19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Pá 16.11.2018 ("B") Rapid Plzeň - DO 20:30 (ZS Kooperativa Plzeň)

-------------------------------

So 17.11.2018 (4.tř.) v Rokycanech (9:45 RO-TŘE, 10:45 TŘE-DO, 11:45 RO-DO, bus odjezd v 8:15 hod. od ZS)

So 17.11.2018 (2.tř.) v Domažlicích 10:00 DO-KT, 11:00KT-RO, 12:00 DO-RO)

So 17.11.2018 ("A") Tachov - DO 16:30

Ne 18.11.2018 (3.tř.) v Třemošné (9:15 TŘE-KT, 10:15 KT-DO, 11:15 TŘE-DO, bus odjezd v 7:45 hod. od ZS)

Ne 18.11.2018 (SŽ) DO - Sušice 12:00

Více »

Turnaj 3. tříd OSTROV nad Ohří

V sobotu 08.10.2011 se uskutečnil první turnaj v minihokeji 3.tříd v nové sezóně. Z kapacitních důvodů se hrálo jen s jedním týmem nikoliv dvěma jak jsme byly dosud zvyklí. V prvním zápase proti domácímu Ostrovu se hrálo relativně vyrovnaně pouze v první třetině. Ve druhé a třetí to byla záležitost počtu vstřelených branek. Zajímavostí bylo, že Ostrovští  čerti měli ve svém týmu pět dívek. Celkový výsledek 1:18 pro domažlický tým zní jasně.

Ve druhém zápase proti Třemošné se hráči Meteoru dostali do dvoubrankového vedení, které se domažlickým podařilo srovnat, ale v závěru opět inkasovali 2:3. Ve druhé třetině nám soupeř zatížil konto dalšími šesti brankami a skóre bylo 2:9. Hráči se snažili, ale nedařilo se jim v koncovce. V počtu střel jsme byli vyrovnaní, ale zásadní rozdíl byl v přesnosti. Soupeř mířil téměř vždy pod víko, zatím co domažličtí spíše po ledě či do středu. V závěrečné třetině jsme sehráli velmi vyrovnanou partii, kdy se nám částečně dařilo i střelecky. Meteor přidal ještě tři branky a konečný výsledek byl 4:12.

Ve svém posledním utkání proti svému soupeři z Klatov naši hráči sehráli velmi vyrovnanou partii. Hrál se pohledný kombinační hokej se šancemi na obou stranách. Branky padaly na obě strany a skóre se neustále vyrovnávalo. V závěru jsme měly více štěstí a vstřelili vítěznou branku zápasu na 9:8.

Hráči si zaslouží pochvalu, neboť předvedli bojovný výkon s nasazením a v obranné činnosti se snažili odpovědně bránit.

Sestava:

Brankář: Varga Z. (86 zákroků za celý turnaj, 21 inkasovaných branek) úsp. 81,4%

Červení:  Říha Š., Mašek F., Varta J.

Zelení:     Holomoj V., Špalek A., Hruška D.

Modří:     Nguyen Duc Trung, Herlík L., Červený Š.

Celkové skóre : 31:21

Branky: Říha Š.-14, Varta J.-5, Holomoj V.-3, Červený Š.-7, Herlík L.-1, Nguyen D.T.-1,