Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Turnaj 3. tříd v Třemošné 21.10.2012

HC DDM Rokycany A – HC Domažlice A    3:6  (1:2, 2:1, 0:3)

Sestava: Císler M., Hůrka O., Frček T., Kaufner P., Červený Š., Varta J., Haas M., Kazda M.

Branky: Varta J. – 5, Hůrka O.

Zápas byl ve znamení bojovnosti a nasazení. Hrál se pohledný hokej s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí se ujali vedení v 7.min. 1:0. V 8.min. srovnal pěknou střelou J.Varta. ve 14.min. zvýšil po pěkné akci Š. Červeného pohotovou střelou J.Varta 1:2.

Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté. V 18.min.byl faulován pronikající J.Varta, který své trestné střílení proměnil 1:3. Domácí zabrali a výsledkem bylo vyrovnání v rozmezí tří minut na 3:3. Ve 29.min. měl další výhodu nájezdu J.Varta, jeho střela však skončila pouze na betonu pozorného domácího gólmana. Ve 34.min. si nájezd vyzkoušel T.Frček, ale jeho střela postrádala patřičnou razanci.

Do závěrečné třetiny domažlický tým nastoupil s velikým nasazením a důrazem v obranné činnosti. Pečlivě si obsazoval soupeře a často se díky pěkným kombinacím dostával do zakončení. Ve 35. a 40.min. se prosadil J.Varta a ve 41.min. se pěknou trefou blýskl O.Hůrka, který stanovil na konečných 6:3 pro domažlický tým.

HC DDM Rokycany B – HC Domažlice B    3:27  (0:8, 1:7, 2:12)

Sestava:  Sloup O., Hruška D., Weber D., Lenárd T., Šmerda D., Jelínek T., Wolf S., Mazanec A.

Branky:  Hruška D. – 14, Mazanec A. – 6, Weber D. – 2, Jelínek T. – 2, Lenárd T. – 2, Šmerda D.

Domácí tým nastoupil v sestavě s mladšími hráči tejně tak i hosté měli mezi sebou několik mladších hráčů. Zápas byl převážně záležitostí domažlického týmu o čemž  hovoří i celkový výsledek. Hráči nenechali nic náhodě a snažili se hrát aktivně. Napadali soupeřovu rozehrávku a odpovědně bránili. Celý tým bojoval a předváděl i pěkné herní akce, které byly po zásluze diváky oceněny potleskem.

HC Meteor Třemošná A – HC Domažlice A 20:9  (4:3, 5:2, 11:4)

Branky: Varta J. – 3, Červený Š. – 3, Hůrka O., Frček T., Kaufner P.

Do druhého zápasu nastoupil silný domácí celek proti papírově slabšímu domažlickému týmu. V úvodní třetině to však nebylo vidět. Hrál se oboustranně rychlý a bojovný hokej. Oba týmy se dostávaly do slibných šancí, které likvidovali gólmani obou týmů.  Domácí tým se dostal do vedení ve 3.min. a v 5.min. zvýšil na 2:0. Domažlický tým bojoval a po pěkné akci Š. Červeného a následném zakončení J.Varty to bylo 1:2. V 6.min. domácí opět po přesné a tvrdé střele vedli 3:1. V 7.min. se po vydařené domažlické akci prosadil J.Varta 2:3. V 8.min. domácí opět po přesné tvrdé střele do šibenice vedli 4:2. V 11.min. se za hosty prosadil T. Frček a snížil na 3:4.

V úvodu druhé třetiny srovnal krásnou střelou do šibenice O. Hůrka 4:4. V 19.min. šli domácí opět do vedení, když vyraženou střelu pohotově dorazili za bezmocného domažlického brankáře 5:4. Ve 20.min. hosté vymazaly náskok a srovnali pohotovou střelou P. Kaufnera na 5:5. Od 25.min. domažlickému týmu začaly viditelně ubývat síly a domácí tým toho dokázal využít. Domácím se podařilo vstřelit čtyři rychlé branky a zápas otočili na 9:5.

V závěrečné třetině se žádné překvapení nekonalo. Hosté fyzicky odpadli a domácí přidali dalších jedenáct branek. Domažlickému týmu se i přes veliký úbytek sil podařilo čtyřikrát skórovat a upravit výsledek na konečných 20:9 ve prospěch domácích. Počet střel TŘE-DO 61:38.

Domažlický tým byl vyrovnaným soupeřem až do poloviny zápasu, pak fyzicky odpadl (druhý zápas za sebou) a zápas byl definitivně rozhodnut. I přesto je potřeba všechny hráče pochválit, neboť se snažili hrát s nasazením až do poslední chvíle.

HC Meteor Třemošná B – HC Domažlice B 9:6 (1:4, 4:1, 4:1)

Branky: Hruška D. – 2, Wolf S., Weber D., Mazanec A., Lenárd T.

Ve velmi pohledném utkání si domažlický tým vypracoval během úvodní třetiny slibný náskok 4:1, který však v dalším dějství neudržel.

V úvodu druhé třetiny se obraz hry vyrovnal a domácí tým si začal vytvářet herní převahu. Domažlickému týmu se přestalo dařit v koncovce a nepomohla mu ani vyměna brankáře. Domácí gólman předváděl velmi pěkné zákroky a hostující hráči jej nedokázali prostřelit. Od  poloviny zápasu se domácí tým začal prosazovat i střelecky a v závěru třetiny srovnal na 5:5.

Přesto, že se domažlický tým v závěrečné třetině snažil o vstřelení branky, překonat výborného domácího brankáře se mu stále nedařilo. Domácí otočili výsledek. Hosté ještě dokázali odpovědět D.Hruškou, když se mu podařilo prostřelit velmi pozorného domácího brankáře a srovnat na 6:6. Ve 40.min. domácí proměnili výhodu nájezdu a dostali se do vedení 7:6. V samotném závěru domažlický tým fyzicky odpadl a domácí během posledních pěti minut dvěma brankami rozhodli o svém zaslouženém vítězství.

Trenéři: J. Hůrka, P. Sloup, T. Varga