So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd ve 12:00 hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

4. třída HC Plzeň 1929 – HC Domažlice 9:3 (5:1; 2:2; 2:0)

HC Plzeň 1929 – HC Domažlice  9:3 (5:1; 2:2; 2:0)

Sestava: Zůna D.

Útok: De Sousa M., Říha Š., Brož J. – Decker L., Varga Z., Holomoj V. – Nguyen Duc Trung, Havlovic K., Herlík L.

Obrana: Sekerák D., Špalek A., Smazal D., Mašek F.

V první třetině se ujali vedení domácí ve 2. min. přesnou střelou M.Vágnera 1:0. Ve 3. min. byl faulován pronikající Z.Varga. Nařízený nájezd však nastřelil jen do tyče Kůsovi branky. V 5. min. měli výhodu nájezdu domácí, který přesně zakončil V. Kvasnička 2:0. V 7. min. hosté odpověděli rychlým průnikem po pravém křídle a přesným zakončením nad beton M. De Sousou 1:2. V 10. min. se po přihrávce Kvasničky přesně pod víko trefil M. Vágner 3:1.Ve 14. min. se opět prosadil nejlepší domácí hráč V. Kvasnička, když přesně trefil nad beton 4:1. V 15. min. měli domácí výhodu nájezdu, který využil D. Malák 5:1.

Ve druhé třetině v 17. min. hosté snížili po pěkné akci, kdy De Sousa nahrál najetému Říhovi,  ten přihrál před branku volně najíždějícího Brožovi a ten se nemýlil 2:5. V 18. min. domácí přidali po chybné rozehrávce další branku, když sám na branku jel L. Janda a svůj únik zakončil do šibenice 6:2. Ve 23. min. ujel po pravé straně L. Decker obhodil si beka a sám na branku nezaváhal, střelou do pravé šibenice snížil na 3:6. Domácí rychle odpověděli brankou v téže minutě, když zachytili špatnou rozehrávku hostujícího hráče a jeli dva na jednoho. První střelu domažlický D. Zůna vyrazil, ale na dorážku již nedosáhl 7:3. Domažlický tým si během druhé třetiny vytvořil několik vyložených šancí, které ke vší smůle neskončili brankou.

V závěrečné třetině se hrálo dlouho vyrovnaně se šancemi na obou stranách, ale gólmani své týmy podrželi. Ve 36. min. byl zezadu podražen zcela ujíždějící L. Decker, který se řítil sám na branku, ale rozhodčí to neviděli. Ve 38. minutě byl podražen ve středním pásmu domácí hráč a bylo nařízeno trestné střílení, které proměnil V. Kvasnička 8:3. Hosté se snažili útočit. Ve 39. min. ujel po pravém křídle Z. Varga, nahrál před branku najíždějícímu L. Deckerovi a ten jen těsně minul levou tyč. Ve 42. min. se situace opakovala, ale před brankou najížděl V. Holomoj jehož střelu brankář vyrážel špičkou brusle. Ve 43. min. měli poslední slovo domácí, když se přesně nad rameno domažlického gólmana trefil F. Makovec a stanovil na konečných 9:3.

Zápas prakticky rozhodly proměněné nájezdy domácích v první třetině a nevyužité vyložené šance domažlického týmu. V úvodu zápasu byla na některých hráčích vidět nervozita z prvního mistráku na celé hříště, ale ta postupně opadala. Konečný výsledek bohužel neodpovídá předvedenému výkonu a pro domažlický tým je až příliš krutý. Přesto je třeba domažlické hráče pochválit za bojovnost, avšak je třeba přiznat, že soupeř byl lepší a výhra je zasloužená. Dále chceme poděkovat domažlickým fandům za podporu v hledišti.

Trenéři: T.Varga, D. Sekerák, J. Pavlásek