13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

Mladší žáci : HC Domažlice - HC Rokycany 5 : 5 (0:3,3:2,2:0)

V sobotu 4.2. hráli mladší žáci domácí mistrovské utkání s tradičním soupeřem z Rokycan. S hosty jsme se utkali potřetí v tomto ročníku, když jednou se hrálo nerozhodně a jedno utkání jsme vyhráli.

První třetina začala pro nás smolně a z první větší příležitosti šli hosté do vedení. Hra byla neurovnaná, hlavně z naší strany a toho hosté využili ke vstřelení dalších dvou branek. Na začátku druhé třetiny došlo na naší straně k úpravám v sestavě a obraz hry se změnil. Začali jsme se dostávat do dobrých příležitostí, kluci přidali na důrazu a bruslení a prosadili se i brankově. Skóre po druhé třetině byl 3 : 5 ve prospěch hostí, kdy hosty podržel ve vedení hráč č. 20 Lang ( vstřelil všech pět branek soupeře ). Třetí třetinu jsme odehráli ještě lépe, než druhou a výsledkem byl konečný stav utkání 5 : 5.

Před zápasem jsme se snažili na kluky apelovat, aby se neopakoval vývoj zápasu, jako v Č. Budějovicích. Bohužel, začátek nám opět utekl. Oproti minulému zápasu jsme tento alespoň zremizovali. Je třeba ocenit týmového ducha, kdy kluci se vývoji nepoddali a makali až do poslední minuty.

Branky : 23. Šeba ( De Sousa ), 33. a 51. De Sousa, 36. Ludvík ( Blažek M. ), 42. Sedláček ( Ludvík )

Střely na branku : 29 : 26                       Vyloučení : 2 : 0

Sestava : Volfík, Sládek - Anderle, Weber, Kříž, Blažek M. - De Sousa, Šeba, Skrejval, Plšek, Ludvík, Sloup, Petržík, Sedláček, Rada