14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Turnaj 3.tříd Tachov sobota 22.10.2011

V sobotu 22.10.2011 se odehrál další turnaj 3. tříd v minihokeji. Spolu s týmem 3. třídy odjel i náš tým "B" kde nastoupili kompletně hráči 2. tříd. Oběma domažlickým týmům se na tomto turnaji dařilo a všechny své zápasy (celkem 5) zcela zaslouženě vyhrály.J Diváci v hledišti fandili a naše týmy podporovali ve všech zápasech. Všem přítomným fandům (rodičům) v hledišti děkujeme za podporu.

HC Tachov/M.Lázně A– HC Domažlice A 4:11 (2:6; 1:4; 1:1) (Levá str.)

Celý turnaj se hrál na 3x12 min. hrubého času za účasti týmů: Tachov/M. Lázně A, B, Domažlice A, B, Rokycany A, B, Ostrov.

Sestava: Brankář: Varga Z.

Červení: Říha Š., Nguyen Duc Trung (Honzík), Mašek F.

Zelení: Holomoj V., Smazal D., Herlík L.

Branky: Říha Š. – 4, Holomoj V. – 4, Nguyen Duc Trung (Honzík) - 3

Domácí se ujali vedení v 1. min. po nařízeném nájezdu 1:0. Ve 3. min. srovnal Š. Říha na 1:1. V 5. min. se po pěkné Říhově nahrávce prosadil Honzík (Nguyen Duc Trung) 1:2. V 6. min. se opět prosadil střelou křížem Š. Říha 1:3. V 7. min. se krásně trefil V. Holomoj 1:4. V 9. min. byl na konci pěkné kombinační akce Š. Říha a zvyšoval již na 5:1. V 9. min. se hosté prosadili ještě jednou, když po křídle ujel D. Smazal a přesnou přihrávkou našel zcela samotného V. Holomoje a ten bez problémů zavěsil 6:1. V 11.min. měl možnost nájezdu F. Mašek, ale jeho střela skončila na betonu domácího brankáře. Domácí ve 12. min. snížili po pěkné individuální akci zakončené střelou pod víko 2:6.

Ve druhé třetině se hrál stejně pohledný a kombinační hokej. Hráči si nahrávali a často stříleli. Ve 14. min. Zvýšil Honzík na 7:4. V 19. min. domácí snížili po rychlém protiútoku, když domažlický gólman puk vyrazil, ale na následnou dorážku již nedosáhl 3:7. V téže minutě měli domácí výhodu nájezdu, domažlický gólman Z. Varga se však nenechal přelstít a svého protihráče zcela vytěsnil. Ve 21. min. se po pěkné akci prosadil V. Holomoj 8:3. V téže minutě přidal další branku střelou do šibenice Š.Říha 9:3. Na 10:3 zvýšil V.Holomoj pěknou bekhendovou trefou pod víko ve 23. min.

Ve třetí třetině hosté zvýšili pohotovou střelou Honzíka na 11:3. Domažlický tým měl ještě hodně šancí, které si vytvářel především rychlým bruslením a přesnými přihrávkami. Velmi dobré zákroky předváděl domácí brankář, který svůj tým mnohokrát podržel. Domácí v závěru snížili ve 33. min. na 4:11, když se po individuální akci prosadil nejlepší domácí hráč s č.10. V samém závěru měli domácí ještě výhodu nájezdu, ale domažlický gólman střelu domácího hráče chytil do lapačky. Hosté tak zcela zaslouženě zvítězili.

HC Tachov/M.Lázně B – HC Domažlice B 6:9 (2:3; 2:2; 2:4) (Pravá str.)

Sestava: Brankář: Kobes D.

Červení: Hruška D., Červený Š., Hůrko O.

Zelení: Varta J., Jelínek T., Štarman O.

Modří: Wolf S., Weber D., Haas M., Šmerda D.

Branky: Hůrka O. – 2, Varta J. – 2, Červený Š. – 2, Hruška D. – 2, Weber D. - 1

Od úvodu se hrálo poměrně ve svižném tempu. Hráči hrály s nasazením a snažili se přihrávat. Domácí se ujali vedení 1:0 v 5. min. Hosté srovnali v 6. min. O.Hůrkou 1:1. V 8. min. domažlický tým vedl zásluhou J.Varty 2:1. Na 3:1 zvyšoval Š. Červený v 10. min. Domácí snížili na rozdíl branky v 11. min. 2:3.

Ve druhé třetině se hrálo vyrovnaně a oba týmy přidali po dvou brankách. Nejprve domácí srovnali na 3:3 v 18. min. Ve 22. min. hosté zvýšili po pěkné střele D. Webera na 4:3. Ve 23. min. hosté zvýšili na 5:3 zásluhou O.Hůrky. Domácí ve 24. min. snížili na 4:5.

Do závěrečné třetiny vstoupili domažličtí hráči lépe a ve 30. min zvýšili na 6:4, když přesně zakončoval D. Hruška. Ve 31.min. Domažlice vedli 7:4 po další trefě D. Hrušky. Na 8:4 zvýšil agilní Š. Červený ve 32. min. Domažlický tým tak dostal zápas pod svoji kontrolu. Domácí ještě dvěma brankami snížili na 8:6, ale poslední slovo měli opět hosté, když ve 35. min. se prosadil J.Varta a stanovil tak konečný výsledek 9:6 pro domažlický tým.

HC Rokycany A – HC Domažlice A 1:8 (0:3, 1:3, 0:2) (Levá str.)

Branky: Říha Š. – 3, Smazal D. – 2, Mašek F. – 1, Holomoj V. – 1, Herlík L. - 1

Domažlický tým začal zostra a Rokycanští hráči měli problém s bráněním. Ve 2. min. byl nedovoleně atakován F. Mašek a výhodu nájezdu využil, když zvolil střelu a ta prolétla gólmanovi pod rukou (teploměr) 0:1. Domažlický tým měl spoustu velikých šancí, ale Rokycanský brankář předvedl celou řadu velmi pěkných zákroků a ukázal, že je pro svůj tým opravdovou oporou. V 8.min. už však nestačil na střelu tahem V. Holomoje 0:2. V 9. min. byl nedovoleně sražen unikající Š. Říha. Nařízený nájezd zkušeně proměnil mezi betony 0:3.

V úvodu druhé třetiny měli Rokycany výhodu nájezdu, kterou nevyužili, neboť domažlický gólman Z. Varga zcela přesně vystihl úmysl protihráče a bez problému jej zlikvidoval. V 17. min. vstřelili Rokycany svou jedinou branku zápasu (hráč. č.8) 1:3. V 19. min. se přes dva hráče prosadil D. Smazal a zvýšil na 4:1. Ve 20. min. přidal stejný hráč svou druhou branku, když se pěkně trefil k tyči nad beton 5:1. Ve 24. min. se střelou ke vzdálenější tyči prosadil Š. Říha 6:1.

V závěrečné třetině přidali domažličtí hráči ještě dvě branky. Nejprve se trefil Honzík (Nguyen Duc trung) ve 34. min., když si pěkně najel na Říhovu přihrávku a na konečných 8:1 zvýšil ve 36. min. Š. Říha. Domažlický tým předvedl velmi dobrý výkon a svého soupeře prakticky do žádné vyložené šance nepustil. Hráči se snažili bruslit a být stále v pohybu, což soupeři dělalo značné problémy. Dařila se i kombinační hra. Hráči se snažili i hodně střílet. Střely byly přesné, ale je nutno vyzdvihnout výkon rokycanského brankáře, který byl opravdu výborný.

HC Rokycany B – HC Domažlice B 1:9 (0:4, 1:2, 0:3) (Pravá str.)

Modří: Říha Š., Holomoj V., Smazal D.

Branky: Holomoj V. – 3, Říha Š. – 3, Červený Š. – 2, Smazal D. - 1

Jelikož se zápasy hrály nepravidelným systémem mohl domažlický tým ve druhém zápase proti Rokycanům udělat malou změnu v sestavě. Od začátku to byl domažlický tým, který byl ve všech směrech aktivnější. Hráči byli rychlejší, více bruslili, přihrávali si a často stříleli. Ve 4. min. se trefil V. Holomoj 1:0. Stejný hráč přidal druhou branku v 8. min. Na 3:0 zvýšil pěknou trefou Š. Červený v 9. min. V 11. min. střelil svůj hattrick V. Holomoj, když s D. Smazalem a Š. Říhou zcela rozebraly rokycanskou obranu 4:0. Ve 12. min. měl výhodu nájezdu J. Varta, ale jeho střela skončila na betonu domácího gólmana.

Ve druhé třetině se domažlickému týmu nedařilo v koncovce tak, jak by si představoval. Další branku se podařilo vstřelit až v 18. min. opět po velmi pěkné kombinaci, která byla prakticky na jeden dotek. Na konci akce do trojúhelníku dorážel do odkryté branky Š. Říha 5:0. Domácí vstřelili svůj čestný úspěch ve 21. min., když domažlický gólman se snažil vyrazit střelu, ale svou hůl měl příliš kolmo tak, že vyražená střela skončila pod břevnem v jeho brance. Ve 23. min. měli rokycanští výhodu nájezdu, ale domažlický gólman Z. Varga své předchozí zaváhání napravil a nájezd zlikvidoval svou vyrážečkou. Další branka padla ve 24. min. když výhodu nájezdu využil Š. Červený a krásným blafákem zvýšil na 6:1.

Do třetí třetiny šli domažličtí hráči s pětibrankovým náskokem a s odhodláním přidat další branky. Hráči se snažili, ale další branka přišla až ve 31. min., když se přesně trefil Š. Říha 7:1. Ve 35. min. Š. Říha vstřelil svůj hattrick 8:1. Ve 35. min. měli rokycanští výhodu nájezdu, který zlikvidoval svým provazem Z.Varga. Poslední branku zápasu vstřelil ve 36. min. D. Smazal po spolupráci se Š. Říhou a V. Holomojem, po rychlém rozebrání domácí obrany.

Hráči v kombinované sestavě A a B týmu předvedli velmi pohledný kolektivní výkon. Všichni hráli s nasazením a odpovědně se snažili svého soupeře bránit a napadat jeho rozehrávku. Svůj výkon korunovali slušným počtem vstřelených branek.

HC Domažlice B – HC Čerti Ostrov 5:3 (2:0, 1:2, 2:1) (Levá str.)

Branky: Hůrka O. – 2, Hruška D. – 2, Červený Š. - 1

Jelikož tým Ostrova přijel pouze s jedním týmem dostali přednost mladší hráči r.2004. Začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný. Domažlický tým se dostal do vedení v 6. min. střelou O. Hůrky. Další branku přidal po přesném zakončení D. Hruška v 8. min. Zápas byl ve slušném tempu. Domažlický tým si během první třetiny vytvořil několik velmi slibných šancí, které však nedokázal dotáhnout do konce.

Ve druhé třetině ostrovští zlepšili pohyb a ve 20. min. snížili po pohotové střele na 1:2. Ve 21. min. se Ostrovu podařilo vyrovnat, když D. Kobes vyrazil střelu před sebe, avšak na pohotovou dorážku nedosáhl 2:2. Vedení domažlickému týmu vrátil ve 22. min. D. Hruška, když se nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankářem a dorazil puk za jeho záda.

Do závěrečné třetiny nastoupili domažličtí hráči aktivněji a snažili se více bruslit. Zvýšení aktivity přineslo ovoce. Ve 26. min. se prosadil O. Hůrka 4:2. O pár vteřin později v téže minutě ujel Š. Červený a blafákem zvýšil na 5:2, čímž definitivně pojistil vedení domažlického týmu. Ostrovští hráči se snažili ještě o korigování výsledku, což se jim podařilo až v samém závěru zápasu ve 35. min. po pěkné střele. Zápas tak skončil zaslouženým vítězstvím domažlického týmu 5:3.

Trenéři chválí všechny zúčastněné hráče za předvedené výkony, bojovné nasazení a odpovědný přístup v obranné činnosti.

Trenéři: T. Varga a J. Hůrka