So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd ve 12:00 hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

Dorost HC Lužnice - HC Domažlice 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)

Na utkání do Soběslavi, kde se domažlický dorost střetl s týmem HC  Lužnice, cestovalo jen deset hráčů a dva brankáři.

Domácí tým HC Lužnice do utkání vstoupil lépe a v první třetině brzo vedl o dva góly. Domažlicím se podařilo před závěrem třetiny snížit po pěkné akci dva na jednoho, když po přihrávce Mirka Ježa střílel Matěj Voldán.

V druhé třetině kluci plnili zodpovědně stanovenou taktiku a po další akci opět dva na jednoho přihrával na gól  Jan Skrejval Honzovi Skočdopolovi a ten srovnal stav na 2-2.  Další gól přidala po svém sólu z obranné třetiny a následnou střelou od útočné modré  Katka Kunstová. Tímto gólem byli domácí zaskočeni. Domácí nevyužili více než 1,5 minuty přesilovku 5-3, kterou Domažlice výborně odbránili. Ke konci druhé třetiny se po ošklivém střetu s domácími obránci zranil Honza Skrejval a byl odvezen do nemocnice na vyšetření, naštěstí  zranění není vážné a doufáme, že bude brzy v pořádku.

Do třetí třetiny utkání domažličtí dorostenci nastupovali jen s 9-ti hráči v poli, když soupeř měl k dispozici téměř kompletní tři pětky. Domažličtí srdnatě odolávali útokům soupeře, který cítil šanci na vyrovnání, ale v brance Domažlic stál výborně chytající Patrik Pluhař a svůj tým podržel neuvěřitelnými zákroky.

Do utkání nastoupil na pár minut i druhý gólman Josef Skořepa ( Pluhařovi se musel upravit poškozený beton). V následné přesilovce, které se Domažlicím mimochodem vůbec nedaří, Jarda Iha od modré vstřelil prudkou ranou 4 gól. Domácí se v závěru utkání při přesilovce pokusili o hru bez brankáře a ani v 6-ti se jim přes obětavost hostí nepodařilo vyrovnat, naopak Pavel Smazal dvakrát těsně minul prázdnou branku domácích.

Pozitiva utkání: Soudržnost mužstva (týmový duch), výkon brankářů, obranná činnost

Negativa utkání: přesilové hry, herní kombinace v útočném pásmu