Pá 14.12.2018 (DO) DO - Klášterec n/O.  16:00

-------------------------------

So 15.12.2018 (3.tř.) v Domažlicích (12:30 DO-TŘE) pouze jeden zápas

So 15.12.2018 ("A") DO - Apollo Kaznějov 18:00

Ne 16.12.2018 (4.tř.) v Tachově (11:00 TC-PW, 12:00 PW-DO, 13:00 DO-TC, bus odjezd v 9:45 hod. od ZS)

Ne 16.12.2018 (MŽ) Plzeň 1929 - DO 12:00 (HMA)

Ne 16.12.2018 (SŽ) Plzeň 1929 - DO 14:00 (HMA)

Ne 16.12.2018 ("B") Zbiroh - DO 15:00 (ZS Rokycany)

Více »

HC Rakovník - HC Domažlice ml.žáci (Ne 29.9.2013)

HC Rakovník – HC Domažlice   7:10  (3:2, 3:5, 1:3)     mladší žáci

V neděli 29.09.2013 odjeli domažličtí mladší žáci k druhému víkendovému utkání do Rakovníka, kde po nepříznivém a nerovném boji zaslouženě zvítězili 10:7.

Domácí se ujali vedení ve 4. min. 1:0. V 8. min. srovnal  De Sousa 1:1. Domácí zvýšili ve 12. min. 2:1. Na 2:2 srovnával De Sousa v 16. min.  Ve 20. min. domácí zvýšili na 3:2. V úvodní třetině byli domácí lepším týmem zejména díky Pavlíčkovi, Chudobovi a Peterkovi, kteří výrazně tvořili hru domácích. Hosté se však dostávali ke střelbě více. Střely na branku: RAK/DOM   6/11,  vyloučení  2/2,   využití 1/1.

V úvodu druhé třetiny domácí zvýšili na 4:2 ve 21. min. Ve 23. min. domácí zvýšili na 5:2 a trenéři hostů provedli několik změn v sestavě. Ve 25. min. snížil na 3:5 Š. Říha po přesné přihrávce F. Maška. Ve 29. min. střílel od modré F. Mašek, odražený kotouč  dorážel L. Decker 4:5. V téže minutě se prosadil M. De Sousa po průniku se Š. Říhou a srovnali na 5:5. Ve 30. min. se domácím podařilo zblokovat střelu před brankovištěm a bylo to 6:5. Ve 35. min. se mohl prosadit K. Havlovic, ale jeho střela skončila pouze na tyči domácí branky. Ve 36. min. orazítkoval krásnou střelou tyč domácí branky hostující Š. Říha. Ve 33. min. srovnal při přesilové hře M. De Sousa  na 6:6. Ve 39. min. svůj unik proměnil střelou do šibenice K. Havlovic a bylo to 7:6 pro domažlický tým. Ve 40. min. hosté zatlačili domácí do pásma a střelu De Sousy brankář neudržel a kotouč ležící vedle skrumáže těl domácích hráčů dorážel do odkryté branky domažlický D. Kobes. Branka však nebyla uznána, neboť rozhodčí hru přerušil pro ztrátu kotouče. Nic méně se za tuto situaci omlouval. V závěru hrál domažlický tým v oslabení, které pokračovalo v závěrečné třetině. Střely na branku: RAK/DOM   7/14,  vyloučení  2/4,   využití 1/1.

Do závěrečné části se šlo se zpožděním, neboť byla na výzvu hostujícího týmu provedena konfrontace, která prokázala pozitivní výsledek. Na hru to však praktický vliv nemělo, neboť se hrálo ve stejném složení jako celý zápas. Ve 44. min. se prosadil M. De Sousa a zvýšil náskok na 8:6 pro domažlický tým. Ve 47. min. předvedli pěkný průnik Š. Červený s M. De Sousou a zvýšili na 9:6. V čase 52:43 byl za domácí brankou v nerovném souboji tvrdě atakován holí zezadu na krk těsně u mantinelu hostující Š. Říha, právě dvěma konfrontovanými hráči (č.14 a č.23) načež musel být z ledu odveden za asistence lékaře p. MUDr. J. Silbera.  Hráči č. 14 byl udělen osobní trest za hrubost. V  58. min. domácí z protiútoku snížili na 7:9. Hned v 59. min. však domažlický tým přidal desátou branku v oslabení po samostatném úniku M. De Sousy a bylo to 10:7 pro hostující tým. V samotném závěru mohli hosté přidat ještě jednu branku, ale střelu L. Deckera a dorážku K. Havlovice domácí brankář vyrazil. Střely na branku: RAK/DOM   9/21,  vyloučení  2/0,   využití 0/0.

Střely na branku celkem : RA/DO   22/46  Vyloučení  6/6,   využití  2/2,  v oslabení 0/1