13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

HC Strakonice A - HC Domažlice ml. žáci (so 15.3.2014)

HC Strakonice A – HC Domažlice  4:6 (1:2; 2:1; 1:3)

V sobotu 15.3.2014 odehráli domažličtí mladší žáci poslední mistrovské utkání v této sezóně, ve kterém porazili Strakonický tým na jeho ledě 6:4.

V úvodu se hrálo vyrovnaně, ale domácí působili hokejovějším dojmem. Hosté si však dokázali vytvořit dostatek gólových příležitostí. Zejména první domažlická lajna (Červený, Říha, Decker, Smazal, Herlík) zaměstnávala domácího brankáře. Jejich střely často končili v lapačce pozorného strakonického brankáře A. Honsy.

Ve druhé třetině hráli hosté často v oslabení za zbytečné prohřešky. Vzhledem k tomu, že se hrálo pouze na dva útoky, domažlickým hráčům ubývali síly, čehož domácí využili a dotáhli dvoubrankové manko. Po druhé třetině se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 3:3.

Do závěrečné třetiny vstoupili částečně odpočatí domažličtí hráči s odhodláním otočit zápas ve svůj prospěch, ale hned v úvodu, kdy měli dohrávat ještě 1,36 min. v oslabení, přišel další dvouminutový trest za pozdní nástup do utkání. Hosté již po čtvrté v zápase museli ustát dvojité oslabení tři proti pěti. Domažlický tým tato oslabení zvládl díky výborným zákrokům brankáře K. Čecha. Domažličtí hráči přidali na důraze při napadání a vytvořili si několik šancí, které dokázali vyjádřit i brankově. Domažlický tým zlepšil pohyb, přihrávky a díky tomu si vytvořil tříbrankový náskok. Na začátku poslední minuty zápasu vedli hosté 6:3. Domácí ještě zkorigovali výsledek díky střele, která se domažlickému obránci odrazila od brusle a nešťastně sklouzla do vlastní branky.

Velmi dobrý výkon předvedl domažlický gólman K. Čech, který v rozhodujících chvílích svůj tým dokázal podržet a svým výkonem vyburcoval hráče k lepšímu výkonu zejména v závěrečné třetině.

Vyloučení: STR/DO  7/9,  využití 0/1

Střely na branku: STR/DO  29/38

Branky

za domácí: 20. Kovář M.(as. Budík V.), 28. a 31. Kříž M. (as. Vondrášek M., as. Eybl P.), 59. Široký K. (hosté vlastní)

za hosty:  9.,16. a 46. Říha (as. Červený Š., as. Decker L.), 23. Červený Š. (as. Říha Š.), 54. Decker L. (as. Říha Š.), 55. Havlovic K.