19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Pá 16.11.2018 ("B") Rapid Plzeň - DO 20:30 (ZS Kooperativa Plzeň)

-------------------------------

So 17.11.2018 (4.tř.) v Rokycanech (9:45 RO-TŘE, 10:45 TŘE-DO, 11:45 RO-DO, bus odjezd v 8:15 hod. od ZS)

So 17.11.2018 (2.tř.) v Domažlicích 10:00 DO-KT, 11:00KT-RO, 12:00 DO-RO)

So 17.11.2018 ("A") Tachov - DO 16:30

Ne 18.11.2018 (3.tř.) v Třemošné (9:15 TŘE-KT, 10:15 KT-DO, 11:15 TŘE-DO, bus odjezd v 7:45 hod. od ZS)

Ne 18.11.2018 (SŽ) DO - Sušice 12:00

Více »

mladší žáci HC Domažlice – HC Tábor 4:6 (0:3, 2:1, 2:2)

V sobotu 8.11. přivítali na domácím ledě v Karpem Areně domažličtí mladší žáci hokejisty HC

Tábor. Zápas začal ve vysokém tempu a hned v 1.minutě se dostali do samostatného úniku hosté,

ale domácí gólman zlikvidoval pokus o bekhendovou kličku. V zápětí se dostal do nebezbezčné

šance domácí Holomoj, ale mířil nad! Tempo nadále pokračovalo a ve 4. minutě ve spolupráci

Červený – Toupal zlikvidoval hostující gólman další šanci domácích. Nedáš – dostaneš! V 5.

minutě otevřeli skóre hosté po hezké individuální akci. O minutu později po faulu domácího

Kobese hráli táborští první přesilovku, z které, ale nic nevytěžili. V 9.minutě ujel po pravé straně

hostující Makovec a střelou k tyči překonal brankáře Sloupa podruhé. A když v 10. minutě po

samostatném úniku zvýšili hosté na 0:3, vypadalo to s domácími hokejisty zle. V 11. minutě navíc

domažlický Weber putoval za podražení na trestnou lavici, ale oslabení sehrály pumy výborně. Ve

13. minutě se dostali opět do brejku hosté a domácí zastavili únik pouze za cenu faulu. Následně

nařízené trestné střílení, ale gólman Sloup vytěsnil na tyč. Ve 14. minutě si zahráli první

přesilovku taky Domažlice, ale hosté se ubránili. V 16. minutě ujížděl sám na brankáře domácí

Hůrka, ale pokus o blafák mu nevyšel. V 18. minutě ujížděli domácí dva na jednoho, ale střela

mířila mimo. A tak první třetina zkončila v neprospěch 0:3.

V úvodu druhé dvacetiminutovky se dostal Tábor do velké šance, ale prudkou sřelu z mezikruží

gólman Sloup lapil. Ve 24. minutě hráli Domažlice přesilovku, ve které si vytvořili obrovský tlak,

ale ze spousty střel se žádná nedostala za záda gólmana hostů. Při následném střídání ujížděli

táborští dva na jednoho, ale Sloup se štěstím vyrazil. V 31. minutě si šel odpykat dvouminutový

trest za podražení Šmerda a vzápětí za hrubost Smazal. Hosté tak hráli přesilovku 5:3. Domažlice,

ale pozorně bránili a dokonce si vynutili faul hostů, který zmírnil přesilu 4 na 3. Když už ubíhaly

poslední sekundy oslabení, obdržel Červený přihrávku mezi kruhy a nekompromisně vypálil pod

víko a snížil na 1:3. Poté začal být tým HC Tábor hodně pasivní a ve 46. minutě toho využil

Hruška, který propasíroval kotouč střelou mezi betony a snížil už na 2:3! O minutu později ve

snaze o vyrovnání ujel podél pravého mantinelu hostující Apoštol a zvýšil opět na rozdíl dvou

branek na 2:4.

Po přestávce ve 45. minutě táborský Herda sám před brankou pohodlně zvýšil na 2:5! O minutu

později Holomoj přihrávkou z poza brány našel Vartu a snížil na 3:5. Ve 48. minutě dostal Smazal

dvě minuty za podražení a z následné přesilovky zvýšili hosté na 3:6. V 50. minutě měl další

příležitost Tábor skórovat z trestného střílení za podražení, ale Domažlice opět podržel gólman

Sloup. Domácí se snažili, tvořili si šance, které ale zůstaly nevyužity. V 56. minutě navíc dostal

Červený dvě minuty za podražení a bylo po šancích. V závěru oslabení se ještě podařilo zkorigovat

výsledek na konečných 4:6, když se po přihrávce Toupala trefil Holomoj. Přístí zápas odehrají

mladší žáci týmu HC Domažlice v sobotu 15.11. od 10 hod na domácím ledě s HC DDM

Rokycany.

Sestava: Sloup – Holomoj, Toupal, Hůrka, Červený, Hruška, Kazda, Jelínek, Varta, Weber, Haas,