14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Ml. žáci HC Domažlice – HC Rokycany 5:10 (2:5, 3:4, 0:1)

V sobotu 15.11.2014 odehráli mistrovský zápas na domácím ledě mladší žáci, tentokrát přivítali tým z Rokycan. Hned v první minutě ujížděli hosté do brejku a domácí Toupal uhasil šanci pouze za cenu sekání! V následné přesilovce hosté se štěstím skórovali, když si domácí gólman nešťastněsrazil puk bruslí do brány. Ve 3. minutě šli hosté do čtyř za podražení.

Holomoj využil špatné střídání hostů a střelou k tyči vyrovnal na 1:1. O minutu později v závaru před domácím gólmanem se hostům podařilo dorazit puk se štěstím do brány a zvýšit na 1:2. Poté začali rokycanští Domažlice přehrávat a vytvářet si spoustu šancí, ve kterých nás podržel gólman. V 11. minutě hosté rozebrali naší obranu a zvýšili na 1:3. Ve 13. minutě přidali čtvrý gól, a když v téže minutěvyužili přesilovku za sekání Toupala, svítilo na ukazateli už 1:5. V poslední minutě první třetiny zojedinělé akce domácí snížili na 2:5.

Druhá dvacetiminutovka začala obrovskou šancí domácích. Když ujížděl Toupal sám na brankáře, ale bekhendová klička jen těsně minula pravou tyčku. Ve 22. minutě hráli Rokycany přesilovku, kterou využili a zvýšili tak na 2:6. O minutu později už to bylo 2:7, a ve 26. minutě opět při přesilové hře zvýšili na 2:8. Ve stejné minutě padl ještě další gól na 2:9 a vypadalo to na dvouciferný debakl. Ve 34. minutě byl v úniku faulovám domácí Jelínek, který z následného trestného střílení znížil na 3:9. V té samé minutě dorážel Hruška na 4:9 a Toupal střelou z mezikruží na 5:9. Poté domácí pumy zvýšily aktivitu, ale do konce druhé třetiny se skóre.

Ve třetí třetině se hrál vcelku vyrovnaný hokej. Ve 45. minutě se hrálo 4:4, když si rokycanský obránce vyřizoval účty s domácím Toupalem. Ve 48. minutě oslabil tým už po čtvrté Toupal (hrubost), ale domácí se ubránili. V 52. minutě usedl na trestnou lavici domažlický Smazal, a hosté dokázali využít početní výhody a zvýšit na 5:10. V 55. minutě jel sám na brankáře domácí Hůrka,ale gólman vystihl jeho záměr.
Závěr zápasu patřil domácím, ale jak už jsme z posledních zápasů zvyklí, nedokázali proměnit šance.

Trenéři: Hůrka, Sloup, Kupčík, as. Kazda

Góly: Holomoj, Jelínek, Hruška, Toupal, Hůrka

Sestava: Sloup – Holomoj, Červený, Hůrka, Červený, Hruška, Kazda, Jelínek, Varta, Weber,