Ne 25.2.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:30 DO-RO, 11:30 RO-KT, 12:30 DO-KT)

Ne 25.2.2018 ("B") Příkosice - Domažlice B  15:00 (ZS Rokycany)

Ne 25.2.2018 (DO) Domažlice - Plzeň B 17:00

Více »

Turnaj 3.tříd Cheb Neděle 13.11.2011

V neděli 13.11.2011 se odehrál další „turnaj“ 3. tříd v minihokeji. Hrálo se 3x12 hr.času. Hráli se pouze dva zápasy vítězové a poražení z prvních duelů nikoliv každý s každým jak bývá běžné.

HC Stadion Cheb – HC Domažlice   6:3 (3:1; 2:1; 1:1)    (Pravá str.)

Sestava: Brankář: Varga Z.

Červení: Říha Š., Smazal D., Decker L.

Zelení:   Souček T., Kaufner P., Mašek F.,

Modří:   Ledvina K., Nguyen Duc Trung (Honzík), Herlík L.

Branky:  Říha Š. – 2, Decker L.

V první třetině se domácí ujali vedení ve 2. min. Ve 3.min. bylo přesnou střelou L. Deckera srovnáno. V 5. min. se domácím podařilo zvýšit a v 6.min. již vedli 3:1. Domažlickému týmu se nedařilo v koncovce. Hráči sice často ostřelovali domácí branku, ale brankář byl vždy na svém místě a některé jeho zákroky byly velmi dobré. V 8., 11. a 12. min. měli domácí výhodu nájezdů (??!!). První dva nájezdy domažlický brankář Z.Varga  lehce škrtl a vyrazil na tyč. Ve třetím případě střelu zcela vyrazil.

Ve druhé třetině se hrál již zcela vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách, ale brankáři své týmy drželi. Ve 21. min. domácí po vydařené střele zvýšili na 4:1 Ve 23. min. snížil rovněž pěknou střelou na 2:4 Š. Říha. Ve 24. min. měl výhodu nájezdu K. Ledvina jehož střelu gólman kryl betonem.

Do závěrečné třetiny hosté zabrali a ve 25. min. snížil Š. Říha na rozdíl branky 3:4. Ve 26. min. měli domácí další výhodu nájezdu, ale domažlický brankář střelu kryl. Ve 27. min. měli domácí další výhodu nájezdu, ale tentokrát se nejlepší hráč domácího týmu nemýlil a tvrdou střelou do šibenice nedal hostujícímu brankáři šanci 3:5. Ve 30. min. byl zezadu sražen unikající Š. Říha a při podražení padl na brankáře. Měl výhodu nájezdu, který neproměnil, nastřelil jen hruď stojícího gólmana. K udivení všech měli rovněž výhodu nájezdu i domácí. Při dotazu trenéra na rozhodčího „za co mají domácí nájezd“ bylo sděleno, že pronikající Říha sekl brankáře do lapačky, což je poněkud paradoxní, když padal a svůj pád nemohl korigovat. K nájezdu byla vybrána poměrně zkušená a urostlá hráčka, která zcela suverénně zavěsila pod víko 6:3. Domažlický tým se však nevzdával a ještě se snažil výsledek alespoň zkorigovat, ale velikou zásluhou domácího brankáře se to již nepodařilo. Domácí tak vyhráli 6:3.

Domažlický tým se nemusí za předvedený výkon stydět. Hráči předvedli dobrý výkon, který ztroskotal na neproměněných šancích. Naopak soupeř své šance využil.

HC Stadion Cheb – HC Domažlice   12:3 (3:1; 4:1; 5:1)     (Levá str.)

Sestava: Brankář: Varta J.

Červení:  Červený Š., Hruška D., Hůrka O.

Zelení:    Jelínek T., Štarman O., Toupal J.

Modří:    Haas M., Volf S., Weber D.

Branky: Toupal J., Wolf S., Štarman O.

V první třetině se ujali vedení domácí tým Chebu ve druhé minutě po dorážce. Další gól přidali domácí v následující minutě. Snížit se podařilo gólem Toupala J. po samostatném úniku po straně a následném zakončení hezkým blafákem. Bohužel se hostujícímu týmu Domažlic nepovedlo vyrovnat a naopak do konce první třetiny domácí tým dokázal zvýšit skóre o další branku v poslední minutě. První třetina skončila v poměru 3:1 pro domácí tým Chebu. Ve druhé třetině se opět trefili hosté hned v první minutě. Během druhé třetiny přidali domácí ještě další tři góly a až ke konci druhé třetiny se podařilo skórovat i domácímu týmu Domažlic a to dorážkou Wolfa S..Druhá třetina tedy skončila poměrem 4:1 pro domácí tým. Třetí třetinu začali úspěšněji opět domácí hráči, kdy se prosadili v šesté minutě hned dva hráči Chebu a zvýšili tak vedení o další dva góly. V polovině třetiny snižoval za Domažlice Štarman O.. Domácí tým Chebu do konce třetiny přidal ještě další tři góly a poslední třetina skončila poměrem 5:1 pro domácí tým. Celkové skóre pro zápas 12:3 pro domácí tým Chebu. Přestože skóre odpovídá tomu, že by se mohlo zdát, že tým Chebu měl velkou převahu, tak skutečnost na ledě byla taková, že se hrál velice vyrovnaný hokej.

HC Energie Karlovy Vary – HC Domažlice  4:16 (0:8; 3:4; 2:4)    (Pravá str.)

Branky:  Souček T. – 5, Říha Š. – 4, Decker L. – 4, Ledvina K., Smazal D.,  Honzík

Domažlický tým si po prvním nevydařeném zápase chtěl spravit chuť a od první třetiny začal důrazně bruslit. Svého soupeře ihned napadal v rozehrávce. Soupeř se dostával pod silný tlak a začal chybovat ve své rozehrávce. Hráči Domažlic se tak dostávali do rychlého přečíslení a vytvářeli si slibné šance. Hosté často ostřelovali karlovarskou branku a ihned dojížděli vyražené puky. Po první třetině vedli hosté z Domažlic zaslouženě 8:0.

Ve druhé třetině domažlický celek evidentně povolil a dovolil soupeři skórovat. Nicméně i domažlický tým přidal další čtyři branky a po dvou třetinách vedl s přehledem 12:3.

Do závěrečné třetiny opět lépe vstoupili hráči z Domažlic a přidali rychlé dvě branky. Stav na skóre ukazoval 14:3 ve prospěch Domažlic. Pak se domácímu týmu podařilo vstřelit svou poslední branku z individuální akce a snížit na 4:14. Konečnou podobu výsledku však stanovili opět hosté, když vstřelili další dvě branky a konečný výsledek se zastavil na skóre 16:4 pro domažlický tým.

Kluci předvedli velmi dobrý kolektivní výkon, který byl trochu podnícen předchozím smolným duelem a chtěli vyhrát. Svého soupeře přebrušovali a prosazovali se v soubojích jeden na jednoho.

HC Energie Karlovy Vary – HC Domažlice 11:8 (4:5; 2:3; 5:0)      (Levá str.)

Branky: Hůrka O. 2x, Haas M., Toupal J., Jelínek T., Weber D. 2x, Wolf S.

Druhý zápas sehráli Domažlice s týmem HC Energie Karlovy Vary. Hráči Domažlic „vlétli“ do zápasu v mnohem vyšším tempu než v prvním zápase. Aktivně bruslili jak při zakládání útoku, tak i po ztrátě puku se svědomitě vraceli zpátky vypomáhat v obrané činnosti. První branku však zaznamenal soupeř a ujal se tak ve druhé minutě vedení. Domažlický tým na to však dokázal odpovědět hned během dvaceti sekund, kdy se střelou nad lapačku prosadil Hůrka O. Hůrka O. se prosadil ještě jednou během stejného střídaní a za další půl minutu přidal další gól po dorážce před brankou a strhnul vedení na stranu Domažlic. Poté v sedmé a šesté minutě přidali 2 góly hráči soupeře. Na to však dokázal odpovědět tým Domažlic opět dvěma brankami. Střelou se trefil Haas M. v deváté minutě a v desáté minutě přidal další gól Toupal J. po vybojovaném puku před bránou. Do konce třetiny se v poslední minutě podařilo skórovat týmu Karlových Varů a dvacet sekund před koncem Jelínek T. brankou strhnul vedení opět na stranu Domažlic. První třetinu vyhráli Domažlice poměrem 5:4. Ve druhé třetině se jako první trefil soupeř a opět vyrovnal skóre v šesté minutě. V osmé minutě se opět ujal vedení tým Domažlic po trefě Webera D.. Soupeř po minutě opět vyrovnal. Domažličtí však nepolevili  do konce druhé třetiny přidali další dva góly. V desáté minutě se trefili Wolf S. a Weber D.. Druhá třetina skončila pro Domažlice poměrem 3:2. Do třetí třetiny vstupovali Domažlice s dvoubrankovým vedením a s instrukcemi nepřestat bruslit, přidat ještě nějaký gól a pojistit si tak výhru. Bohužel se třetí třetina pro Domažlický tým vůbec nepovedla. Nepovedlo se ani jednou skórovat a naopak soupeř postupně proměnil pět šancí. Třetí třetinu prohráli Domažlice poměrem 0:5 a celkové skóre se zastavilo na konečných 11:8 pro Karlovy Vary. Zápas byl velice vyrovnaný a napínavý. Bohužel se Domažlicím nepovedla vůbec třetí třetina, tak i druhý zápas skončil prohrou.

Trenéři chválí všechny hráče za předvedené výkony a projevenou snahu.

Trenéři: T. Varga a J. Hůrka