So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd v ... hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

4.tř. HC Domažlice - HC Klatovy NE 20.1.2013

V neděli 20.1.2013 odehráli hráči 4. třídy HC Domažlice další mistrovské utkání. Tentokrát na domácím ledě nestačili na tým Klatov.

HC Domažlice  - HC Klatovy  1:4   (0:0, 0:1, 1:3)

V první třetině hrál domácí tým se svým soupeřem velice vyrovnanou partii. Do šancí se dostávali oba týmy, ale oba brankáři své týmy drželi. V úvodní části byl domácí tým o něco aktivnější, ale nedokázal se prosadit střelecky.

Ve druhé třetině se hrál opět velmi vyrovnaný hokej. V 17. min. měli hosté trestné střílení, které domácí brankář Z.Varga vyrazil betonem. V 18. min. ujel po pravém křídle Š. Říha a na středu našel  najíždějícího L. Deckera, který nastřelil pouze tyč klatovské branky. Ve 26. min. se opět po rychlé akci dostal na pravém křídle k zakončení L. Herlík, ale jeho střela těsně nad ledem skončila pouze na tyči klatovské branky. Hosté ihned přešli do protiútoku, na modré padl domácí obránce a dva klatovští hráči se řítili sami na branku stíháni dalšími domácími hráči, ale na jejich rychlé zakončení byl domácí gólman krátký a hosté vedli od 27. min. 1:0. V závěru druhé třetiny si domácí tým vytvořil dvě vyložené šance, kdy se postupně řítili sami na branku Nguyen Duc Trung „Honzík“, ale jeho střela postrádala razanci a dále Š. Červený, který byl stíhán klatovskými obránci, kteří jeho finální střelu stačili zblokovat.

V úvodních minutách závěrečné třetiny se domácí pokusili stáhnout hru na dvě lajny ve snaze zrychlit hru, to se  však nepodařilo. Ve 34. min. se hosté dostali do rychlého protiútoku, ale vracející se domácí hráč nešťastně padl pod brankáře a zatlačil jej dobranky a pro hostujícího D. Kaisera bylo jednoduché dopravit kotouč do branky přes ležící hráče 2:0. Ve 37. min. měli hosté opět výhodu trestného střílení. Domácímu brankáři se uvolnila přezka a když se snažil couvat s protihráčem tak si nešťastně šlápl na tuto přezku a padl na led. Pro klatovského D. Kaisera již nebyl problém zavézt kotouč do prázdné branky 3:0. Ve 39. min. měli hosté další výhodu trestného střílení, které domácí gólman Z.Varga kryl svou lapačkou. Ve 40. min. po rychlém protiútoku ujel po levém křídle Š. Červený, před brankou našel najíždějícího V. Holomoje, který trefil jen spojnici tyče a břevna. Ve 41. min. byl pro změnu hákován unikající domácí Š. Říha, který své trestné střílení nevyužil. Nejprve si položil brankáře, ale jeho střela jen těsně minula levou šibenici. Ve 41. min. domácí zaváhali ve středním pásmu a nahozený kotouč nejrychleji dojel A. Kosnar a přesně nahrál před brankou najíždějícímu M. Hrachovi, který nadvakrát dokázal zasunout puk do domácí branky 4:0. Ve 44. min. byl v útočném pásmu nedovoleně atakován F. Mašek, který využil své výhody a trestné střílení proměnil střelou do pravé šibenice. Tím upravil na konečných 1:4 ve prospěch týmu Klatov.

Domácí byly po dobu dvou třetin vyrovnaným soupeřem. Bohužel nedokázali proměnit své vyložené šance. Soupeř své šance dokázal proměnit a to rozhodlo. My jsme trefovali pouze tyče. Dvě branky byly poněkud smolné, ale na to se nedá ohlížet, to se v hokeji stává. Hráči bojovali, snažili se, ale na vítězství to nestačilo.

Vyloučení: DO – KT    4/2    využití    1/1.  Střely na branku   24/23.

Sestava:  Z.Varga - F.Mašek, O. Štarman, A. Špalek, Sekerák D. - L. Decker, Š. Říha, L. Herlík - Š. Červený, Holomoj V., Haas M. -  Nguyen Duc Trung, S. Wendl

Autor:  T.Varga