13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

Turnaj 4.tříd Tachov 15.10.2011

Turnaj 4.tříd Tachov  15.10.2011

HC Tachov/M.Lázně – HC Domažlice (Levá str.)  1:26 (0:10; 0:7; 1:9)

Sestava: Brankář: Sedláček P.

Červení: Varga Z., Decker L.(Havlovic od 31. min.), Mašek F.

Zelení:    Říha Š., Souček T. (museli hrát dle pravidel jen ve dvou!!!)

Branky: Souček T. – 10; Varga Z. – 7; Říha Š. – 6; Decker L. – 2; Havlovic K. - 1

Od začátku zápasu jsme byli nuceni hrát s druhou lajnou v oslabení po celý zápas s dvěma hráči, neboť nám chyběl jeden hráč. Dle pravidel nesmí být chybějící hráč doplňován hráčem z jiné lajny. I přes tento handicap jsme to zvládli velmi dobře. Hráči svého soupeře prakticky nepustili k žádné šanci a odpovědným a rychlým napadáním soupeře doplněné pěknou kombinační hrou svůj výkon korunovali tuctem branek.

HC Tachov/M.Lázně – HC Domažlice (Pravá str.)  7:4 (3:4; 3:0; 1:0)

Sestava: Brankář: Zůna D.

Červení:  De Sousa M., Brož J., Sekerák D.

Zelení:    Havlovic K. (Decker L. od 31.min.) Holomoj V., Nguyen Duc Trung

Branky: De Sousa M. – 3; Nguyen Duc Trung - 1

V první třetině se hosté ujali vedení ve 3. min. střelou M.De Sousy 0:1. Ve 4. min. domácí srovnali na 1:1. V průběhu první třetiny se stav postupně měnil tak, že hosté zvýšili a domácí srovnali až do stavu 3:3. Následně na 4:3 pro domažlický tým zvýšil opět M. De Sousa.

Do druhé třetiny vstoupili hostující hráči jak vyměnění. Vůbec nebruslili a nevycházela jim koncovka. Přesto, že hra byla opticky vyrovnaná, domácím se podařilo otočit výsledek ve svůj prospěch na 6:4.

V závěrečné třetině se hra domažlického týmu podstatně zlepšila, ale stále se nedařilo v  koncovce. Domácí ještě přidali v závěru poslední branku a stanovili tak konečný výsledek zápasu na 7:4 ve prospěch domácích.

Tachov/M.Lázně – Domažlice (velký hokej)  0:4 (0:1; 0:1; 0:2)

Jelikož na turnaj nedorazil soupeř z Třemošné, domluvili se týmy Tachova/M.Lázní a Domažlic na sehrání zkráceného přátelského utkání na celé hřiště (velký hokej) na 3x10 min. hr.času. V tomto zkráceném zápase jasně dominovali hráči domažlického týmu. Domažlické pumy svého soupeře čistě přehrávali a své kombinační akce korunovali i čtyřmi pěknými brankami.

Branky: Varga Z. – 2, Brož J., Souček T.,

Sestava: Sedláček P., Zůna D. (v polovině zápasu se vystřídali)

1. útok:    Brož, Říha, Havlovic,
  2. útok:    Varga, Souček, Decker, Holomoj
  3. obrana:    Obrana: Mašek, Sekerák
  4. obrana: De Sousa, Nguyen Duc Trung