So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd ve 12:00 hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

4.tř. so 9.3.2013 HC Plzeň 1929 - HC Domažlice

V sobotu  9.3.2013 odehráli hráči 4. tř. HC Domažlice odvetné utkání na ledě favorizovaných indiánů, kde podlehli 0:5.

HC Plzeň 1929  - HC Domažlice  5:0 (1:0; 4:0; 0:0)

První branku vstřelili domácí až 13 vteřin před koncem úvodní třetiny (1:0). Domažlický tým vědom si kvalit svého soupeře se snažil odpovědně bránit. Domácí si sice vytvořili herní převahu, ale do vyložených šancí se dostávali jen ojediněle. Do šancí se dostávali i hosté. V 9. min.  se po levém křídle prodral L. Decker, ale jeho střela šla těsně nad branku. Ve 12. min. střílel pouze do betonu V. Holomoj.

V úvodu druhé třetiny byla viditelná únava některých hráčů, kteří nestíhali bruslit se soupeřem, neboť domažlický tým hrál pouze na dvě kompletní řady doplněn mladšími hráči (z důvodu marodky), zatímco domácí nastoupili se třemi kompletními formacemi. Domácí hráči si od úvodu vytvořili herní převahu, kterou dokázali zužitkovat v 18. min., kdy se z dorážky prosadil J. Havlík (2:0). V 19. min. měli domácí výhodu trestného střílení, které domažlický brankář Z.Varga vyrazil betonem. Ve 20. min. se opět prosadil plzeňský Havlík střelou do šibenice, když se řítili dva hráči na brankáře (3:0). Ve 22. min. se středem hřiště proháčkoval hostující L. Herlík, ale jeho střelu stačili dojíždějící hráči zblokovat. Ve 23. min. dostal dlouhou přihrávku zpoza branky až na útočnou modrou domácí Mayer a sám proti brankáři nezaváhal a zvýšil na 4:0. Ve 25. min. se opět prosadil plzeňský Mayer, když jeho střela byla zblokována a proklouzla za bezmocného brankáře, který měl zakrytý výhled. Ve 26. min. se po pravém křídle prodíral domažlický Nguyen D., ale zakončit před brankářem již nestihl. Ve 27.min. se po levém křídle řítil hostující L. Decker, nahrál před branku najíždějícímu V. Holomojovi, jehož střelu s obtížemi plzeňský brankář Horáček vytěsnil mimo tyče.

V závěrečné třetině hosté zmobilizovali své síly a snažili se svého soupeře napadat již ve středním pásmu. Domácí sice měli optickou herní převahu, ale do žádné vyložené šance se již nedostali. Jejich střely končili v lapačce velmi dobře chytajícího brankáře Z. Vargy.  Domažlický tým si v závěrečné třetině také dokázal vytvořit několik málo šancí, které však končili pouze na betonech či lapačce domácího brankáře. Ve 37. min. měli výhodu nájezdu hosté, ale střela Š. Červeného směřovala pouze do hrudi domácího brankáře Horáčka.

Domažlický tým si i přes prohru zaslouží pochvalu za předvedené úsilí a bojovné nasazení až do samého závěru zápasu.

Nájezdy:    PL/DO     1/1   bez využití

Střely na branku:      PL/DO     46/17

Sestava: Varga – Mašek F., Hruška D., Štarman O., Sekerák D. – Herlík L., Decker L., Holomoj V., , Nguyen D., Haas M., Červený Š., Kobes D.

Autor: T.Varga