So 24.2.2018 (MŽ) Vimperk - Domažlice 10:45 (ZS Sušice)

So 24.2.2018 (SŽ) Sušice - Domažlice 12:45

So 24.2.2018 (DO) K.Vary B - Domažlice 15:10 (Bus, odjezd ve 12:00 hod. od ZS)

Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

Turnaj 4.tříd v Domažlicích 11.12.2011

Turnaj  4.tříd v Domažlicích  11.12.2011

HC Domažlice – HC Plzeň 1929     7:4 (3:2; 2:1; 2:1)                                 (Pravá str.)

Sestava: Brankář: Zůna D.

Červení: De Sousa M., Souček T., Sekerák D.

Zelení:    Říha Š., Decker L., Špalek A.

Branky: De Sousa M. – 2, Souček T. – 2,  Decker L., Špalek A., Říha Š.

Domácí tým se ujal vedení ve 3. min. po přesné střele M. De Sousy 1:0. na 2:0 zvyšoval opět M. De Sousa ve 5. min. Hosté snížili v 11. min. a ve 12. min. vyrovnali. V samém závěru první třetiny se prosadil T. Souček a domácí vedli 3:2.

Ve druhé třetině domácí zvýšili na 4:2 po přesném zakončení L. Deckera ve 21. min. Hosté snížili v téže minutě na 3:4. Ve 13. min. měli domácí opět dvoubrankové vedení, když na 5:3 zvyšoval přesnou střelou A. Špalek.

Hned v úvodu závěrečné třetiny domácí T. Souček zvýšil na 6:3 ve 31. min. na 7:3 zvýšil Š. Říha ve 43. min. Hosté ještě korigovali na 4:7 ve 45. min.

Domácí hráči tak předvedli opět jeden z velmi dobrých kolektivních výkonů, zejména dobré nasazení a včasné napadání soupeřovi rozehrávky.

HC DomažliceHC Plzeň 1929    0:21 (0:7; 0:4; 0:10)                                (Levá str.)

Sestava: Brankář: Varga Z.

Červení:  Havlovic K., Herlík L., Ježo V.

Zelení:    Mašek F., Honzík, Smazal D., Ledvina K.

Branky:  ;-)

Domácí tým nastoupil proti silnému soupeři z důvodu marodky s několika mladšími hráči, kteří ještě sbírají zkušenosti. Soupeř náš tým převyšoval ve všech oblastech. Přesto, že se domácí brankář Z.Varga snažil a v zápase zlikvidoval 68 zákroků, drtivému skóre nedokázal zabránit.

HC Domažlice – HC Baník Sokolov    11:2 (4:1; 4:1; 3:0)                                    (Pravá str.)

Červení:  De Sousa M., Souček T., Sekerák D.

Branky: De Sousa M. – 4, Souček T. – 4,  Decker L. – 2, Špalek A.

Domácí šli do vedení ve 2. min. zásluhou M. de Sousy 1:0. na 2:0 zvyšoval T. Souček ve 4. min. V 6. min. vedli domácí 3:0 díky pěkné střele ke vzdálenější tyči L. Deckera. Hosté snížili v 10. min. na 1:3. Ve 13. min. domácí přidali čtvrtou branku po pěkné kombinaci De Sousy a Součka 4:1.

Ve druhé třetině domácí  přidali v 16., 17., 18. min. další tři branky a bylo to 7:1. Hosté snížili v 19. min. na 2:7. Ve 27. min. zvýšil M. De Sousa na 8:2.

V závěrečné třetině přidali domácí hráči ve 31., 33. a 35. min. další tři branky a uzavřeli skóre na 11:2 pro domácí tým. Domácí tým byl jasně lepší jak po bruslařské stránce, tak herně. Hráči odpovědně bránili a soupeř se dostával do minima šancí.

HC Domažlice – HC Baník Sokolov      1:14 (0:4; 0:3; 1:7)                                    (Levá str.)

Sestava: Brankář:  Zůna D.

Červení:  Havlovic K., Mašek F., Honzík

Zelení:    Herlík L., Ježo V., Ledvina K.

Branky: Havlovic K.

Domácí nastoupili opět  v nekompletní sestavě proti fyzicky mnohem zdatnějšímu soupeři. Výsledek je opět vysoký, ale kluci byly oproti úvodnímu duelu přeci jen pohyblivější a dostávali se i do slibných šancí. Přestože, se domácí hráči snažili, nepodařilo se jim vstřelit více branek. Hosté byly bruslařsky lepší a hokejovější, ale měli především přesnější mušku. Čestný úspěch domácích zařídil ve 41. min. závěrečné třetiny K. Havlovic, když snižoval na 1:11.