13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Novinky:

Rozpisy zápasů všech kategorií již na Hosys.cz nebo v levém menu v sekci "Mládežnická družstva" pod jednotlivými kategoriemi.

Více »

3. třída přátelsky- HC Klatovy- HC Domažlice 10:5 (3:0; 4:2; 3:3)

Brakář:   Souček T.

Červení: Holomoj V., Nguyen Duc trung, Mašek F.

Zelení:    Decker L., Herlík L., Smazal D.

Modří:    Ledvina K., Štarman O., Císler M.

Branky: Decker L.- 3; Holomoj V. – 2

Hráči nastoupili ke svému prvnímu přípravnému zápasu, kde si měli vyzkoušet hru se změnami ke kterým došlo v přechodu do nové sezóny. První zásadní změnou bylo letmé střídání a druhou výraznou změnou bylo to, že se hrálo s modrými odlehčenými kotouči. Domácí se brzy ujali vedení a po brankách ve 4., 8. a 12. min si vytvořili během první třetiny pohodlný náskok 3:0.

Ve druhé třetině domácí hráči přidali další branky ve 20., 22. a 25. min. Stav byl 6:0 pro domácí Klatovy. Ve 26. min. nevyužili domácí výhody nájezdu, který T. Souček kryl. Hosté se postupně dostávali do větších šancí, ale stále se jim nedařilo v koncovce. Jejich střely smolně končily na tyčích či břevně. Nejvíce se střelecky prosazovaly L. Decker, V. Holomoj a D. Smazal. Ve 27. min. domácí přidali do pohotové dorážce další branku na 7:0. ve 28. už se smůla prolomila a domažlický tým se konečně prosadil, když pohlednou akci zakončil V. Holomoj střelou nad rameno domácího gólmana 1:7. Ve 29. min. jej napodobil L. Decker 2:7.

V závěrečné třetině se hrál již oboustranně vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. Domácí zvýšili ve 32. min. na 8:2. ve 38. min. snížil opět pěknou střelou V. Holomoj na 3:8. Domácí hráči však rychle odpověděli, když ve 40. min.zvýšili na 9:3. ve 42. min. byl  sražen ujíždějící L. Decker, který nařízený nájezd s přehledem proměnil 4:9. Stejný hráč přidal svou třetí branku v zápase ve 43. min. opět po přesné střele nad beton domácího brankáře a snížil tak na 5:9. V závěru zápasu domácí vstřelili poslední branku utkání a stanovili tak konečný výsledek zápasu na 10:5 ve prospěch domácích.

Trenér: T.Varga