So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd v ... hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

HC Domažlice - HC Motor Č.Budějovice (B) st.žáci

HC Domažlice - HC Motor České Budějovice  0:11 (0:3; 0:2; 0:6)

V sobotu 4.10.2014 se v Domažlicích odehrálo další utkání krajské ligy starších žáků, ve kterém si domácí tým "ani neškrtl". Hosté nastoupili s vyspělými hráči a již od pohledu na tyto urostlé "dorostence" bylo zcela jednoznačné, jak zápas bude probíhat. Hosté měli vše v naprostém pořádku (pozn. nedá se porovnávat poskládaný tým hráčů z větší vesnice a výběr z krajského města). Očekávání bylo zcela naplněno. Domácí odehráli 58 min. z celkového čistého času ve své třetině, což hovořilo za vše. Domácí se pouze celý zápas bránili a výrazné prohře nezabránili. Během prvních dvou třetin se někteří domácí hráči snažili bránit (byť marně), zatímco někteří jedinci si od začátku mysleli, že jsou na volném bruslení! V závěrečné třetině se na hráčích projevila celková únava, což hosté dokázali využít. V závěru bylo několik momentů, kdy se dva hostující hráči řítili sami na brankáře. Jen díky velmi dobrému výkonu obou brankářů to zkončilo "pouze" 0:11. Střely na branku:  DO/ČB   9/103. Vyloučení: 4/6 využití: 0/1, v oslabení 0/1.

Pokud bychom to nějakým způsobem chtěli shrnout (pro ty kteří to neviděli), tak se to jevilo, jako kdyby proti sobě nastoupili starší žáci a mladší dorost (posuzováno velikostí a výkonem). Více nemá smysl utkání komentovat. Hosté zaslouženě zvítězili a předváděli hokej plný důrazu, nasazení a kombinační hru celých pětek. Celým tým až na jednoho hráče hostujícího týmu byl roč. 2001.