Kalendář

<< srpen 2018 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Mistrovká utkání:

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo pod jednotlivými kategoriemi.

v "dokumentech ke stažení" naleznete nový formulář (Žádost o posouzení zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu) pro hráče ledního hokeje, bez něhož nelze hrát soutěž. Od nové sezóny 2018/2019 musí mít všichni hráči od 3.tříd až po juniory sportovní lékařskou prohlídku se zátěžovým testem s EKG. Sportovní lékařské prohlídky se zátěžovým testem jsou pouze na objednávku a to nejblíže v Plzni nebo Rokycanech. Cena se pohybuje cca 400,- Kč. Nezapomeňte si vzít sebou již vytištěný formulář! Termín dodání nejpozději do 3.9.2018 hlavním trenérům jednotlivých kategorií.

 

Více »

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Mediální partner

 

 

 

Desatero pro rodiče          

1. Nezasahovat do činnosti trenéra při tréninku a utkání. Problémy řešit mezi čtyřma očima s trenérem nebo vedoucím mužstva

2. Nevynucovat si zařazení svého syna (dcery) do sestavy

3. Nepostávat u mantinelu – volat k sobě děti a radit jim, jak mají hrát

4. Nevstupovat do prostoru střídaček během zápasu

5. Nevstupovat do šaten s výjimkou kontroly výzbroje a výstroje

6. Nekouřit na ZS

7. Nepokřikovat na rozhodčí

8. Nenosit hokejistům starším 10 let výstroj

9. Nenarušovat tréninky a zápasy odjezdem na chaty, chalupy či jiným způsobem omezovat docházku dětí

10. Nezapomínat na pravidelnou kontrolu výzbroje (ribana, bruslí, dresu,...) svého syna (dcery)

 Desatero správného hokejisty

1. Jsme jeden tým, který musí táhnout za jeden provaz – jeden za všechny, všichni za jednoho

2. Plnit pokyny trenéra během tréninků i zápasů

3. Odvádět maximální výkony při trénincích i zápasech

4. Neposmívat se a nenadávat spoluhráči, kterému se něco nepovede

5. Být dochvilný, dodržovat termíny srazů před zápasy a tréninky

6. Účastnit se tréninků v maximální možné míře. Včas se omluvit trenérovi nebo vedoucímu mužstva, pokud se nebudu moci zúčastnit zápasu

7. Na ledě i mimo něj bránit a chránit spoluhráče

8. Dodržovat životosprávu – hlavně dostatek spánku před zápasem

9. Vytvářet příjemnou a vítěznou atmosféru v týmu

10.Dodržovat hygienu – osprchovat se po každém tréninku a zápase 


MENU

Meteor Třemošná - HC Domažlice ml.žáci (ne 15.12.2013)

Meteor Třemošná – HC Domažlice      3:2 (1:1; 1:0;1:1)

Domažlický tým po veliké hokejové bitvě podlehl domácímu favoritovi 3:2. Domažlický tým se ujal vedení v 7. min., když střelu M. De Sousy domácí brankář pouze vyrazil a na pohotovou dorážku K. Havlovice již nedosáhl. Domácí vyrovnali ve 13. min., kdy se ze samostatného úniku prosadil M. Soukup 1:1. Hrál se pohledný kombinační hokej s nasazením hráčů obou týmů.  Šance si vytvářeli oba týmy a zejména brankáři obou družstev byly velikými oporami svých mužstev. Ve 32. min. byly hosté velmi blízko další branky, když se střela M. De Sousy odrazila od spojnice branky ven. Ve 35. min. hráli hosté přesilovou hru, avšak domažlickému obránci na modré přeskočil kotouč hůl a rozjetý J.Šiler předspurtoval hostujícího obránce a sám proti brankáři zvýšil na 2:1 pro domácí. Ve 38. min. se po pravém křídle prodral L. Decker, nahrál před branku najíždějícímu M. De Sousovi a ten krásnou přesnou střelou do šibenice (kotouč se odrazil od zadní konstrukce branky dolů na brankovou čáru a poté vypadl ven) srovnal, ovšem branka nebyla uznána, neboť se rozhodčí domnívali, že se kotouč odrazil od tyče. Ve 39. min. se opět blýskl pěknou střelou M. De Sousa. Jeho střela směřovala pouze do spojnice domácí branky.

V závěrečné třetině měli oba týmy několik výborných příležitostí ke skórování, ale brankáři byli pozorní. Ve 43. min. přidal třetí branku domácích J.Šiler a zvýšil na 3:1. V 56. min. byl nedovoleně sražen Š.Říha při samostatném úniku a bylo nařízeno trestné střílení, které domácí brankář F. Ženíšek kryl. Hosté se dočkali v 59. min., kdy se po svém průniku po pravém křídle prosadil blafákem M. De Sousa a snížil na konečných 2:3.

Hráči obou týmů předváděli pohledný hokej s nasazením, který byl velice vyrovnaný od začátku do konce. Největšími hvězdami utkání byly třemošenský brankář F. Ženíšek a domažlický Z.Varga, kteří svými výbornými výkony podrželi své týmy.

Střely na branku: TŘE/DO  28/27  vyloučení 3/1, využití 0/0,  v oslabení 1/0.

Sestava: Varga Z., Š. Červený, M. De Sousa, K. Havlovic, L. Herlík, L. Heidtke, Nguyen D., Š. Říha, L. Decker, V. Holomoj, A. Špalek, M. Haas, D. Kobes, F. Mašek, D. Sekerák,

 

Autor: T.Varga