7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Starší žáci nadstavba ligy SŽ - HC Hluboká nad Vltavou - HC Domažlice 7:6 (3:2, 1:2, 3:2)

Na první utkání pod otevřenou oblohou jeli starší žáci Domažlic do Hluboké nad Vltavou.

V prosluněném odpoledni na stadionu v Hluboké N/Vl. nastoupili starší žáci do odvetného utkání s domácím týmem starších žáků. V Domažlicích bylo utkání těsné a Domažlice doháněli brankovou ztrátu.

Čekalo se tedy opět vyrovnané utkání. V první třetině se domažličtí ujali vedení, které vzápětí ztratili, gólová přetahovaná skončila v první třetině 3:2.

V druhé třetině po změně stran, která měla vliv na vývoj utkání jsme utkání dotáhli na vyrovnaný stav 4-4.

Třetí třetina byla vabank, jednu chvíli vedli domácí, jednu hosté.  Škoda neuznané regulérní branky, puk se v brance nezarazil o tlumící pás, který v brankách chyběl a kotouč se odrazil prudce ven. Ta mohla Za stavu 6-6 40 vteřin před koncem utkání  smolně po chybě hostů v obraně nechali ujet domácího hráče a ten nezaváhal a prostřelil domažlického brakáře.

Velký vliv mělo slunečné počasí, kdy brankáři chytali proti slunci a tak o kuriozní góly nebyla nouze, pro brankáře to bylo velmi těžké utkání. Ale i hráči to neměli jednoduché, když na jedné straně bylo už dost vody místo ledu a tak upadnout do ledové kaluže nebylo nic příjemného. Na nějaký technický a kombinační hokej se nedalo myslet  Díky výškovému a váhovému nepoměru mezi týmy bylo i dost vyloučení, Domácí 8x a hosté 4x.

Góly: Plojhar 3x, Málek, Konop, Vísner