So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd ve 12:00 hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

HC Milevsko 2010 - HC Domažlice ml. žáci (so 4.1.2014)

HC Milevsko 2010 – HC Domažlice   3:6 (0:2; 2:2; 1:2)

Domažličtí ml. žáci zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání druhé části soutěže do jihočeského Milevska, kde zvítězili 6:3.

Hosté se ujali vedení v 11. min. brankou Š. Říhy po přihrávce Š. Červeného 0:1. Ve 12. min. přidal další branku po průniku po pravém křídle M. De Sousa 0:2. První třetina se hrála oboustranně v tréninkovém tempu. Hosté se stále nemohli dostat do vyššího tempa. Přihrávek bylo málo a často byly pomalé nebo nepřesné. Napadání soupeře bylo slabé a většinou jen pasivní. Domažličtí hráči se sice dokázali dostat do šancí, ale jejich zakončení bylo velmi žalostné.

V úvodu druhé třetině hráli domácí přesilovou hru 5 na 3, kterou nevyužili. Ve 30. min. domácí využili doslova laxního přístupu hostujících obránců a bez většího problému si od poloviny hřiště vyjel L. Fáber sám na branku a jeho přesná střela znamenala snížení na 1:2. Někteří hostující hráči se z toho nepoučili a hráli stejně laxně i nadále! Ve 32. min. přišel zákonitý trest v podobě vyrovnávací branky. Ačkoliv se jednalo o pouhé nahození na branku, musel se domažlický brankář velmi červenat, když tato slabá střela projela mezi jeho betony a skončila ku překvapení všech v síti. Domažlický tým sice dokázal hned ve 33. min. z dalšího protiútoku zvýšit na 3:2, ale výkon drtivé většiny hráčů byl stále za očekáváním. Ve 37. min. byl po faulu vyloučen domažlický obránce, avšak za diskutování o výroku rozhodčího byl po zásluze vyloučen na dalších 10 min. (nesportovní chování). Domácí přesilovou hru nevyužili, ba naopak při ní inkasovali. Hostující Š. Říha zachytil rozehrávku, přidržel kotouč, přesnou rozehrávkou našel najíždějícího L. Deckera, který ujel po pravém křídle a přesnou střelou do šibenice zvýšil na 4:2 pro domažlický tým.

V závěrečné třetině provedli trenéři několik zásadních (nepopulárních) změn a hra se viditelně oživila. Hosté po většinu času drželi domácí pod tlakem, avšak dlouho se jim nedařilo skórovat. To se podařilo až v 51. min. M. De sousovi přesnou střelou k tyči, po přesné přihrávce L. Deckera 5:2. V 52. min. nastřelil V. Holomoj pouze břevno domácí branky. V 53. min. se domácí dostali do ojedinělé akce a střela J. Skalického mezi betony nachytala nepozorného domažlického brankáře a skončila v brance 3:5! Pak hosté opět zabrali a v 58. min. se prosadil hostující Š. Říha a uzavřel na konečných 6:3. V závěru ještě mohli přidat další branky V. Holomoj., Š. Červený, L. Decker, ale jejich střely končili v lapačce nebo na betonech domácího brankáře J. Lípy.

Střely na branku MIL/DO  16/43. Vyloučení  1/6,  využití 0/0,  v oslabení  0/1.

Tým sice zvítězil, ale předvedená hra zejména v průběhu prvních dvou třetin byla velmi za očekáváním toho, co by měli mladší žáci (bez rozdílu výkonnosti v této věkové kategorii) předvádět na ledové ploše při mistrovském utkání. Zejména co se týče základních již získaných a osvojených dovedností.