14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Turnaj 4.tříd Třemošná 03.12.2011

HC Meteor Třemošná - HC Domažlice    20:2   (5:2; 8:0; 7:0)                     (Pravá str.)

Sestava: Zůna D., Říha Š., Brož J., Sekerák D., Ježo V., Špalek A., Honzík

Branky: Brož J., Říha Š.

Hráči odjeli na turnaj v oslabené a nekompletní sestavě i přesto se pokusili nevzdávat se bez boje. Proti silnému soupeři však neměli šanci. Výsledek hovoří za vše.

HC Meteor Třemošná - HC Domažlice 11:5   (4:0; 3:2; 4:3)                        (Levá str.)

Sestava: Varga Z., Ledvina K., Souček T., Skrejval M., Havlovic K., Herlík L.

Branky: Herlík L., Havlovic K., Skrejval M., Ledvina K., Souček T.

Úvod byl ze strany hostů velmi vlažný a prakticky rozhodl o vývoji celého zápasu. Čtyřbrankové manko z úvodní třetiny domažlický tým nedokázal smazat. Ve druhé a třetí třetině se výkon domažlického týmu zlepšil, ale na obrat vývoje zápasu to nestačilo. Hráči se během zápasu unavili, protože nastoupili do utkání pouze s pěti hráči a to se zákonitě projevilo na hře celého týmu.

HC Domažlice - HC Klatovy  20:4   (0:8, 1:6, 3:6)                                         (Pravá str.)

Branky: Brož J. – 2, Říha Š. - 2

Hráči nastoupili opět v poskládané sestavě. Zápas proběhl v obdobném duchu jako první duel. Hráči byly z prvního utkání unavení a po prvním výsledku zcela rezignovali. Na ledě nebruslili, nebránili a působili zcela odevzdaným dojmem. Soupeř tak neměl žádný problém a otevřel si střelnici. Klatovští hráči se jen předháněli, kdo vstřelí více branek. V závěrečné třetině se hráči alespoň trochu vzepjali a odehráli alespoň důstojný závěr zápasu.

HC Domažlice - HC Klatovy 5:7   (5:4, 0:1, 2:0)                                           (Levá str.)

Branky: Souček T. – 2, Skrejval M., Herlík L., Ledvina K.

Ve druhém zápase nastoupil domácí tým opět v nekompletní sestavě a po předchozím duelu značně vyčerpaný. Hosté se ujali vedení, ale domácí dokázali otočit vývoj ve svůj prospěch a dostali se do vedení 4:1. Od 10. min. přišla na hráče krize a soupeř dokázal zápas otočit. Po první třetině vedli hosté 5:4. Ve druhé třetině působili domažličtí hokejovějším dojmem, ale srovnat se jim podařilo až ve 20. min. V závěrečné třetině se domácím nepodařilo vstřelit branku a naopak hosté se po dvou nechtěných tečích domácích hráčů do vlastní branky dostali do rozhodujícího dvoubrankového vedení na které už domažlický tým nedokázal odpovědět. Hráči i přesto, že hráli oba celé duely oslabeni a v menším počtu, tak se snažili bojovat a celý zápas odehráli důstojně.

Trenéři: J. Pavlásek, D.Sekerák, T.Varga