13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

Zápas 3. tříd 7.10.2012 v Rokycanech

Zápas 3. tříd 7.10.2012 v Rokycanech

V neděli 7.10.2012 se vydali hokejisté HC Domažlice 3. třídy na první mistrovský zápas v sezóně 2012/2013. Zápas se odehrál na Zimním stadionu v Rokycanech s domácím týmem HC DDM Rokycany. Zápas se hrál na 3x15 minut hrubého času s letmým střídáním. Každý tým hrál s dvěma mužstvy dle pravidel minihokeje.

Levá strana

HC DDM Rokycany - HC Domažlice 6:5    (3:3, 3:0, 0:2)

Domažlický tým vstoupil do zápasu aktivněji a již v čase 0:12 vedl zásluhou přesné střely D. Hrušky 1:0. Ve 2. min. domácí srovnali po individuální přesně zakončené akci 1:1. Ve 3. min. hosty dostal do vedení D. Hruška po pěkné akci s Š. Červeným. V 6.min. domácí srovnali zblokovanou střelou, která nešťastně proklouzla za záda domažlického gólmana 2:2. V 7.min. se domažlický tým dostal do vedení po pěkné rychlé akci Š.Červeného, kdy našel zcela volně najíždějícího D. Hrušku a ten jen dopravil kotouč za povyjetého domácího gólmana 3:2. V 15. min. se domácímu podařilo srovnat po rychlé individuální akci 3:3. V téže minutě měl hostující Š. Červený výhodu nájezdu, ale kotouč mu v rozhodujícím okamžiku sjel z hole a střela šla mimo.

V úvodu druhé třetiny domácí využili několika drobných zaváhání hostujícího týmu a rázem si vytvořili během dvouminutového výpadku tříbrankový náskok 6:3. Ve 22. min. měl výhodu nájezdu domažlický T. Frček, ale jako v předchozím případě mu sjel kotouč z hole a střela šla mimo branku. Ve 23. min. měli výhodu nájezdu domácí, ale domažlický gólman nájezd s přehledem zlikvidoval. Ve 28. min. měl výhodu nájezdu hostující D. Hruška, ale ani jemu se nedařilo v zakončení, kotouč sjel v rozhodující okamžik z hole a střela šla mimo.

V závěrečné třetině byl domažlický tým jasně lepší. Začal dobře bruslit, napad rozehrávku domácích a výsledkem bylo snížení ve 32. min. Š. Červeným na 4:6. Ve 35. min. snížil po velmi pohledné akci D. Hruška ve spolupráci s Š. Červeným 5:6. Domácí tým se dostával pod tlak. Domažlický tým si v závěrečné třetině vytvořil několik stoprocentních šancí, ale nedokázal kotouč dopravit za záda velmi dobře chytajícího domácího gólmana, který domácím stále držel těsný náskok. Ve 40. min. se domažlickému týmu přeci jen podařilo vyrovnat, ale branka nebyla uznána. V závěru mohl domažlický tým srovnat, ale když už byl domácí brankář překonán zastoupila jej tyč, kterou trefil Š. Červený. Přesto, že domažlický tým stále finišoval už se mu výsledek nepodařilo zvrátit. Oba týmy předváděly aktivní hru se šancemi na obou stranách.

Domažlický tým předvedl velmi dobrý výkon. Na obou stranách se vyznamenali gólmani, kteří předvedli celou řadu velmi atraktivních zákroků. Střely na branky RO-DO 40:38. Celý tým si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a nasazení.

Branky: Hruška D. – 4, Červený Š.

Sestava:  Varga Z., Hruška D.,Červený Š., Šmerda D., Frček T., Weber D., Hájek O.

Trenér: Varga T.

Pravá strana

HC DDM Rokycany - HC Domažlice    7:34   (1:9, 3:11, 3:14)

Během celého zápasu měli Domažličtí hokejisté převahu a neustále kontrolovali hru. Velkou míru na celkovém projevu celé hry měl fakt, že domácí tým HC DDM Rokycany postavil tým, kde byla část týmu tvořena věkově mladšími hokejisty. Skóre se otevřelo ihned v první minutě zápasu. Postupně pak za první třetinu přidaly Domažlice 9 branek a ke konci se podařilo skórovat soupeři. Do druhé třetiny pak lépe vstoupili hokejisté Rokycan, kde se jim během první minuty druhé třetiny povedlo dát hned dvě branky za sebou. Poté začali opět úřadovat hokejisté Domažlice a druhá třetina tak skončila poměrem 3:11 ve prospěch Domažlic. Třetí třetina se nijak nelišila od prvních dvou třetin a Domažličtí hokejisté přidali dalších 14 branek, soupeř pak skóroval 3 krát. Celkové skóre se tedy zastavilo na 7:34 ve prospěch Domažlic.

Branky: Wolf 4x, Varta 6x, Haas 2x, Kazda 2x, Hůrka 10x, Jelínek 7x, Kaufner 3x

Sestava: Sloup Ondřej(G), Jelínek Tomáš, Wolf Samuel, Kazda Matěj, Varta Jiří, Hůrka Ondřej, Haas Matěj, Kaufner Pavel

Trenéři: Hůrka Jaroslav, Sloup Petr