5.11.

Strana A

HC Domažlice – HC Plzeň 1929    2:19

HC Domažlice – Tachov               14:7

Proti Plzni kluci začali aktivně, ale brzy se ukázala kvalita soupeře a brzy se již hrálo pouze na naši branku. Proti Tachovu naši hráči nastoupili soustředěně a brzy výrazně vedli, ve třetí třetině jim ale začaly docházet síly a dovolili soupeři výsledek korigovat.

Strana B

HC Domažlice – Plzeň 1929                           3:15

HC Domažlice – Tachov/Mariánské Lázně   0:22

Proti Plzni odehráli kluci poměrně vyrovnané utkání, i když výsledek tomu neodpovídá. Se stejným soupeřem jsme před měsícem odehráli utkání, kdy se hrálo pouze na naši branku. V tomto zápase byl výkon všech výrazně lepší a zápas jsme odehráli poměrně aktivně. Mužstvo Tachova tvořené hráči Mariánských Lázní bylo nad síly našich hráčů a hrálo se téměř stále na naši branku. Byla znát výrazně větší zkušenost hráčů soupeře. Vzhledem k tomu, že na této straně nastupují hráči, kteří hrají velmi krátce a jedná se o jejich první zápasy, nelze hned očekávat samé úspěchy. Přesto dělají kluci a děvčata velký pokrok. I přes prohry je třeba je pochválit za odvedený výkon.