19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Pá 16.11.2018 ("B") Rapid Plzeň - DO 20:30 (ZS Kooperativa Plzeň)

-------------------------------

So 17.11.2018 (4.tř.) v Rokycanech (9:45 RO-TŘE, 10:45 TŘE-DO, 11:45 RO-DO, bus odjezd v 8:15 hod. od ZS)

So 17.11.2018 (2.tř.) v Domažlicích 10:00 DO-KT, 11:00KT-RO, 12:00 DO-RO)

So 17.11.2018 ("A") Tachov - DO 16:30

Ne 18.11.2018 (3.tř.) v Třemošné (9:15 TŘE-KT, 10:15 KT-DO, 11:15 TŘE-DO, bus odjezd v 7:45 hod. od ZS)

Ne 18.11.2018 (SŽ) DO - Sušice 12:00

Více »

Turnaj 3.tříd v Klatovech dne 28.1.2012

Sestava:  Varga Z., Císler M., Herlík L., Honzík, D. Hruška, Weber D., O. Štarman,

HC Klatovy – HC Domažlice 6:6 (4:1, 1:2, 1:3)
Hosté začali lépe a ve 3. Min. se ujali vedení 1:0. Hosté zabrali a vyrovnali na 1:1. Domácím se však dařilo svého soupeře zaskočit a výsledkem byly další tři rychlé branky po kterých byl stav po první třetině 4:1 pro domácí.
Ve druhé třetině  byly hosté pohyblivější, přidali na důraze při napadání soupeřovi rozehrávky a Honzík snížil na 2:4. Domácí využili rychlého protiútoku a zvýšili na 5:2. Domažlický tým se postupně dostával do větších šancí a stále častěji začal ohrožovat klatovskou branku. Snížení přišlo ve 21. Min. po přesné střele L. Herlíka 3:5.
Do závěrečné třetiny se domažlický tým pustil s odhodláním o zdramatizování zápasu s pokusem o vyrovnání, což se mu také podařilo. Výsledkem tohoto úsilí bylo otočení zápasu na 6:5 do domažlický tým. V závěru se domácím podařilo vyrovnat, když se před domažlického gólmana natlačil domácí hráč  a obránce, který se jej snažil vytlačit z brankoviště nešťastně zblokoval kotouč, který se odrazil ke zcela volnému hráči a ten dorazil puk do branky 6:6.
Vzhledem k průběhu utkání je remíza zcela spravedlivá. Kluci i přesto, že hráli pouze na dva útoky dokázali zabrat a otočit nepříznivý vývoj zápasu.

Branky:   Císler M. – 4, Honzík, Weber D.

HC Meteor Třemošná A – HC Domažlice 10:5  (2:0, 6:1, 2:4)
V první třetině se brankově prosadili pouze domácí ve 4. a 10. min.
Ve druhé třetině domácí přidali další čtyři branky a vedli již 6:0. Za hosty se prosadil v 15. min. M.Císler 6:1. Domácí ještě přidali dvě branky ve 20. A 22. min. a vedli 8:1.
Do poslední třetiny vstoupili lépe domažličtí, když ve 26. Min. snížil po pěkné akci D. Hruška 3:8. Ve 32. a 33. min. domácí zvýšili na 10:3. Ve 36. Min. měl M. Císler nájezd a snížil na 4:10. V samém závěru zápasu kosmeticky upravil na konečných 5:10 L. Herlík. Střely na branku 31:19.

Branky:   D. Hruška – 2, M. Císler, L. Herlík

HC Domažlice - HC Meteor Třemošná B    2:10  (0:1, 2:2, 0:7)
V 6. Min. se hosté ujali vedení 0:1. V 9. Min. byl podražen Císler, ale nájezd neproměnil. Hra byla otevřená na obě strany. Do šancí se dostávali oba týmy. Střely během první třetiny 11:9.
Ve druhé třetině vyrovnal ve 20. min. L. Herlík pěknou trefou k tyči 1:1. Hosté vedli od 21. min. 2:1. Ve 22. min. bylo opět díky trefě L. Herlíka srovnáno 2:2. O minutu později se hosté se štěstím ujali vedení 3:2.ve 24. min. byl domácí tým velmi blízko k vyrovnání. Střela Honzíka však skončila pouze na tyči klatovské branky.
Druhá třetina byla ve znamení převahy Třemošné v poměru střel 6:18, přesto se domácí dokázali prosadit stejným počtem branek jako soupeř.
V závěrečné třetině domácím viditelně docházely síly neboť celý turnaj odehráli v šesti hráčích. Polovina z nich jich byla ještě o rok mladší. To se muselo zákonitě projevit. Tým Třemošné tak začal mít více volného prostoru a více času k zakončení svých protiútoků. V závěru se soupeřovi hráči neustále ocitávali osamělí před domácím gólmanem a zejména ze samostatných úniků a přesným zakončením pod víko dovedli zápas do vítězného konce. Domácí tak podlehli 2:10.
Hráči odvedli velký kus práce, zejména dobré napadání. Chyběla větší přesnost v zakončení. Hráči si dokázali vytvořit šance a nebýt úbytku sil v závěrečné třetině, mohl se zápas odvíjet jinak. Přesto všechno si celý tým zaslouží pochvalu za předvedenou bojovnost a nasazení.

Branky:  Herlík L. - 2