13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

Mladší žáci : HC Milevsko 2010 - HC Domažlice 4 : 3 (2:2,0:0,2:1)

V sobotu 2.3. zajížděli mladší žáci k mistrovskému utkání do Milevska. Jednalo se o souboj mužstev z předních příček nadstavbové části ligy a tomu odpovídalo i nasazení obou týmů.

Začátek zápasu vyšel lépe domácím, když se dvěma góly dostali do vedení. Domažličtí se dostávali do tempa pomalu. Jakoby si na led v Milevsku nemohli zvyknout i když to bylo pro obě strany stejné. Ve 14. minutě se nám podařilo snížit a do konce první části hry jsme srovnali na 2:2. Ve druhé třetině zápasu jsme si vytvořili velké množství brankových příležitostí, žádná z nich se však neujala. Do třetí třetiny jsme vstoupili lépe a ujali se v zápase vedení. Domácí se ovšem nepoložili, dvěma góly otočili na 4:3 a nám se už do konce utkání tento stav nepodařilo změnit.

Zápas jsme měli rozhodnout ve druhé třetině, kdy jsme si vypracovali velké množství dobrých příležitostí a naše neproměňování nás stálo zápas. Třetí třetina již byla vyrovnaná a šťastnější byli nakonec domácí.

Branky : 14., 19. a 43. Šeba ( 1x Skrejval )

Střely na branku : 23 : 40       Vyloučení : 6 : 6

Sestava : Zuna - Klement, Blažek M., De Sousa, Špalek - Sedláček,