Pá 14.12.2018 (DO) DO - Klášterec n/O.  16:00

-------------------------------

So 15.12.2018 (3.tř.) v Domažlicích (10:00 DO-TŘE, 11:00 TŘE-TC, 12:00 TC-DO)

So 15.12.2018 ("A") DO - Apollo Kaznějov 18:00

Ne 16.12.2018 (4.tř.) v Tachově (11:00 TC-PW, 12:00 PW-DO, 13:00 DO-TC, bus odjezd v 9:45 hod. od ZS)

Ne 16.12.2018 (MŽ) Plzeň 1929 - DO 12:00 (HMA)

Ne 16.12.2018 (SŽ) Plzeň 1929 - DO 14:00 (HMA)

Ne 16.12.2018 ("B") Zbiroh - DO 15:00 (ZS Rokycany)

Více »

Turnaj 4.tříd Domažlice 06.11.2011

HC Domažlice – HC Karlovy Vary - A (Pravá str.)  10:7 (4:1; 1:5; 5:1)

Sestava: Brankář: Zůna D.

Červení: De Sousa M., Brož J., Sekerák D.

Zelení:    Říha Š., Varga Z., Decker L.

Branky: Brož J. – 4, Říha Š. – 2, Varga Z. – 2, De Sousa M. – 1, Decker L. - 1

V první třetině domácí tým na svého soupeře vlétl a během 7.-10. min. si vytvořil tříbrankový náskok (De Sousa M., Decker L., Říha Š.). Hosté snížili v 11. min. po přesné střele k tyči 1:3. ve 14. min. přidal další branku domácích J. Brož, když hostující gólmna vyrazil střelu M. De Sousy a na jeho pohotovou dorážku nestačil 4:1.

Ve druhé třetině domácí inkasovali hned v 16. min. po chybné rozehrávce 2:4.Ve 22. min. měli hosté výhodu nájezdu, který domácí gólman D. Zůna vyrazil. Ve 23. min. zvýšil z rychlého protiútoku Z. Varga 5:2. Domácí tým pak měl drobnou krizi a několikrát propadl v zakončení a soupeř využil rychlých protiútoků a třemi brankami zápas otočil ve svůj prospěch 6:5.

Do závěrečné třetiny šli domácí svěřenci opět s plným nasazením a jistým odhodláním zápas otočit ve svůj prospěch. Nutno říci, že v závěrečné třetině domácí tým zcela exceloval. Byl lepší bruslařsky, všichni hráči jezdili nahoru, dolů a odpovědně svého soupeře bránili. Ve 31. min. nejprve srovnal J. Brož 6:6. Tentýž hráč zvýšil ve 33. min. na 7:6. Ve 36. min. se prosadil po pěkné kombinační akci Š. Říha 8:6. Ve 36. min. byl nedovoleně atakován Z. Varga, který využil svůj nájezd a velmi dobře provedeným bekhendovým blafákem zvýšil na 9:6. Ve 37. min. měli výhodu nájezdu hosté, ale domácí gólman „Domino“ opět soupeřům úmysl vystihl a střelu vyrazil. Hosté se dočkali snížení ve 43. min. po přesné střele pod víko 7:9. Poslední slovo měli domácí, když ve 44. min. se po přesné přihrávce M. De Sousy trefil přesně nad beton k tyči J. Brož a stanovil tak na konečných 10:7 pro domácí. Počet střel na branku domácích 46. počet zásahů domácího brankáře 22.

Hráči krom zaváhání v závěru druhé třetiny předvedli velmi dobrý a bojovný výkon. Byl vidět pohyb bez puku, každý si hlídal svůj protějšek. Při útočení si přihrávali. Kluci předvedli jeden z velmi dobrých výkonů.

HC DomažliceHC Energie Karlovy Vary - A  (Levá str.)  4:15 (1:3; 1:8; 2:4)

Sestava: Brankář: Sedláček P.

Červení:  Smazal D., Ježo V., Havlovic K.

Zelení:    Mašek F., Nguyen Duc Trung (Honzík), Herlík L.

Modří:    Ledvina K., Sogel M., Hruška D.

Branky: Havlovic K. – 2, Honzík – 1, Hruška D. - 1

Domácí tým nastoupil do zápasu oslaben bez několika opor s několika mladšími hráči, kteří teprve sbírají zápasové zkušenosti. Hostující tým byl od začátku aktivní a domácí hráče přehrával. Domažlický tým dokázal se soupeřem držet krok jen v úvodní třetině, pak se projevila zkušenost karlovarského týmu. Za domácí vyrovnával v 7. min. K. Havlovic na 1:1.

Pak hosté přidali další dvě branky a po první třetině vedli 3:1.

Ve druhé třetině se prosazovali především hosté a domácí gólman P. Sedláček měl plné ruce práce, přesto nedokázal mnoha střelám zabránit. Hosté tak po dvou třetinách vedli 11:2. Za domácí korigoval ve 24. min. Nguyen Duc Trung (Honzík) na 2:8.

V závěrečné třetině snižoval ve 31. min. D. Hruška a snížil na 3:11. ve 38. min. se ještě prosadil domažlický K. Havlovic, když snižoval na 4:12. Hosté do konce třetiny přidali ještě tři branky a stanovili tak konečný výsledek na 15:4 svůj prospěch. Přesto, že se všichni domácí hráči snažili na tak silného soupeře jakým byl karlovarský tým to nestačilo.

HC Domažlice – HC Energie Karlovy Vary - B (Pravá str.)  14:4 (1:0; 8:3; 5:1)

Branky: Varga Z. – 5, Říha Š. – 4, Brož J. – 3, De Sousa M. - 2

Úvodní třetina byla velmi vyrovnaná. Domácí se ujali vedení po pěkné akci, když na konci se přesně trefil Z.Varga 1:0. Ve 4. min. měli hosté nájezd, ale domažlický „Dominátor“ D.Zůna byl ve střehu. V 8. min. se situace obrátila a výhodu nájezdu měl domažlický Š. Říha, ale jeho úmysl mezi betony mu nevyšel. V 9. min. po závaru před hostující brankou se nejlépe zorientoval Š. Říha a prostřelil brankáře. Branka však nemohla být uznána, neboť těsně před tím než puk propasíroval za záda bezmocného gólmana byla hra rozhodčím přerušena.

Ve druhé třetině domácí na svého karlovarského soupeře vlétli jako tornádo a v 16. min. zvýšil Š. Říha na 2:0. ve 20. min. stejný hráč přidal další dvě branky a domácí vedli 4:0. Ve 21. min. se prosadil Z. Varga 5:0. Ve 23. min. vedli po pohotové dorážce J. Brože domácí již 6:0. Ve 25. min. se po přesné střele prosadil M. De Sousa 7:0. Hosté snížili až ve 26. min. po pěkné střele k tyči 1:7. Ve 27. min. se k tyči trefil Z. Varga 8:1. Ve 27. min. se ve skrumáži nejlépe zorientoval J. Brož a bylo to 9:1. Hosté korigovali dvěma brankami v závěru třetiny na 3:9.

Do závěrečné třetiny domácí opět zabrali a ve 33. min. to bylo 10:3 zásluhou trefy J. Brože. Ve 36. min. našel L. Decker přesně rozjetého Š. Říhu ten narazil volnému Z. Vargovi a ten bez problémů skóroval do odkryté branky 11:3. Ve 39. min. měl nájezd J. Brož, ale jeho střela jen těsně minula pravou tyčku. Ve 40. min. se opakovala podobná akce, když  Z. vargy vyslal po pravé straně L. Deckera a ten naznačil střelu na gólmana a přihrál zcela volnému Š. Říhovi a ten uklidil puk do odkryté branky 12:3. Domácí tým pak zvolnil a při střídání ve 40. min. zaváhal a hosté rychlým protiútokem do otevřené obrany snížili střelou pod víko 4:12. Ve 42. min. domácí tým provedl další učebnicovou rozborku karlovarského týmu a na konci zavěsil Z. Varga 13:4. Ve 45. min. se ještě prodral velmi dobře hrající M. de Sousa a stanovil tak na konečných 14:4 pro domažlický tým. Domácí hráči vyslali na karlovarskou branku 65 střel a domácí gólman měl 25 úspěšných zákroků.

Domažlický tým předvedl velmi atraktivní výkon, který podtrhl celou řadou velmi pohledných kombinačních akcí a tuctem vstřelených branek. Tým tak ukázal velikou vnitřní sílu. Domažlický tým svého soupeře výrazně přebrusloval a byl odpovědný v obranné fázi. Za předvedený výkon patří všem hráčům veliká pochvala trenérů za předvedenou bojovnost a nasazení.

HC Domažlice – HC Energie Karlovy Vary - B (Levá str.)  4:22 (0:10; 1:5; 3:7)

Branky: Smazal D. – 2, Herlík L. – 1, Hruška D. – 1

Hosté nastoupili s velmi silným týmem a od úvodního hvizdu na ledě dominovali ve všech oblastech. Hrálo se převážně na domácí polovině. Domácí se dostávali do ohrožení soupeřovi branky jen sporadicky. Po první třetině bylo skóre 0:10 z pohledu domácích.

Ve druhé třetině se výkon domácího týmu zlepšil, ale stále to byli hosté, kdo skóroval za záda bezmocného domažlického gólmana. Hosté během druhé třetiny vstřelili dalších pět branek. Za domácí se prosadil v 17. min. L. Herlík, když snižoval na 1:11.

V závěrečné třetině se domácí hráči dostávali do slibných šancí stále častěji, ale překážkou byl karlovarský gólman M. Hybner, který tyto šance likvidoval pohotovými zákroky. Domácí se v závěru prosadili i střelecky, když se postupně trefili D. Smazal (2x) a D Hruška. Hosté však také nelenili a po pěkných akcích přidali dalších sedm branek. Zápas tak skončil nelichotivým výsledkem 4:22 z pohledu domácího týmu.

Přestože výsledek je značně rozdílný, mladí hráči získali další potřebné zkušenosti a trenéři mají zpětnou vazbu k tomu jakým směrem zaměřit tréninkový program těchto mladých hráčů, který povede k jejich rozvoji.

Trenéři: T. Varga, J. Pavlásek, D. Sekerák