14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

3.třída : HC Kobra Praha - HC Domažlice 2 : 3 sn (0:0,0:2,2:0)

V sobotu 10.4.2010 od 11.30 hod. sehrála 3.třída přátelský zápas na celé hřiště v Praze, s týmem HC Kobra na jejím stadionu. Zápas se hrál na 3x15 min. čistého času.

V první třetině se hrál hokej většinou ve středním pásmu, kde obě mužstva urputně bojovala o puk, s minimem šancí na obou stranách.

Od začátku druhé třetiny si naši kluci vytvořili větší tlak na soupeřovu bránu a z toho pramenili i šance a v 19.minutě jsme skorovali zásluhou Davida Webera. O tři minuty později se skore opět pohnulo v náš prospěch , když na 2:0 zvyšoval Patrik Sedláček. Do konce třetiny se již stav nezměnil, ale kluci pod dojmem dvougolového vedení lehce polevili a soupeř se začal více prosazovat.

Třetí třetina byla smolná. Na začátku soupeř pokračoval v kvalitní hře z druhé třetiny, což potvdil dvěma goly v 36. a 40. minutě. Oba goly padli po našem nedůrazu v brankovišti. Poté ale naši kluci postupně převzali iniciativu, jen škoda, že žánou ze šancí do konce třetiny neproměnili.

O výsledku zápasu se tak po vzájemné dohodě, rozhodovalo v samostatných nájezdech, po pěti na každé straně. Na nájezdy jsme vyhráli 3 : 2 a stejným skore skončil i celý zápas. Kluci odvedli dobrý výkon na všech postech, za který byli trenéry pochváleni. Dále patří pochvala rodičům, kteří naše kluky po celý zápas neúnavně svými hlasivkami podporovali.

Branky : 19. Weber, 22. Sedláček

Střely na branku - 15 : 22

Nájezdy : Weber, De Sousa, Sedláček ano, Souček, Šeba ne

Sestava : Volfík, Sládek - Anderle, Blažek M. - De Sousa, Petržík