19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Pá 16.11.2018 ("B") Rapid Plzeň - DO 20:30 (ZS Kooperativa Plzeň)

-------------------------------

So 17.11.2018 (4.tř.) v Rokycanech (9:45 RO-TŘE, 10:45 TŘE-DO, 11:45 RO-DO, bus odjezd v 8:15 hod. od ZS)

So 17.11.2018 (2.tř.) v Domažlicích 10:00 DO-KT, 11:00KT-RO, 12:00 DO-RO)

So 17.11.2018 ("A") Tachov - DO 16:30

Ne 18.11.2018 (3.tř.) v Třemošné (9:15 TŘE-KT, 10:15 KT-DO, 11:15 TŘE-DO, bus odjezd v 7:45 hod. od ZS)

Ne 18.11.2018 (SŽ) DO - Sušice 12:00

Více »

HC Domažlice - HC Plzeň 1929 ml. žáci (so 30.11.2013)

HC Domažlice – HC Plzeň 1929  2:7  (1:2, 0:3, 1:2)

V sobotu 30.11.2013 odehráli domažličtí mladší žáci zápas na domácím ledě proti HC Plzeň 1929, které podlehli 2:7.

Úvod zápasu patřil hostům. Domácí se postupně rozehráli a v 5. min. nastřelil domácí De Sousa pouze břevno plzeňské branky. V téže minutě přihrál A. Špalek na kruhy V. Holojovi a ten střelou nad rameno otevřel skóre zápasu 1:0. V 7. min. hosté srovnali přesnou střelou P. Hausera mezi kruhy na 1:1. V 10. min. hráli hosté přesilovku bez využití. Sotva domácí nastoupili do pole v plném počtu opět hráli v oslabení, které plzeňští využili 1:2! V 19. min. hráli domácí opět v oslabení, které soupeř nevyužil. Domácí měli několik šancí ke srovnání, avšak plzeňského brankáře nedokázali prostřelit. Závěr třetiny odehráli domácí opět v oslabení.

Do druhé třetiny nastupovali domácí ještě v oslabení. Ve 24. min. hráli domácí opět v oslabení, které využil hostující P. Hauser ke zvýšení na 3:1. Ve 37. min. domácí obrana zachybovala a hosté zvýšili svůj náskok na 4:1. Ve 38. min. si vybral slabší chvilku domácí brankář, když chtěl odehrát kotouč mezi kruhy, avšak plzeňský P. Hauser jej předjel a do prázdné branky zvýšil na 5:1. V tuto chvíli byl zápas již rozhodnut.

Do závěrečné třetiny šli domácí hráči s úmyslel korigovat výsledek, což se jim nepodařilo. Dokázali si vytvořit dostatek příležitostí ke skórování, ale nedařilo se jim střelecky. Veškeré střely mířili do plzeňského gólmana, který s nimi neměl příliš starostí. Navíc od úvodu hráli domácí opět dvě po sobě jdoucí oslabení, které soupeř nevyužil. V 11. min. hráli domácí přesilovou hru bez využití. Domácí sice zamkli soupeře v jeho obranném pásmu, ale prostřelit pozorného brankáře opět nedokázali. V 52. min. se hosté prosadili z protiútoku střelou po ledě, kterou brankář ve skrumáži hráčů nemohl vidět 6:1. V 57. min. se domácím přeci jen podařilo prostřelit plzeňského brankáře a M. De Sousa snížil na 2:6. V 59. min. hosté odpověděli a z brejku zvýšili na konečných 7:2. Hosté zv ítězili zaslouženě. Předváděli rychlý kombinační hokej s celou řadou šancí.

Střely na branku:    DO/PL  30/27  přesilové hry:  2/6  využití 0/2.

Domácí se snažili být favorizovanému soupeři solidním protivníkem, což určitě prokázali, avšak jejich neúspěch závisel na neproměnění vyložených šancí. Hosté naopak své šance dokázali proměnit a to rozhodlo. Největší zlom v zápase přišel v úvodu druhé třetiny, kdy hosté dokázali využít přísně nařízenou třetí přesilovou hru a dostali se do vedení 3:1. Za předvedný výkon je hráče potřeba pochválit. Nutno ocenit skutečnost, že se hráči nevzdali a snažili se bojovat až do konce utkání.

Sestava: Varga Z., De Sousa M., Říha Š., Červený Š., Decker L., Holomoj V., Havlovic K., Heidtke L., Nguyen D., Herlík L., Špalek A., Smazal D., Haas M., Mašek F., Sekerák D.

Branky:

za domácí: V. Holomoj, M. De Sousa    za hosty: P. Hauser -3; M. Borák -2; M. Steibrücker, . Marcel

Autor: T.Varga