Turnaj 2. tříd 4.12.2011 v Třemošné
Turnaj 2. tříd 4.12.2011 v Třemošné – 2. Místo pro HC Domažlice
V neděli se vydali malí hokejisté 2. tříd HC Domažlice na druhý turnaj v této sezóně do Třemošné. Turnaj se konal ve Sport Aréně Třemošná za účasti mužstev Meteor Třemošná A, Meteor Třemošná B, HC Plzeň 1929, HC DDM Rokycany, HC Klatovy a HC Domažlice. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny, kdy tým Domažlic změřil hokejové dovednosti s týmy Meteor Třemošná B a HC Klatovy. Na základě výsledků ve skupině pak následoval třetí zápas o konečné pořadí na turnaji.
První zápas sehrál tým HC Domažlice s Meteor Třemošná B
HC Domažlice - Meteor Třemošná B (12:5)
Domažlické pumy byly hned od začátku aktivnější a hned v úvodu se ujaly vedení. Aktivní hrou bruslením se neustále dostávaly do tlaku na soupeře. V průběhu třetin kontrolovaly hru a soupeř těžil pouze ze šancí, kdy hráči Domažlic propadli ve hře dozadu. Konečné skóre se ke konci zápasu zastavilo na 12:5 ve prospěch Domažlic a malí hokejisté mohli slavit první výhru tak, jak to umí jenom oni – rukavice a hokejky létají vzduchem, velká společná oslava na „velké hromadě“ a pak děkovačka rodičům a fanouškům na tribunu.
Branky: Hruška David 3x, Weber Dušan 2x, Kazda Matěj 2x, Červený Šimon 3x, Hůrka Ondřej, Wolf Samuel
Druhý zápas sehráli Domažlice s týmem z Klatov ihned po úpravě ledu
HC Domažlice – HC Klatovy (10:3)
Domažlické pumy vlétly do zápasu opět jako pravé šelmy namotivováni předchozí výhrou a to se opět ukázalo pro celý zápas rozhodující. Velká touha po vítězství, výborné bruslení, hra dopředu i do zadu, dobrá koncovka a z převážné části kontrola hry přinesla týmu Domažlic druhé vítězství. Na turnaji se Domažlice spoléhaly na výkony dvou brankářů, kteří se v bráně spravedlivě střídali. Nováčkem v brance Domažlic byl Sloup Ondřej, který se střídal z již „ostříleným“ gólmanem Kobesem Danielem. Všichni kluci fungovali jako tým a to byl i důvod jejich dalšího úspěchu.
Branky: Hruška David, Weber Dušan 2x, Varta Jiří, Červený Šimon 2x, Hůrka Ondřej 3x, Mazenec Aleš
Obě výhry ve skupině znamenaly pro tým Domažlic postup do finále. Ve finále se utkal tým Domažlic s týmem Meteor Třemošná A
HC Domažlice – Meteor Třemošná A (8:21)
Do zápasu vstupoval tým Domažlic s respektem, jelikož tým Třemošné přehrává všechny týmy vysokým výsledkem. Přesto hráči začali ve vysokém tempu a s nasazením. Hra byla ze začátku velice vyrovnaná do doby, než se na ledě objevil hráč Třemošné, který ostatní převyšoval jak výškově, tak hokejově. Na hráčích Domažlic se projevila obava ze hry a přestali se soustředit na hru. To samozřejmě tým Třemošné dokázal využít a odskočil ve skóre velkým rozdílem. Poté co se hráče Domažlic povedlo opět motivovat do hry a setřást z nich obavy, tak opět předváděli velmi kvalitní výkon a opět byli rovnocenným soupeřem. Již se jim však nedokázalo tak velký rozdíl ve skóre smazat. Finálový zápas prohráli s velmi kvalitním týmem Třemošné a patřilo jim tak pěkné druhé místo.
Branky: Hruška David, Weber Dušan 2x, Kazda Matěj, Hůrka Ondřej 3x, Wolf Samuel
Sestava:
Brankáři: Kobes Daniel, Sloup Ondřej
Hráči: Hruška David, Weber Dušan, Varta Jiří, Kazda Matěj, Šmerda Denis, Červený Šimon, Hůrka Ondřej, Wolf Samuel, Lenárd Tibor, Jelínek Tomáš, Toupal Jakub, Mazanec Aleš, Haas Matěj
Trenéři: Hůrka Jaroslav, Sloup Petr