19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Pá 16.11.2018 ("B") Rapid Plzeň - DO 20:30 (ZS Kooperativa Plzeň)

-------------------------------

So 17.11.2018 (4.tř.) v Rokycanech (9:45 RO-TŘE, 10:45 TŘE-DO, 11:45 RO-DO, bus odjezd v 8:15 hod. od ZS)

So 17.11.2018 (2.tř.) v Domažlicích 10:00 DO-KT, 11:00KT-RO, 12:00 DO-RO)

So 17.11.2018 ("A") Tachov - DO 16:30

Ne 18.11.2018 (3.tř.) v Třemošné (9:15 TŘE-KT, 10:15 KT-DO, 11:15 TŘE-DO, bus odjezd v 7:45 hod. od ZS)

Ne 18.11.2018 (SŽ) DO - Sušice 12:00

Více »

Turnaj 4.tříd v Klatovech 19.11.2011

HC Domažlice – HC Meteor Třemošná   6:3 (2:1;3:1; 1:1)  (Pravá str.)

Sestava: Brankář: Zůna D.

Červení: De Sousa M., Brož J., Sekerák D.

Zelení:    Říha Š., Decker L., Smazal D.

Branky: Říha Š. – 3, De Sousa M. – 2, Decker L.

Domažlický tým se ujal vedení 1:0 ve 2. min. po pěkné akci M. De Sousy. Na 2:0 zvyšoval v 7. min. Š. Říha přesnou trefou k pravé tyči. Hosté snížili v 11. min. po rychlém protiútoku 1:2.

Ve druhé třetině domažlický tým zvýšil na 3:1 po přesné střele Š. Říhy. Na 4:1 zvyšoval M. De Sousa po přesné nahrávce J. Brože v 17. min. Na 5:1 zvýšil L. Decker střelou zápěstím ke vzdálenější tyči v 19. min. Hráči Meteoru snížili ve 29. min. na 2:5 po přesně zakončené střele pod víko.

Ve třetí třetině domažlický Š. Říha zvýšil ve 35. min. na 6:2. hráči z Třemošné ještě ve 36. min. snížili na 3:6. V závěru již žádná branka nepadla.

HC DomažliceHC Meteor Třemošná  7:5 (1:1; 1:3; 5:1) (Levá str.)

Sestava: Brankář: Sedláček P.

Červení:  Varga Z., Souček T., Mašek F.

Zelení:    Honzík, Špalek A., Ježo

Modří:    Herlík, Havlovic K. (Varga, Souček)

Branky: Souček T. – 3, Ježo V. – 2, Havlovic K. - 2

Hosté se rychle ujali vedení v 1. min. zápasu po překvapivé střele, kterou domácí brankář neviděl 1:0.Ve 3. min. bylo vyrovnáno, když se přesně trefil nad levý beton V. Ježo 1:1. Hrálo se vyrovnaně se šancemi na obou stranách.

Ve druhé třetině na tom byly lépe hráči Meteoru, když v 16. min. projel puk pod hokejkou domácího gólmana 1:2.Ve 21. min. bylo vyrovnáno po přesném zakončení T. Součka 2:2. Ve 27. min. hosté zvýšili po brejku na 3:2. Domácí se snažili o vyrovnání, ale jejich střely končily na betonech nebo v lapačce gólmana Meteoru. Ve 30. min. přidali hosté další branku a vedli 4:2.

Do závěrečné třetiny domácí tým nasadil vyšší tempo, rychle bruslil, nahrávky byly přesnější a střel přibývalo. Domácí hráči svého soupeře začali přebruslovat a dostávali se stále častěji k zakončení. Ve 31. min. se prosadil T. Souček 3:4. Ve 34. min. vyrovnával V. Holomoj střelou pod víko 4:4.  Ve 35. min.  domácí vedli 5:4 po střele V. Holomoje. Ve 38. min. hosté vyrovnali, když domácí nedokázali přesně zakončit a hosté z následného protiútoku trestali 5:5.Ve 41. min. otočil na 6:5 pro domácí přesnou střelou po ledě k tyči V. Ježo. Ve 44. min. vstřelil pojistku na 7:5 opět T. Souček po pěkné kombinační akci se Z. Vargou. Domažlický tým tak v závěrečné třetině otočil zápas ve svůj prospěch. Hrálo slušně ve svižném tempu.

HC Klatovy – HC Domažlice  12:5 (5:1; 3:3; 4:1) (Pravá str.)

Červení:  Brož J., Sekerák D., Ježo V.

Branky: Říha Š.  – 3, Decker L. - 2

Domažlický tým nastoupil do druhého zápasu bez své opory M. De Sousy, což se zákonitě odrazilo na herním stylu domažlického týmu. Domácí tak během celého zápasu diktovali tempo hry a bez větších potíží si během první třetiny vytvořili čtyřbrankový náskok. Za hosty se trefil ve 4. min. L. Decker, když snižoval na 1:2.

Do druhé třetiny vstoupili opět lépe domácí a v 17. min. zvýšili na 6:1. Domažlický tým pak zabral a třemi brankami v rozmezí 3 minut snížil na 4:6. Domácí tým  však dvěma brankami ve 25. a 27. min. zvýšil na 8:4 a prakticky bylo po zápase.

V závěrečné třetině se žádný nápor ze strany hostů nekonal. Ve 31. min. domácí tým zvýšil na 9:4. Ve 35. min. na 10:4. Ve 40. min. na 11:4. ve 41. min. snižoval domažlický Š. Říha na 5:11.  ve 42. min. domácí ještě přidali poslední branku a zápas tak skončil 12:5 pro domácí.

Domácí tým byl lepší v osobních soubojích a měl lepší koncovku.

HC Klatovy– HC Domažlice  8:4 (4:1; 2:3; 2:0)  (Levá str.)

Červení: Varga Z., Souček T., Mašek F.

Zelení:    Honzík, Havlovic, Špalek A., Herlík L.

Branky: Souček T. – 2, Varga Z., Havlovic K.

V úvodní třetině domácí vedli po rychlých brankách v 1. a ve 3. min. 2:0. V 6. min. snížil T. Souček 1:2. Domácí pak přidali ještě dvě branky  a vedli 4:1.

Do druhé třetiny vstoupili lépe domažličtí. V 19. min.  snížil na 2:4 Z. Varga. Ve 20. min.  měl tentýž hráč výhodu nájezdu, ale svůj blafák nedotočil a trefil jen boční konstrukci branky. Ve 22. min. domácí zvýšili na 5:2. Ve 24. min.nahodil domácí hráč puk z vlastní poloviny, aniž by jej domažlický gólman viděl a k překvapení všech skončil za jeho zády 6:2. Ve 25. min.se po pěkné akci prosadil K. Havlovic a pěknou střelou ke vzdálenější tyči snížil na 3:6. Ve 26. min.  snižoval na 4:6 po podobné akci T. Souček. Ve 27. min. měl nájezd A. Špalek, ale puk se mu v rozhodující chvíli zarazil o hrudku sněhu a jeho střela tahem jen těsně minula levou tyč. Domažlický tým zvýšil svou aktivitu a začal svého soupeře přehrávat. Stále častěji se dostával do slibných šancí, ale nedařilo se mu v koncovce. Domácí gólman byl velmi pozorný a svými zákroky svůj tým podržel.

Ve třetí třetině se domažlický tým dostával do většího tempa a včasným napadáním nutil svého soupeře chybovat. Domažličtí hráči se před klatovskou brankou objevovali stále ve vyloženějších šancích, avšak puk za záda velmi dobře chytajícího domácí brankáře nepropasírovali. Ve 37. a ve 40. min. domácí z rychlých brejku rozhodli o svém definitivním vítězství a stanovili tak na konečných 8:4.

Trenéři: T. Varga, J. Pavlásek, D. Sekerák