HC Klatovy - HC Domažlice  7:1 (3:0; 2:0; 2:1)

Červení: Holomoj V., Herlík L., Honzík

Zelení:   Hruška D., Weber D., Toupal J.

Modří:   Varta J., Jelínek T., Hůrka J.

Branky:  Jelínek T.

Domažlický tým jel na turnaj pouze s jedním týmem a to převážně s hráči 2.tř. První dvě branky padly z dorážek. Třetí branka padla po závaru před brankou, kdy brankář měl puk pod sebou a hráči byl zatlačen až do branky. Domácí tým byl o něco pohyblivější a více bojoval.

Ve druhé třetině domácí přidali další dvě branky. Domažlický tým se sice snažil, ale jeho střelba postrádala přesnost a důraz. Po bruslařské stránce se jednalo poměrně o vyrovnaný zápas, který byl rozdílný především v proměňování šancí.

V závěru domácí přidali ještě dvě branky. Hosté vstřelili alespoň čestnou branku, kdy se ve 26. min. střelecky prosadil T.Jelínek (5:1). Střely na branku  28:20.

HC Meteor Třemošná  - HC Domažlice  16:1 (6:1; 6:0; 4:0)

Branky: Varta J.

Zápas skončil dle očekávání. Naši mladší hráči se sice snažili, ale na silného soupeře nestačili ani bruslařsky ani střelecky. Domácí si s chutí zastříleli a zaslouženě vyhrály nejen tento zápas, ale celý turnaj. Domažlický brankář čelil úctyhodným 81 střelám z nichž úspěšných bylo 65. Slušný výkon.

Myslím, že nebylo třeba, aby domácí tým míchal v průběhu celého utkání formacemi, tak, že převážně hráli silnější hráči s různými páskami. Při konzultaci této skutečnosti s rozhodčím se na této věci zcela nic nezměnilo. Pak si člověk klade otázku má smysl jezdit na takové turnaje, kde ani rozhodčí nerespektuje základní pravidla?

Nebylo nic neobvyklého, když jeden hráč dal během jednoho střídání (60 s) 3 branky. To není samozřejmě nic co by bylo zakázáno, ale určitě se to nevidí často. To pouze svědčí o kvalitách soupeřových hráčů, které jim ostatní kluby mohou jen závidět. J

Jedinou branku za hosty vstřelil v 11. min. J.Varta (1:6). Počet střel 81:13. Nezbývá než soupeři gratulovat.

HC Domažlice – HC Čerti Ostrov    14:4  (5:3; 5:0; 5:1)

Branky:  Hruška D. – 4, Honzík – 2, Jelínek T. - 2, Herlík L., Toupal J., Hůrka J., Varta J., Holomoj V., Weber D.

Ostrov nastoupil do utkání rovněž s mladšími hráči a první třetina byla relativně vyrovnaná. Domácí měli sice více brankových příležitostí, ale hosté odpovídali rychlými výpady.

Ve druhé třetině se začal domácí tým více prosazovat a hosté se spíše bránili. V závěrečné třetině domácí tým přidal bez větších problémů další branky a zápas se tak stal jednoznačnou záležitostí domácích. Přesto se soupeř nevzdával a snažil se utkání odehrát s důstojností za což  mají hráči hostujícího týmu velikou pochvalu. Počet střel 43:26.