13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

Turnaj 3.tříd v Domažlicích Ne 18.12.2011

Turnaj 3.tříd v Domažlicích  Ne 18.12.2011

Turnaj byl komplikovaný v tom, že tým HC Čerti Ostrov má v soutěži přihlášeno pouze jedno družstvo. Navíc některé týmy mají silné ročníky a naše družstvo je doplňováno hráči z druhé třídy, abychom  mohly odehrát mistrovské zápasy na dva týmy pro obě strany.

HC Domažlice  A - HC M.Lázně/TC   19:0 (5:0; 4:0; 10:0)    (Pravá str.)

Sestava:  Varga Z., Ledvina K., Decker L., Holomoj V., Říha Š., Špalek A., Honzík, Smazal D., Herlík L., Mašek F.

Branky:  Říha Š. – 6, Holomoj V. -3, Špalek A. – 2, Honzík – 2, Herlík L. – 2, Smazal D. – 2, Decker L. – 2.

Zápas měl od začátku zápasu jednoznačný průběh. Domácí hráči svého soupeře prakticky nepustili do žádné vážné situace. Hrálo se převážně na branku soupeře. Nutno podotknout, že soupeř nastoupil s několika menšími hráči z důvodu veliké marodky.

HC Domažlice  B - HC Tachov/ML   4:10  (1:2; 2:2; 1:6)     (Levá str.)

Sestava:  Zůna D., Červený Š., Varta J., Hruška D., Haas M., Weber D., Wolf S., Jelínek T., Štarman O., Kobes D., Císler M., Hůrka O., Sloup O.

Branky: Červený Š. – 2, Hůrka O., Hruška D.

Zápas byl zcela vyrovnaný až do úvodu závěrečné třetiny, kdy se hostům podařilo třemi slepenými brankami odskočit a v závěru přidat další branky. Domácí byly rovnocenným soupeřem, ale chybělo jim více štěstí v koncovce.

HC Domažlice  A - HC Rokycany A  10:4   (3:1; 6:2; 1:1)    (Pravá str.)

Sestava:  se opakovala

Branky:  Říha Š. – 2, Decker L.  – 2, Honzík – 2, Špalek A., Ledvina K., Smazal D., Mašek F.

Zápas byl zprvu vyrovnaný, ale domácí se brzy ujali dvoubrankového vedení, které si udrželi do konce třetiny. Ve druhé třetině byly domácí lepším týmem a bez větších problémů přidali dalších šest branek. Hosté snížili dvěma brankami. Po druhé třetině byl stav 9:3. V závěrečné třetině domácí tým viditelně polevil a šetřil síly do dalšího zápasu. V závěrečné třetině přidali oba týmy po jedné brance a konečný výsledek byl 10:4 pro domácí.

HC Domažlice B – HC Rokycany B  4:6 (0:0; 1:1; 3:5)      (Levá str.)

Branky: Hruška D. – 3, Hůrka O.

Zápas byl naprosto vyrovnaný. Oba týmy se střídali ve vedení a navzájem se dotahovaly.  Po druhé třetině byl stav vyrovnaný 1:1. V závěrečné třetině se domácí dostali do vedení 2:1, následně 3:2, 4:3, ale hosté v závěru otočili a zvítězili 6:4. Domácí měli celou řadu šancí, ale nedokázali je využít. Tento zápas rozhodla lepší úspěšnost v koncovce, kterou měli hosté.

HC Domažlice A – HC Tachov/ML  10:6 (5:3; 3:2; 2:1)        (Pravá str.)

Branky: Říha Š. – 3, Decker L. – 2, Holomoj V. – 2, Honzík, Špalek A., Herlík L.

Domácí si od úvodu zápasu vytvořili dvoubrankový náskok, který si postupně udržovali až do závěru druhé třetiny, kdy přidali ještě jednu branku a vedli 8:5. V závěrečné třetině přidali hned v úvodu další branku na 9:5. Hosté snížili na 6:9, ale během následující minuty inkasovali po desáté. V tu chvíli se zápas začal dramatizovat a trenér s vedoucím týmu začali být poněkud neklidní a bohužel před svými svěřenci ne zrovna slušnými výrazy hanili rozhodčího J.Heinze. Tři minuty před koncem řádné hrací doby rozhodčí Heinz ukončil utkání pro verbální napadání své osoby ze strany hostujícího týmu.

HC Domažlice B – HC Ostrov  3:14 (1:3; 0:8; 2:6)   (Levá str.)

Branky: Jelínek T., Červený Š., Hruška D.

Ostrovský tým měl v kádru dvě fyzicky zdatné dívky (r. 2001), což pravidla povolují a naši drobní hráči z nich měli přílišný respekt, což se odrazilo v průběhu celého utkání.

Trenéři: T. Varga a J. Hůrka