13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

TURNAJE 2.TŘÍD (r.2004) V MINIHOKEJI DOMAŽLICE 4.3.2012

V neděli 4.3.2012 pořádal klub HC Domažlice turnaj 2. tříd v minihokeji. Na zimní stadion v Domažlicích se sjely týmy DDM Rokycany, HC Klatovy, Meteor Třemošná a HC Plzeň 1929. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin a klub HC Domažlice nasadil do turnaje dva týmy tak, aby dostali příležitost i nejmenší hráči, kteří trénují v rámci skupiny 1. a 2. tříd.

Rozdělení skupin:

SKUPINA A:       DDM Rokycany, HC Klatovy, HC Domažlice  B

SKUPINA B:        HC Meteor Třemošná, HC Plzeň 1929 , HC Domažlice A

Všechny týmy odehrály dva zápasy ve skupině a podle umístění pak následoval poslední zápas o konečné umístění v turnaji.

HC Domažlice A - HC Meteor Třemošná 2:12 (0:2, 2:4, 0:6)

První zápas sehrál tým Domažlic A s velkým rivalem soutěže HC Meteor Třemošná. S tímto soupeřem sehrál tým mnoho utkání, ale bohužel se ještě nepovedlo Domažlicím vyhrát. Domažlice doufali, že se to povede na domácím ledě zlomit. Zápas začal ve vysokém tempu a bruslilo se „nahoru“ a hned zase „dolů“. Domažlice si vypracovaly mnoho gólových šancí, chyběl však vždy maličký kousek od gólového zakončení. Hráči Třemošné však dokázali vytěžit z minima maximu a dvěma střely z dálky vyhráli první třetinu poměrem 2:0. Do druhé třetiny „vlétli“ domácí s nasazením a chtěl i vyrovnat skóre. Scénář byl však téměř identický jako v první třetině. Domažlicím se povedlo dát 2 branky. Kdy prvně dorážel před brankou Dušan Weber a podruhé se k dorážce dostal Sam Wolf. Přesto druhou třetinu vyhrál tým Třemošné poměrem 4:2. Úvod třetí třetiny pokračoval v duchu celého utkání. Zhruba od poloviny třetí třetiny Domažličtí povolili, čehož tým Třemošné využil a přidal dalších šest branek. Utkání tedy skončilo výhrou Třemošné v poměru 12:2. Na závěr lze říci, že výkon Domažlických pum patřil k těm lepším, vytvářili si tlak ve hře, ale je nutné pochválit gólmana Třemošné, který předvedl vynikající výkon a velkou měrou přispěl na výhře Třemošné.

Sestava:
Brankář: Sloup Ondřej
Hráči: Hruška David, Červený Šimon, Wolf Samuel, Weber Dušan, Varta Jiří, Hůrka Ondřej, Jelínek Tomáš, Mazanec Aleš, Štarman Ondřej, Toupal Jakub, Frček Tadeáš, Haas Matěj
Branky: Weber Dušan, Wolf Samuel

HC Domažlice A - HC Plzeň 1929 6:8 (1:2, 3:4, 2:2)

V druhém zápase čekal tým Domažlic A tým Plzně. Vedení se ujal soupeř. Hra byla opět velice vyrovnaná jako v minulém zápase. Rozdíl byl pouze v tom, že se tým Domažlic nedostával do tolika šancí před brankářem. Pokud chtěl tým Domažlic pomýšlet na boj o medailové pozice, tak bylo potřeba vyhrát. Malé pumy nic nevypustily, bruslily, bojovaly, hrály jako jeden tým. Bohužel o chlup lepší byl soupeř a konečné skóre se zastavilo na 8:6 pro Plzeň.

Sestava:
Hráči: Varta Jiří, Hůrka Ondřej, Jelínek Tomáš, Haas Matěj, Hruška David, Lenárd Tibor, Kazda Matěj,  Pluhař Jakub
Branky: Hůrka Ondřej 2x, Jelínek Tomáš, Červený Šimon 3x

HC Domažlice B - HC Klatovy 4:6 (1:1, 2:2, 1:3)

Zápas byl dlouho vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Škoda nevyužitých šancí našeho týmu. Z Klatovy se 5x prosadil hráč zapůjčený z Rokycan a jeho střely byly pro našeho brankáře těžké, neboť takto ještě z našeho týmu neumí vystřelit a není tedy možnost na tréninku na toto brankáře připravit. Nicméně ve svém premiérovém utkání předvedl Robert velmi dobrý výkon a je příslibem do budoucna. Domažlice dobře bruslili a hráčům Klatov motali hlavy dobrým pohybem, problémem byl brankář Klatov také zapůjčený z Rokycan, když jsme neproměnili dva nájezdy za fauly.

Brankář: Linhart Robert
Hráči: Frček Tadeáš, Wolf Samuel, Mazanec Aleš, Kadlec Jinra, Petržíková Zuzka, Pluhař Jakub, Hájek Ondřej, Štarman Ondřej, Weber Dušan, Toupal Jakub, Kobes Daniel, Kazda Matěj, Haas Matěj, Lenárd Tibor

Branky: Frček, Toupal, Wolf, Mazanec

HC Domažlice B – DDM Rokycany  2:16 (0:7, 0:7, 2:2)

Střelecká potence Rokycan, zejména hráče, který nastupoval i za Klatovy a Klatovský hráč nastoupivší za Rokycany udělali ze zápasu jednoznačnou záležitost.

Hráči: Frček Tadeáš, Wolf Samuel, Mazanec Aleš, Kadlec Jinra, Petržíková Zuzka, Pluhař Jakub, Hájek Ondřej, Štarman Ondřej, Weber Dušan, Toupal Jakub, Lenárd Tibor, Kobes Daniel

Branky: Frček, Toupal

HC Domažlice A - HC Domažlice B 15:11 (8:4, 4:2, 3:5)

S ohledem na konečné výsledky v obou skupinách na sebe narazily oba týmy Domažlic v boji o 5. a 6. konečné místo. Domažlice si tak mohly vyzkoušet „ostrý“ trénink na ledě. Na jedné straně zelené pumy na druhé straně bílé pumy. Jelikož byly na obou stranách dvě „strašné“ šelmy, jenom každá jinak barevná, tak se bylo na co koukat. Problém byl pouze v tom, komu fandit :-D Po velké přestřelce z obou stran měly kapku více štěstí zelené pumy. Pro Domažlice to však znamenalo, že Tým Domažlic obsadil 5. a 6. místo – „hezké“ poslední místo. Je však pozitivní, že dostali šanci zahrát si na domácím ledě všichni hráči trénující ve skupině 1. a 2. Tříd.

Sestava:
Zelení:
Hráči: Hruška David, Hůrka Ondřej, Jelínek Tomáš, Pluhař Jakub, Toupal Jakub, Kazda Matěj, Wolf Samuel, Petržíková Zuzana, Kadlec Jindřich, Kobes Daniel
Branky: Hruška David 3x, Hůrka Ondřej 7x, Toupal Jakub 3x, Wolf Samuel, Jelínek Tomáš