13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

4. tř. HC Meteor Třemošná – HC Domažlice

V neděli 13.1.2013 odehráli hráči 4. třídy HC Domažlice první mistrovské utkání (v druhé polovině soutěže) v Třemošné, které se hrálo již na celé hřiště. Pro domažlické hráče to bylo teprve druhé utkání s touto zkušeností.

HC Meteor Třemošná – HC Domažlice  5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

Začátek měli hosté velmi pozvolný a působili příliš zakříknutě. V úvodu si sice vytvořili několik málo slibných šancí z rychlých brejků, ale nedokázali je proměnit. Domácí si v úvodu utkání vytvořili herní převahu, kterou také dokázali zužitkovat hned v první třetině třemi brankami. V polovině první třetiny hráli domácí i hosté v početní výhodě, ale ani jeden z týmu této výhody nevyužil.

V úvodu druhé třetiny domácí tým zvýšil na 4:0, ale domažlický tým se nevzdával a po pěkné rychlé kombinační akci snížil ve 30. min. Š. Říha na 1:4 (as. Herlík L.). V průběhu druhé třetiny domažlický tým zlepšil pohyb a začal lépe napadat rozehrávku soupeře, který se tak dostával do šancí mnohem méně než v první třetině. Oba týmy si vytvořili několik velmi slibných šancí, avšak oba brankáři své týmy podrželi.

V závěrečné třetině domácí zvýšili na 5:1, když slabou přihrávku na modré zachytil rozjetý Šíler a samostatný únik zakončil přesnou střelou k tyči čímž zvýšil na 5:1. Domažlický tým si rovněž dokázal vytvořit několik 100% šancí, které však neskončili brankou díky velmi dobrým zákroků domácího brankáře. V posledních pěti minutách se domažlický tým dostával do útočného pásma častěji a snažil se prostřelit domácího brankáře. Ve 40. min. nastřelil L. Herlík pouze tyč domácí branky. Hosté se dočkali až ve 42. min., kdy přesnou přihrávku L. Deckera zužitkoval Š. Říha a upravil stav na konečných 2:5.

Střely na branku  TŘE-DO   34/22, vyloučení  1/1 bez využití.

Domácí tým předvedl velmi dobrý výkon, zejména svou kombinační hrou. Naopak hosté vše doháněli svou bojovností a nasazením zejména ve druhé a závěrečné třetině, kdy se jejich herní výkon zlepšil.

Vzhledem k současné situaci lze tento zápas hodnotit z pohledu hostujícího týmu jako dobrý. Hráčům patří poděkování za bojovnost, nasazení a soupeři nezbývá než pogratulovat k zasloužené výhře.

Sestava:  Z.Varga - F.Mašek, O. Štarman, A. Špalek, M.Haas - L. Decker, Š. Říha, L. Herlík - Š. Červený, D. Hruška, Nguyen Duc Trung, S. Wendl

Autor: T.Varga