13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

20.-21.9.2014 (St. žáci) Písek - DO a DO-J.Hradec

O víkendu 20.-21.9.2014 odehráli domažličtí starší žáci dvojutkání ve kterém nedosáhli na bodový zisk.

IHC Písek - HC Domažlice  8:4 (4:3; 2:1;2:0)

Hosté hráli od úvodního hvizdu velice nekoncentrovaně a prakticky domácí nenapadali v jejich rozehrávce a při osobních soubojích většinou propadali. Domácí hráči měli dostatek prostoru k pohodlné kombinaci. Domácí vedli od 3.min. přízemní střelou K. Kováříka, která podjela domažlickému brankáři pod betonem 1:0. Hosté srovnali v 5. min. kdy po levém křídle projel Říha, nahrál před branku najíždějícímu P.Sedláčkovi a ten střelou k tyči srovnal na 1:1. V 7.min. hráli domácí přesilovou hru 5:3, kterou využili a vedli 2:1 po dorážce K. Kováříka. V 10.min. domácí vedli již 3:1, když hosté nevyužili výhody útoku 2 na 1 a špatnou rozehrávkou se připravili o kotouč navíc při střídání obránců nechali dva samotné domácí hráče jet na brankáře 3:1. V 11.min. snížil po pěkné akci se Š. Říhou domažlický P. Sedláček na 2:3. Ve 12.min. přišla chyba obránce a domácí L.Drab sám proti brankáři zvýšil na 4:2. V 19.min. snížil bekendovou střelou na 3:4 domažlický P. Sedláček. střely na branku PÍ/DO 14/7, Vyloučení: 2/2, využití 1/0

Ve druhé třetině měl domácí tým stále herní převahu, ale hosté začali být o něco aktivnější než v úvodní třetině. Ve 23.min. domácí zvýšili A. Měchurou na 5:3. Ve 24.min. předvedl exceletní slalom mezi čtyřmi hráči domažlický Š. Říha a v závěru blafákem snižoval do poloodkryté branky na 4:5. Od té chvíle hosté začali přebírat aktivitu ve hře, napadali rozehrávku soupeře, ale nedokázali skórovat. ve 33. min. projel středem Š. Říha, ale ze zadu byl atakován a tak jeho střela mířila pouze do masky domácího brankáře. Ve 40.min. přišla sprcha, kdy domácí z nenápadné akce nastřelili z rohu kotouč k brance a tečovaný kotouč před brankou se šťastně odrazil do branky 6:4. Střely na branku PÍ/DO 15/9. Vyloučení 0/2, využití 0/0.

Do závěrečné třetiny hosté nastoupili s odhodláním pokusit se zápas ještě zdramatizovat, ale stále se jim nedařilo v koncovce. Domácím poněkud ubývali síli, ale hosté se nedázali prosazovat ve 100% šancích. Ve 43.min. Sedláček nastřelil pouze tyč. Domácí pak v samém závěru dokázali využít dvou rychlých brejků 52. a 54.min. kdy po naučeném signálu vystartoval nejlepší hráč domácích K. Kovářík do brejku a svými dvěma trefami do šibenice definitivně rozhodli utkání ve prospěch domácích 8:4. Střely na branku PÍ/DO  7/12

Branky:

Domácí: K.Kovářík 5+1, L. Drab 2, A.Měchura 1+3

hosté: P.Sedláček 3+1, Š.Říha 1+1

Sestava domácí:

Reindl P.(1.-37.), Špiler R.(38.-60.), Měchura A., Konářík K., Schwartz F., Kurfurst J., Chmelík M., Kacbunda Š., Drab L., Smetana O., Smola P., procházka V.

Sestava hosté:

Varga Z.(1.-32.), Zůna D.(33.-60.), Blažek Š., Říha Š., Sedláček P., Klement M., Herlík L., Baumgartner L., Skrejval M., Blažek M., Brož J., Mašek F., Špirk D., Havlovic K., Nguyen D.

HC Domažlice - KLH Vajgar Jindřichův Hradec  2:6 (1:1; 0:1; 1:4)

V neděli 21.9.2014 odehráli domažličtí st.žáci třetí utkání, ve kterém po veliké bitvě podlehli až v závěrečné třetině ambicióznímu týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec posíleného o hráče ze zrušeného A týmu.

Úvod zápasu byl velice vyrovnaný a hrálo se s nasazením od samého začátku. Oba tými hrály nahoru dolů a hrálo se důrazně do těla. Domácí se ujali vedení v 6.min. po přihrávce Š. Říhy skóroval P. Sedláček 1:0. Hosté srovnali v 18.min., kdy na pravé straně zaspal obránce a F. Šimek spolu s J. Košťálem šli do přečíslení dva na jednoho, které vyřešili velmi profesionálně - 1:1. Střely na branku DO/JH 12/12. Vyloučení: 0/0.

Ve druhé třetině se hrálo stejně důrazně s vysokým nasazením. Hosté se dostali do vedení ve 26.min. po zaváhání domácího obránce v rohu kluziště si sebral kotouč O.Winkler nabruslil si na kruh a přesnou střelou nad rameno do šibenice otočil na 2:1 pro hostující celek. Do závěru druhé třetiny měli domácí i hosté několik velmi slibných šancí, ale brankáři byli pozorní. Střely na branku DO/JH 10/13. Vyloučení: 3/1, využití:0/0.

Do závěrečné třetiny nastupovali domácí s výhodou přesilové hry, kterou dokázali zužitkovat po 8 vteřinách. Po vyhraném vhazování P. Sedláček zavezl kotouč po levém křídle nahrál njíždějícím L. Baumgartnerovi a ten střelou z voleje po ledě prostřelil hostujícího M. Pacamana 2:2. Pak se začalo postupně zvyšovat nasazení obou týmů a chvílemi to jiskřilo i v osobních soubojích.  Ve 45. min. se řítili na brankáře domácí P.Sedláček se Š. Říhou, ale jejich únik nebyl dobře zakončen. ve 49. min. přišla stejná chyba obránce a stejný scénář jako při druhém gólu. Po levém křídle ujel neatakovaný J.Baxa v rychlosti si prohodil domácího beka a ve dvou se řítili na branku, když střelou z první  k tyči zvýšil F.Šimek na 3:2. V 53.min. se strhla před brankou hostů po dorážce bitka a  z každé strany byli vyločeni dva hráči. Hrálo se však 5 na 5. Z domácích (Sedláček, Říha) hosté využili toho, že tito nejaktivnější hráči chyběli na ledě a poměrně rychle zvýšili na 4:2. Domácí se snažili ještě korigovat, ale stále nedokázali skórovat. Jak se čas krátil, domácí se dostávali stále více do křeče a začali chybovat v rozehrávce a opadlo i nasazení. Na některých hráčích byla vidět rezignace. V 58.min. si něšťastně srazil kotouč do vlastní branky domácí obránce dojíždějící k brankáři 2:5. Na konečných 2:6 pro hosty zvýšil v 60.min. plachtivou střelou D. Mihulka, která přepadla domácímu golmanovi z lapačky do branky. Střely na branku DO/JH 14/15 vyloučení: 4/3, využití 1/1.

Domácí předvedli proti silnému soupeři dobrý výkon plný nasazení a bojovnosti až do poloviny závěrečné třetiny, kdy po individuálních chybách inkasovali a soupeř již nedovolil další změnu ve vývoji utkání. Konečný výsledek je poněkud krutý pro domácí tým a neodpovídá vývoji utkání. Bohužel opět rozhodli individuální chyby a neproměňování vyložených šancí, které soupeř dokázal využít.

Utkání řídili rozhodčí: Z.Krásnický, P. Raška, R.Dušpek