7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

4.tř. 17.09.2011 odvetné přátelské utkání HC Domažlice - HC Meteor Třemošná 5:3 (2:2, 2:1, 1:0)

Velký hokej 4.tř.  17.09.2011 přátelské utkání

HC Domažlice - HC Meteor Třemošná  5:3 (2:2, 2:1, 1:0)

Sestava:

Brankáři:  Zůna D.(1.), Sedláček P. (2.)

útočníci:   Brož J.(20.), Říha Š. (7), De Sousa M. (9.),

Nguyen Duc Trung (6.), Souček T. (17.), Holomoj V. (15.)

Havlovic K. (18.), Sušická A.(19.),  Ježo V. (12.)

obránci:   Sekerák D. (22.), Špalek A. (10.),

Smazal D. (5.), Mašek F. (16.)

Branky:   15.min. – Holomoj V., 20. a 36.. – De Sousa M.., 26. a 49. min. – Souček T.,

Domažlický tým odehrál odvetné utkání na domácím ledě se silným Meteorem Třemošná ve kterém zvítězil 5:3.

Zápas pro domácí vůbec nezačal dobře. Než se stačili domácí hráči rozkoukat už ve 2. min. inkasovali po samostatném úniku 0:1. Domácí působili zakřiknutě, ale postupně se začali rozehrávat. Hráči Meteoru včas napadali rozehrávku a přecházeli do nebezpečných protiútoků. V 15. min. po úniku hráče Meteoru inkasovali domácí další branku po střele nad betony 0:2. S domažlickým týmem to nevypadalo dobře. Na lavici zapracovali trenéři a začalo se více bruslit. Všichni hráči si začali odpovědně hlídat své protihráče a zlepšili pohyb s přihrávkami. Výsledkem této změny bylo snížení ještě v téže minutě střelou V. Holomoje na 1:2.  Ve 20. min. se opět prodral mezi dvěma obránci meteoru agilní M. De Sousa a svůj únik zakončil střelou do šibenice 2:2.

Do druhé třetiny vstoupili opět lépe hosté, když se ve 24. min. prodral po levém křídle hráč Meteoru a svou střelou prostřelil domácího brankáře D. Zůnu. Hráči Meteoru měli ještě několik šancí při samostatném úniku, ale domácí brankář D. Zůna je všechny kryl. Domácí odpověděli už ve 26. min., kdy si do volného prostoru najel T. Souček a svou střelou křížem vyrovnal na 3:3. Po vyrovnávací brance začal mít domácí tým optickou převahu, kterou zužitkoval až ve 36. min. po velmi pohledné spolupráci Brože a Říhy, kterou zakončoval M. de Sousa 4:3. Ve 30. min. (v polovině zápasu) se prostřídali domácí brankáři a do branky se postavil P. Sedláček. Domácí tým si postupně začal vytvářet i herní převahu a vytvořil si několik velmi slibných šancí.

Do závěrečné třetiny domácí nastoupili ve vysokém tempu a soupeře nepouštěly do vyložených šancí. Soupeře dostávaly pod tlak. Domažlický tým se snažil hru ještě zrychlit, což hostujícímu týmu začalo dělat problémy při bránění.  Ve 40. min. první lajna domácích doslova uzamkla svého soupeře ve své obranné třetině a celé střídání je nepustila za modrou čáru. Během tohoto střídání vyslali domácí hráči mnoho střel na soupeřovu branku, které likvidoval svými vynikajícími zákroky hostující brankář. Dlouho očekávané pojistky se domácí dočkali až ve 49. min., kdy V. Holomoj našel přesnou přihrávkou rozjetého T. Součka a ten objel oba obránce a blafákem zvýšil na 5:3. Domácí už soupeře nepustili do žádné vyložené šance a naopak se snažili přidat další branku. Díky vynikajícím zákrokům brankáře Meteoru se už na výsledku nic nezměnilo.

Hosté předvedli, že jsou silným soupeřem, což předvedli hned v úvodu utkání. Domácím se podařilo vyrovnat do konce první třetiny což je dostalo zpět do zápasu. Kromě zaváhání v úvodu zápasu se kluci snažili a předvedli jeden ze svých bojovných výkonů. Zejména od druhé poloviny zápasu, kdy jsme začali soupeře přehrávat především aktivním pohybem.

Utkání řídil rozhodčí J. Heinz. Bez vyloučení.

Trenéři: T.Varga, J. Pavlásek, D.Sekerák,