11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Nové:

v dokumentech ke stažení je k dispozici rozdělení starších a mladších žáků do skupin na sezónu 2018/2019. HC Domažlice jsou zařazeni do Plzeňské skupiny o 8 účastnících (DO, PL, TŘE, RO, KT, SUŠ, PŘÍ, ŽEB). U mladších žáků bude navíc tým Pilsen Wolves. Čili podle aktuálního zozdělení SŽ odehrají 3x7=21 utkání !!!, mladší žáci 3*8=24 !!! utkání. Již se nebude hrát sloučeně s jihočeským krajem.

Více »

Turnaj 4.tříd Domažlice 27.11.2011

HC Domažlice – HC Tachov/M.Lázně      9:4 (2:2; 4:1; 3:1)                                 (Pravá str.)

Sestava: Brankář: Zůna D.

Červení: De Sousa M., Brož J., Sekerák D.

Zelení:    Říha Š., Varga Z., Špalek A.

Branky: Brož J. – 4, Říha Š. – 3, De Sousa M., Varga Z.

Zápas začal lépe pro hosty, když v 7. min. otevřeli skóre 0:1. V 8. min. bylo srovnáno J. Brožem 1:1. Hosté se opět ujali vedení ve 12. min. 1:2. Ve 14. min. srovnával opět J. Brož 2:2.

Ve druhé třetině domácí tým zlepšil aktivitu a začal se dostávat do mnoha šancí, které využil jen z části. Ve 22. min. se prosadil Š. Říha 3:2. V 10. min. zvyšoval po pěkné akci M. De Sousy na 4:2 střelou k levé tyči J.Brož. V 11. min. vedli domácí 5:2 po pěkné kombinační akci Z.Vargy se Š. Říhou. Ve 12. min. ukázal své kvality M. De Sousa 6:2. Ve 13. min. hosté snížili na 3:6 po pěkné kombinační akci zakončené přesnou střelou pod víko.

V závěrečné třetině se žádné drama nekonalo. Domácí si své vedení bez problémů pohlídali. Ve 35. min. se po pravém levém křídle protáhl Z. Varga před gólmanem nahrál najíždějícímu Š. Říhovi a ten do odkryté branky zvýšil na 7:3. Ve 37. min. měli hosté výhodu nájezdu, který proměnili  4:7. Ve 39. min. zvyšoval J. Brož po perfektní akci M. De Sousy 8:4. Ve 41. min. po pravém křídle ujel Š. Říha našel volně najíždějícího Z. Vargu a ten stanovil na konečných 9:4 pro domácí.

HC DomažliceHC Tachov/M.Lázně     2:9 (1:1; 1:2; 0:6)                                (Levá str.)

Sestava: Brankář: Sedláček P.

Červení:  Decker L., Ježo V., Havlovic K.

Zelení:    Mašek F., Smazal D., Nguyen Duc Trung (Honzík), Herlík L.

Branky: Decker L., Mašek F.

Domácí tým nastoupil s mladšími hráči proti fyzicky zralejším hráčům, ale přesto se jich nezalekl. První třetina se hrála ve vyrovnaném tempu se šancemi na obou stranách. Hosté se ujali vedení v 7. min. z dorážky. V 9. min. po pravé straně projel F. Mašek a svůj únik zakončil střelou ke vzdálenější tyči 1:1. V 10. min. měl výhodu nájezdu K. Havlovic, jeho střela však minula levou tyč soupeřovi branky.

V 19. min. domácí vedli po přesné střele L. Deckera 2:1. Ve 23. min. hosté srovnali na 2:2. Ve 29. min. se dostali do vedení 3:2, když P. Sedláček vyrazil střelu, ale na pohotovou dorážku mezi betony nestihl reagovat.

V závěrečné třetině se domácímu týmu vůbec nedařilo, soupeř začal být pohyblivější a dostával se do mnoha šancí, které musel hasit domažlický gólman P. Sedláček. Přesto, že jeho výkon byl velmi dobrý, nezabránil dalším vstřeleným brankám. Hosté přidali dalších šest branek a vyhráli 9:2.

HC Domažlice – HC Baník Sokolov    13:3 (0:0; 0:0; 0:0)                                    (Pravá str.)

Branky: De Sousa M. – 6, Říha Š. – 3, Varga Z. – 3, Brož J.

Domácí svého soupeře v úvodní části k ničemu nepustili a  po brankách Brože, De Sousy a Vargy vedli 4:0.

Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil. Domácí dominovali ve všech oblastech a svého soupeře nepouštěli do žádných vyložených šancí. Domácí přidali dalších pět branek (De Sousa, Varga, Říha) a po dvou třetinách to bylo 9:1. Hosté snižovali na 1:8 ve 26. min.

V závěrečné třetině domácí evidentně polevili v nasazení a hned v úvodu inkasovali dvě banální branky 9:3. Pak přišel opět průvan na střídačce a domácí hráči se dostali opět do tempa. Hosté se prakticky k ničemu nedostali. Domácí tým si vytvářel celou řadu vyložených šancí. Ve 40. min. zvýšil na 10:3 Š. Říha po pěkné akci se Z. Vargou. Ve 42. min. na 11:3 zvýšil po přesné přihrávce D. Sekerka v pohodě hrající M. De Sousa. Ve 43. min. se prosadila opět druhá lajna a zakončoval Š. Říha střelou pod víko 12:3. Poslední slovo měl ve 45. min. nejlepší hráč utkání M. De Sousa a svým blafákem stanovil na konečných 13:3 pro domácí.

HC Domažlice – HC Baník Sokolov      5:11 (1:3; 1:3; 3:5)                                    (Levá str.)

Červení:  Ježo V., Havlovic K., Mašek F.,

Zelení:    Smazal D., Nguyen Duc Trung (Honzík), Herlík L.

Branky: Decker L. – 3, Mašek F., Ježo V.

Domácí tým oslabený o několik opor nastoupil proti silnému soupeři. Domažličtí hráči se snažili, ale soupeř byl bruslařsky lepší a lépe kombinoval. Hosté se dostávali do svých šancí snadněji, ale v brance předváděl velmi dobré zákroky  P. Sedláček. Hosté vedli po první třetině 3:1. Za domácí  se prosadil  v 9. min. L. Decker, když snižoval na 1:3.

Úvod druhé třetiny patři opět hostům. Ve 23. min. zvýšili na 4:1. ve 24. min. měli hosté výhodu nájezdu, ale pokus o blafák domácí gólman vystihl. Ve 27. min. hosté zvýšili na 5:1. Ve 29. min. měli hosté výhodu dalšího nájezdu, ale P. Sedláček střelu chytil. Ve 30. min. se řítili dva hráči na gólmana a druhý hráč zakončoval střelou mezi betony nad hokejkou 6:1. Ve 30. min. se prosadili i domácí, když střela L. Deckera směřovala přesně k tyči 2:6.

V závěrečné třetině se domácí tým zvedl a začal více bruslit. Domácí hráči se postupně dostávali do větších šancí, které však nedokázali proměnit. Ve 32. min. hosté zvýšili na 7:2. Ve 35. min. to bylo 8:2. Ve 36. min. se prosadil po pravé straně V. Ježo, když svůj průnik zakončil střelou po ledě ke vzdálenější tyči 3:8. Hosté odpověděli ve 37. min. 9:3. Ve 38. min. měl výhodu nájezdu L. Decker, jenž svou výhodu využil a pohodovým blafákem snížil na 4:9. Ve 39. min. se za vlastní brankou rozjel F. Mašek, předjel své soupeře a střelou nad beton snížil na 5:9. Ve 40. min. domácí zaspali při střídání a inkasovali 5:10. Ve 42. min. měli hosté nájezd, ale pozorný P. Sedláček střelu vyrazil. Ve 43. min. hosté vstřelili poslední branku utkání a stanovili tak na konečných 11:5 ve svůj prospěch.

V poslední třetině se domácí hráči probrali a je veliká škoda, že se jim nepodařilo proměnit více gólových šancí. Na druhou stranu nutno přiznat, že hosté byli po většinu utkání hokejovější, což dokázali vyjádřit i brankově.