13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

Turnaj 4. tříd v Klatovech

Turnaj 4.tříd Klatovy  09.10.2011

První turnaj 4. tříd v nové sezóně 2011/2012 se hrál v Klatovech, kde se spolu setkaly soupeři, kteří se dobře znají z předchozích zápasů (Klatovy, Třemošná, Domažlice).

HC Domažlice – HC Meteor Třemošná (Levá str.)  3:5 (2:2; 0:2; 1:1)

Sestava: Brankář: Sedláček P. (2.)

Červení: Říha Š. (7.), Decker L. (11.), Nguyen Duc Trung (6.)

Zelení:    Smazal D. (5.), Ježo V. (5.), Havlovic K. (18.)

Branky: Říha Š - 2; Decker L.

Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný. Šance si vytvářely oba týmy. Brankáři obou týmů předváděli velmi pěkné zákroky. Hrál se hokej s nasazením obou týmů, kdy všichni hráči se snažili odpovědně bránit svého protihráče. Ve druhé třetině si hráči Třemošné vytvořili dvoubrankový náskok, když po pěkných akcích a přesném zakončení vedli 4:2. V závěru se domažlický tým snažil více střílet, ale snížit náskok se mu již nepodařilo. Zápas skončil vítězstvím hráčů Třemošné 5:3.

Hráči se snažili napadat soupeřovu rozehrávku, odpovědně bránili. Snažili se přesně nahrávat, vraceli se. Jediným problémem byla smolná koncovka, která bohužel rozhodla zápas v náš neprospěch.

HC Domažlice – HC Meteor Třemošná (Pravá str.)  12:8 (5:3; 3:1; 4:4)

Sestava: Brankář: Zůna D. (1.)

Červení:  De Sousa M. (9.), Brož J. (20.), Sekerák D. (22.)

Zelení:     Holomoj V. (15.), Souček T. (17.), Mašek F. (16.)

Branky: Souček T.- 6; De Sousa M.- 4; Brož J.- 2

Domažlický tým si brzy vytvořil tříbrankový náskok a po první třetině si držel dvoubrankový náskok. Ve druhé třetině si domažličtí hráči opět vytvořili tlak a zvýšili na 8:3. V závěru druhé třetiny ještě hráči meteoru snížili na 4:8. V závěrečné třetině domažlické „pumy“ viditelně daly ještě čtyři branky a viditelně na svém výkonu ubraly, což mělo za následek zdramatizování utkání. Žádné překvapení se ale nekonalo. Domažlický tým si vedení už vzít nenechal a zvítězil nad silným a kvalitním soupeřem Meteorem Třemošná 12:8.

Hráči předváděli pěkný atraktivní hokej často s přihrávkami na jeden dotek, kdy poslední hráč často dorážel puk do prázdné branky za bezmocného brankáře. Kluci se snažili hrát jako tým, což bylo viditelné z přihrávek.

HC Klatovy – HC Domažlice  (Pravá str.)  10:8 (4:1, 2:3, 4:4)

Červení: Říha Š. (7.), Decker L. (11.), Nguyen D.T. (6.)

Branky: Říha Š - 3; Smazal D. – 2; Decker L. – 2; Ježo V. - 1

Domácí si v úvodu vytvořili tlak, který dokázali využít a prosadili se i brankově. Po první třetině domácí vedli již 4:1. Od úvodu druhé třetiny domácí začali hrát svůj oblíbený systém „trojúhelník“ a hráčům Domažlic to začalo dělat problémy. Klatovský tým vedl již 6:1. Domažlický tým zvýšil svou aktivitu v napadání a důsledně bránil. Výsledkem bylo zatlačení domácích a snížení na 4:6.

Do závěrečné třetiny vstoupili lépe „Chodové“, když se po pěkné akci trefil Š. Říha a snížil na rozdíl jediné branky 5:6. Pak, ale místo dalšího náporu přišlo zaváhání při střídání a soupeř nemilosrdně trestal 7:5. Domažlice bojovaly a snížili na 6:7. V závěru domažlickému týmu chyběly síly a inkasoval další čtyři branky. Poslední slovo měl L. Decker když střelou z poloviny hřiště překvapil jinak velmi dobře chytajícího gólmana Klatov a stanovil na konečných 10:8 pro domácí.

Hráči se v úvodu nemohly dostat do tempa a málo kombinovali. Až od poloviny druhé třetiny začali více bruslit a včas napadaly rozehrávku soupeře. Výsledek zápasu už ale nezvrátily.

HC Klatovy – HC Domažlice  (Levá str.)  10:7 (6:3, 1:2, 3:2)

Branky: Souček T. – 3; De Sousa M. -2; Holomoj V. – 1, Brož J. - 1

Domažlický tým se ujal ve 3. min. vedení 1:0. Domácí tým však ještě v téže minutě vyrovnal. Hosté z Domažlic si postupně vytvořili dvoubrankový náskok 3:1, který však neudrželi a naopak inkasovali pět branek. Klatovští tak zcela otočili zápas ve svůj prospěch. Po první třetině domácí vedli 6:3.

Ve druhé třetině byl naopak aktivnější domažlický tým, který měl lepší pohyb v poli a byl o něco důraznější v obranné činnosti. Hostům se podařilo snížit na rozdíl branky na 5:5, ale v samém závěru druhé třetiny ještě smolně inkasovali 5:7.

V závěrečné třetině se odehrával velmi vyrovnaný boj o každý volný metr ledu. Přihrávky byly do pohybu, hráči obou týmů se zodpovědně hlídali a bylo těžké se dostávat do vyložených šancí. Přesto si oba týmy několik šancí vytvořily. Domažlický tým se dokázal vyburcovat a dokázal vyrovnat na 7:7. V závěrečném spurtu za vítězstvím byly úspěšnější hráči domácích Klatov, když třemi krásnými trefami dokázali strhnout vítězství na svou stranu. Zápas tak skončil po velmi napínavém a dramatickém souboji vítězstvím domácího týmu 10:7.

Hráči si zaslouží velikou pochvalu a poděkování od trenérů za předvedený výkon plný bojovného nasazení. Největším problémem bylo již tradiční proměňování vyložených šancí v koncovce. Brankáři obou týmů předváděli velmi kvalitní zákroky.

Trenéři: T.Varga, D.Sekerák, J. Pavlásek