19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Pá 16.11.2018 ("B") Rapid Plzeň - DO 20:30 (ZS Kooperativa Plzeň)

-------------------------------

So 17.11.2018 (4.tř.) v Rokycanech (9:45 RO-TŘE, 10:45 TŘE-DO, 11:45 RO-DO, bus odjezd v 8:15 hod. od ZS)

So 17.11.2018 (2.tř.) v Domažlicích 10:00 DO-KT, 11:00KT-RO, 12:00 DO-RO)

So 17.11.2018 ("A") Tachov - DO 16:30

Ne 18.11.2018 (3.tř.) v Třemošné (9:15 TŘE-KT, 10:15 KT-DO, 11:15 TŘE-DO, bus odjezd v 7:45 hod. od ZS)

Ne 18.11.2018 (SŽ) DO - Sušice 12:00

Více »

Na debut A týmu se přišlo podívat více než 150 diváků, čtvrťákům a třeťákům se v Klatovech dařilo

A tým 14.10.              HC Domažlice A – HC Rebel Město Nejdek 6:7sn.

První domácí zápas viděli diváci pořádné drama. Trenér domácích, Ladislav Horejš, zhodnotil utkání těmito slovy: „Utkali jsme se s jedním z nejlepších týmů Krajské ligy, již několik let se pohybuje Nejdek na špici této soutěže. Mužstvo tvoří hráči, kteří hokejově vyrůstali v Karlových Varech a Sokolově. My jsme vstoupili do utkání s maximálním nasazením a chtěli jsme domácím divákům ukázat potenciál A týmu a přilákat diváky na další domácí zápasy. Úvod zápasu nám vyšel na 100 % a první třetinu jsme vyhráli 5:2. Do druhé třetiny náš soupeř vstoupil s jinou taktikou. V pěti hráčích zablokoval prostor mezi červenou a modrou čárou. Se změnou jsme se nedokázali vyrovnat a druhou třetinu jsme prohráli 0:3. Do posledního dějství jsme vstoupili s maximálním úsilím zápas rozhodnout. Soupeře jsme zatlačili do defenzivy, ale nepodařilo se nám překonat výborného gólmana hostů.  Z ojedinělého závaru Nejdek střelil gól na 5:6. Jsem velice rád, že tento moment kluky nezlomil a 15 vteřin před koncem se nám povedlo vyrovnat při power play na 6:6. Dělba bodů po základní hrací době byla podle průběhu utkání spravedlivá. Škoda jen, že si soupeř odvezl z Domažlic bod navíc za vítězství na nájezdy. Zápas se musel divákům líbit a myslím, že byl dobrou pozvánkou na další domácí utkání.“

Sestava: Novák – Polívka O., Kulhánek “A“, Muchka, Prachař, Polívka V., Faschingbauer “C“, Sekerák “A“, Sequens, Baxa, Jabůrek, Horejš M., Kučera, Weber.

Branky a nahrávky: 4. Kučera (Faschingbauer, Polívka V.), 9. Faschingbauer (Polívka V., Polívka O., 13. Jabůrek (Polívka V., Faschingbauer), 19. Baxa (Horejš M.), 20. Faschingbauer (Polívka V.), 60. Muchka

B tým 14.10.              HC Domažlice B -  HC Město Touškov 4:6

B tým na domácím ledě nedokázal vyhrát. Ondřej Blažek k utkání řekl: „K tomu abychom vyhráli nám podle mě chybělo štěstíčko. Šancí jsme si dokázali vytvořit mnohem více než soupeř, ale nedokázali jsme je proměnit a po našich zbytečných chybách jsme inkasovali. Z týmu mám dobrý pocit, trochu potrénujeme a polepšíme se. Příště už to bude lepší.“

Branky: Decker, Kupčík, Skrejval, Petržík

STŽ 15.10.                  HC Plzeň 1929 - HC Domažlice 6:2

K dalšímu soutěžnímu zápasu zavítali starší žáci do Plzeňské Home Monitoring Arény. Soupeřem byl tým HC Plzeň 1929. Jméno soupeře a místo konání slibovalo opravdu vzrušující zážitek. Od prvních minut se tyto předpoklady beze zbytku naplňovaly, naši hráči byli od první buly aktivnější a zaslouženě se ujali vedení 1:0 střelou Jakuba Toupala pod horní tyčku soupeřovy branky. Bohužel k nelibosti hostujících fanoušků, kterých tentokrát dorazilo poměrně hodně, a především trenérského týmu to bylo pro tentokrát téměř vše, co naši hráči předvedli. Domácí tým postupem času zlepšil pohyb a ještě během první třetiny otočil skóre na 2:1. Náš tým již nedokázal najít recept na rychlou a důraznou hru soupeře a postupně ztrácel až na stav 6:1. V závěru utkání domažličtí hráči ještě upravili poměr na konečný stav 6:2 pro domácí celek, když se prosadil Ondřej Hůrka. V tomto zápasu se nám příliš nedařilo dodržovat taktické pokyny trenérů a v pro nás nezvykle teplém klimatu Plzeňské arény nám docházely síly, což se odrazilo na našem herním projevu. V příštím zápase se utkají naši hráči na domácím stadionu v Domažlicích 21.10. od 12:00 s týmem HC Spartak Žebrák. V tomto zápase bychom se rádi opět vrátili k aktivnímu hernímu projevu a doufejme, že to povede ke kýženým další bodům v tabulce.

Branky: Hůrka, Toupal

15.10.                   HC Plzeň 1929 - HC Domažlice 9:3

Mladší žáci v neděli vyrazili potrápit plzeňské Indiány a zpočátku se jim to skutečně dařilo. První třetinu po gólech Zbyňka Paidara a Jiřího Látala naši kluci vyhráli 2:0! Začátek druhé třetiny jsme stále vedli i díky parádnímu úniku Matyáše Klase. Soupeř ale začal ukazovat svoji sílu a do šatny, před třetí třetinou, jsme šli za stavu 5:3 ve prospěch domácích. Naši kluci rozhodně neztráceli odvahu a chuť bojovat, bohužel v poslední třetině měli domácí více fyzických sil a zápas okořeněný i "bitkou" domácího Nováka s naším Jirkou Látalem, vyhráli 9:3. Přesto však můžeme naše mladší žáky jen pochválit. Na ledě nechali opravdu všechno.

Branky: Paidar, Látal, Klas

4. třída 15.10.

Kluci v neděli odehráli v Klatovech na jejich poměry velice povedený turnaj. Poměřili síly s týmy z Klatov a s Plzeňskými Wolves. Týmu A se nepodařilo vyhrát ani jeden ze dvou zápasů, přesto kluci podali dobré výkony, zejména Karel Hrabík, kterému se dařilo střelecky. B tým naopak překvapil výhrou nad domácími Klatovy, za hlasité podpory rodičů, kteří vytvořili super atmosféru. Vítězství B týmu bylo potěšující zejména v tom, že kluci dokázali přehrát o rok starší protihráče.

2.tř. 15.10.

A tým:  Plzeň 1929 – Domažlice 12:3     (D.Jahn 3x)

Kluci se hodně snažili, ale nepodařilo se jim proměňovat vyložené šance. Naopak domácí byli v koncovce nekompromisní. Domažlice byli určitě rovnocenným soupeřem. Domácí byli sice lepším týmem zejména ve vyzrálosti v zakončení, ale hosté to doháněli bojovností. Určitě se dá říci, že konečný výsledek neodpovídá průběhu hry a pro hosty je zbytečně krutý.

B tým:Plzeň 1929 – Domažlice  24:3     (V.Pták, M.Látal, J.Kukačka)

Kluci se snažili bránit rozjetého soupeře, ale bohužel jsme nestíhali bruslit a bránit soupeřovi úniky. Pro mnohé z našich hráčů to tyl první zápas v životě. Je potřeba pochválit brankáře V. Tomáška, který se velmi snažil, ale střeleckému kolotoči nedokázal zabránit. Solidní výkon předvedla první útočná řada, která se dokázala i střelecky prosadit. Soupeř z Klatov k utkání bohužel nedorazil.