Pá 14.12.2018 (DO) DO - Klášterec n/O.  16:00

-------------------------------

So 15.12.2018 (3.tř.) v Domažlicích (12:30 DO-TŘE) pouze jeden zápas

So 15.12.2018 ("A") DO - Apollo Kaznějov 18:00

Ne 16.12.2018 (4.tř.) v Tachově (11:00 TC-PW, 12:00 PW-DO, 13:00 DO-TC, bus odjezd v 9:45 hod. od ZS)

Ne 16.12.2018 (MŽ) Plzeň 1929 - DO 12:00 (HMA)

Ne 16.12.2018 (SŽ) Plzeň 1929 - DO 14:00 (HMA)

Ne 16.12.2018 ("B") Zbiroh - DO 15:00 (ZS Rokycany)

Více »

4.tř. HC Domažlice - HC M. Třemošná Ne 28.10.2012

HC Domažlice A – HC Meteor Třemošná A  3:10  (0:3; 1:4; 2:3)

Sestava: Varga Z., Červený Š., Hruška D., Mašek F., Decker L., Holomoj V., Kaufner P., Sekerák D.

Branky:  Červený Š. – 2, Hruška D.

Hosté se ujali vedení v 1. min. po zaváhání domácích. Další branka padla až v 10. min. po přesné střele k tyči 0:2. Ve 12. min. hosté přidali další branku po individuální akci 0:3.

Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí. V 16. min. se po pěkné akci prosadil Š. Červený 1:3. Domácí ovšem zaspali střídání a hosté opět trestali 1:4. Domažličtí hráči se snažili, ale vstřelit branku se jim nedařilo. Jejich střely postrádaly potřebnou razanci. Od 20. min. se domácí tým dostal do herního výpadku, hráči přestali napadat soupeře a výsledkem bylo inkasování dalších tří branek. V závěru třetiny měli domácí Decker a Červený výhody nájezdů, ale oba stříleli jen do betonu velmi dobře chytajícího hostujícího gólmana Ženíška. Po dvou třetinách byl stav 1:7.

Do závěrečné třetiny domácí tým nastoupil opět s nasazením a postupně se dostával do velmi slibných šancí. Svého soupeře se snažil napadat při jeho rozehrávce, ale stále se nedařilo v zakončení. Ve 32. min. využili hosté výhodu nájezdu a přesnou prudkou střelou pod víko zvýšili na 8:1. Ve 37. min. po hrubé chybě domácího hráče hosté zvýšili na 9:1. Ve 39. min. to bylo opět po hrubé chybě stejného hráče 10:1.

Ve 41. min. si zopakoval trestné střílení L. Decker, který opět střílel jen do stojícího brankáře. Ve 42. min. měli domácí v pořadí čtvrtý nájezd, který konečně dokázal proměnit D. Hruška 2:10. V samém závěru se po levém křídle prodral Š. Červený a svůj průnik zakončil střelou do šibenice, čímž stanovil na konečných 3:10. Střely na branku DO – TŘE  35:48.

Hra týmu ve srovnání s předchozím duelem s tímto soupeřem se podstatně zlepšila. Zejména hra v poslední třetině byla ve vysokém tempu s oboustranným nasazením. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a šance si vytvářely oba týmy. Přesto, že domácí tým se ve srovnání s předchozím zápasem s tímto soupeřem (0:19) v mnohém zlepšil, je nutno konstatovat, že je stále mnoho rezerv na které je potřeba se v trénincích zaměřit.

HC Domažlice B– HC Meteor Třemošná B  4:12  (2:3; 2:5; 0:4)

Sestava: Sloup O., Hůrka O., Varta J., Haas M., Nguyen D., Herlík L., Štarman O., Ledvina K., Kobes D.

Branky: Varta J., Herlík L., Nguyen D., Hůrka O.

Domácí předvedli v úvodní třetině dobrý bojovný výkon. Hosté se sice v 1. min. ujali vedení, ale ve 2. min. bylo zásluhou J.Varty srovnáno 1:1. V 8. min. se hosté ujali vedení 2:1. Ve 12. min. domácí opět srovnali zásluhou Honzíka (Nguyen Duc) 2:2. Ve 13. min. hosté opět otočili na 3:2.

Ve druhé třetině v 16. min. hosté zvýšili na 4:2 a o minutu později na 5:2. O další dvě minuty to bylo již 6:2. Hosté v rozmezí dalších 4 minut přidali ještě dvě branky a zápas se zdál být definitivně rozhodnut. Stav byl 8:2. Teprve v závěru druhé třetiny se dokázali střelecky prosadit i domácí hráči. Nejprve snižoval L. Herlík na 3:8 a v poslední minutě druhé části korigoval O.Hůrka na 4:8. Zápas tak dostal opět trochu jiný nádech a domácí tým si vykřesal drobnou naději do závěrečné třetiny.

V závěrečné třetině se však domácím střelecky nedařilo. Přesto,že si dokázali vytvořit několik vyložených příležitostí, dostat kotouč za pozorného třemošenského gólmana se jim nepodařilo. Naopak hosté se střelecky prosadili ještě čtyřikrát a konečný výsledek utkání tak stanovili na 12:4 ve prospěch týmu Třemošné.

Hráči se snažili, bojovali a ve srovnání s předchozím zápasem s tímto soupeřem předvedli solidní výkon. V předchozím duelu s tímto soupeřem inkasovali více než třicetkrát. Soupeř se v tomto zápase musel mnohem více snažit, aby se dokázal prosadit, neboť domácí hráči se snažili mnohem více bruslit a svého soka se snažili těsněji obsazovat a napadat v rozehrávce.

I přes konečný výsledek je potřeba pochválit všechny hráče za předvedený výkon.

Trenéři: J. Pavlásek, D. Sekerák, T. Varga, J. Hůrka, P. Sloup