19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Pá 16.11.2018 ("B") Rapid Plzeň - DO 20:30 (ZS Kooperativa Plzeň)

-------------------------------

So 17.11.2018 (4.tř.) v Rokycanech (9:45 RO-TŘE, 10:45 TŘE-DO, 11:45 RO-DO, bus odjezd v 8:15 hod. od ZS)

So 17.11.2018 (2.tř.) v Domažlicích 10:00 DO-KT, 11:00KT-RO, 12:00 DO-RO)

So 17.11.2018 ("A") Tachov - DO 16:30

Ne 18.11.2018 (3.tř.) v Třemošné (9:15 TŘE-KT, 10:15 KT-DO, 11:15 TŘE-DO, bus odjezd v 7:45 hod. od ZS)

Ne 18.11.2018 (SŽ) DO - Sušice 12:00

Více »

Turnaj 4.tříd v Třemošné 29.10.2011

HC Meteor Třemošná  - HC Domažlice   8:6 (2:3; 3:2; 3:1)

Sestava: Zůna D., Říha Š., Souček T., Varga Z., Mašek F., Decker L., Brož J.

Branky: Říha Š – 2, Brož J. – 2, Decker L., Souček T.

První polovina zápasu spíše připomínala porážku jehňátek než hokej, což se zákonitě odrazilo i v hledišti, kdy nespokojení rodiče bezbranně přihlíželi k výkonu rozhodčího. Pořadatelská služba musela zasahovat, aby se rodiče obou týmů nedostali do křížku. Zápas byl velmi vypjatý, neboť rozhodčí připouštěl velmi tvrdou hru u mantinelu s čímž měli fyzicky menší hráči hostujícího týmu evidentní problémy. Domažličtí hráči se snažili s pro ně nelehkou situací nějak vyrovnat.

V první třetině se za hosty trefili Decker, Říha a Brož a po první třetině měli hosté jednobrankové vedení.

Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí, když v 17. min. srovnali na 3:3. Vedení domažlickému týmu vrátil J. Brož, když prostřelil domácího gólmana 4:3. Ve 25.min. domácí se štěstím srovnali, když vypadl puk z lapačky domažlického D. Zůny a od betonu se zakutálel za jeho záda 4:4. Ve 27. min. domácí otočili z rychlého protiútoku na 5:4. Ve 29. min. však srovnal J. Brož na 5:5.

V závěrečné třetině se hrálo již v jiném duchu, než tomu bylo v předchozích dvou třetinách.  Ve 31. min. byl opět atakován u mantinelu L. Decker, ale svou výhodu nájezdu nevyužil nastřelil pouze tyč. Ve 38. min. přetáhl vedení na domažlickou stranu Š. Říha, když projel po pravém křídle natlačil se před brankáře a po ledě dlouhým obloukem zasunul 6:5. ve 40. min. byl při zákroku zřejmě neúmyslně atakován gólman přes prsty na vyrážečce. Toto na pohled  drobné zranění se později ukázalo jako problematičtější, neboť gólman nebyl schopen pevného uchopení své hole. Domácímu týmu se podařilo využít tohoto handicapu domažlického brankáře a třemi slepenými brankami ve 41. a 43. otočil zápas ve svůj prospěch 7:6. ve 44. min. byl sražen pronikající Š. Říha, který nedokázal využít výhodu nájezdu a nastřelil pouze brankářův beton. Definitivní pojistku stanovil v čase 44:53 přízemní střelou domácí hráč. Tým Meteoru tak zvítězil ve vyrovnaném zápase 8:6.

HC Plzeň 1929  – HC Domažlice  11:2 (3:1, 6:1, 2:0)

Branky:  Varga Z., Brož J.

Plzeňský tým zvítězil bez větších problémů. Domažličtí hráči dokázali držet krok pouze v úvodní a závěrečné třetině. Do jisté míry se na psychice hráčů podepsal první duel. Před druhým zápasem někteří hráči nechtěli nastoupit do zápasu, pokud jej bude pískat stejný sudí. Nakonec zvítězilo hokejové srdíčko a hokejová morálka.

Hráči plzeňského týmu byly ve všech ohledech lepším týmem, což předváděli svým bruslením v pohybu, rychlými a přesnými přihrávkami doplněnými tvrdou a přesnou střelbou. Tento zápas se odehrál v naprostém klidu bez emocí i přesto, že utkání řídil stejný rozhodčí. No a pak, že to nejde v klidu ………..

Trenéři: T.Varga, J. Pavlásek, D. Sekerák.